Beta testy nowego serwera Survival Tekkit! [UPDATE]

Już w wkrótce ten piątek otwieramy na Craftsite nowy serwer MCTekkit.pl! Będzie on oparty na świetnej paczce modyfikacji jaką jest Tekkit! Dodaje ona między innymi: silniki, elektrownie atomowe, komputery, nowe zbroje i dodatki w stylu jet-packa jak i wiele, wiele innych zmieniających oblicze Minecraft-a rzeczy!

A już jutro otwieramy serwer dla beta testerów! By się na nie dostać wystarczy odpowiedzieć tutaj na 3 proste pytania ze znajomości Tekkita i jeśli odpowiedzi będą poprawne zostaniesz dodany do whitelisty.

 

Survival

Na serwerze jedynym bezpiecznym miejscem jest spawn, to tam lądujesz zaczynając gre, możesz zobaczyć wiele spośród Tekkit-owych maszyn w akcji oraz jeśli jesteś VIP-em prowadzić sklep. Poza spawnem zaś panuje anarchia! Przechodzi wszystko, można okradać, niszczyć i zabijać! By przeżyć należy łączyć się we frakcje i nimi chronić swój teren, jak i pamiętać że w Tekkicie same mury nie zabezpieczą nas przed atakiem, bo przeciwnik może użyć jet-packa i sobie nad nimi przelecieć :)

 

Tekkit dla nowych

Jeśli jeszcze nigdy nie grałeś na Tekkicie to czeka Cię troche nauki :) Tekkit to paczka prawie 20różnych modyfikacji Minecraft-a dodających naprawdę mnóstwo nowych rzeczy, a pobrać można tutaj. Składa się ona głównie z modów BuildCraft, IndustrialCraft oraz RedPower (na serwerze nie spotkamy jednak Equivalent Exchange i Balkons Weapon Mod).

Najlepiej naukę zacząć oglądając (i subskrybując:) na YouTube filmy gracza Emer który wraz z Unbelievablee13 będzie nagrywał nasze oficjalne poradniki.

 

 Tekkit dla "starych" – rekrutacja do moderacji

Jeśli jesteś już doświadczony w Tekkicie to zapraszamy do naszej ekipy! Szukamy osób komunikatywnych, znających się już na Tekkicie, chętnych do pomocy nowym graczom na forum jak i używających czatu głosowego TeamSpeak3. Zacznij się udzielać już dziś, a w piątek otworzymy specjalny wątek na forum gdzie będziesz mógł zgłosić swoja kandydature.

 

Do zobaczenia w piątek!

Tak więc zapraszamy do beta testowania jak i do nauki Tekkita bo prawdziwa zabawa zaczyna się już w ten piątek o 18:00 wkrótce!

 

IP i strona serwera: mctekkit.pl

Update

Niestety w wyniku wykrytych problemów zmuszeni jesteśmy do wydłużenia beta testów – na whiteliste można się jednak nadal zapisywać.