Seggelin RP – Wojny frakcji

 

Ucieszony taką ilością nowych odkryć, król Norian I zdecydował urządzić pewien konkurs. Ze swoich poddanych wybrał dwóch najznakomitszych dowódców: czerwonego barona, zarządce niegościnnych ziem ognistego lądu, oraz błękitnego księcia prawowitego następce tronu, z rodu spokrewnionego z samym królem. Król zaproponował pewien wyścig. Odkrywcy donieśli mu o tajemniczych wyspach z ruinami kilku zapomnianych cywilizacji. Żyjących bardzo blisko siebie, na tyle by wyniszczyli się nawzajem poprzez toczone przez lata wojny. Zaintrygowany król postanowił to zbadać. Obaj lordowie, wraz z ich liczną załogą wypłyną na poszukiwanie starożytnych skarbów. Ten, który przyniesie więcej zostanie sowicie nagrodzony!
 
Dlaczego o tym mówię? Trwają poszukiwania ochotników do załogi obu lordów. Również Ty możesz dołączyć do batalii. Żaden nie chce przegrać, wyścig oznacza złoto, mord i chwałę. Zapisy są przyjmowane na dziedzińcu zamkowym. Statki odpływają o 18:00. Jednak każdego dnia o 21:00 powracają by zdać raport o postępach królowi.
 
W jaki sposób odbywają się wojny? 
Codziennie od godziny 18:00 do 21:00 możecie wziąć udział w wojnach o terytorium. Raz dziennie dana drużyna może przejąć jeden kawałek terenu. Celem rozgrywki jest zdominowanie pola bitwy przez drużyne jednego lorda. Każde ruiny zawierają ukryty skarb. Dzielony dla wszystkich osób, które w danym momencie pomagały je odbić. 
 
Gdzie mogę śledzić przebieg wojen?
Na naszej stronie www. Tereny czerwone należą do drużyny Czerwonego Barona, a niebieskie do Błękitnego Księcia. Jednak w tej chwili nikt nie posiada żadnych ziem. Czas pokaże jak przebiegną losy bitwy. Link do mapy.
 
IP serwera: seggelin.pl
Link do kanału na Youtubehttp://www.youtube.com/user/MCSeggelin