Skocz do zawartości


Zdjęcie

Seggelin 1.2.0


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#1 Throk

Throk

    Feel the dark side inside You

  • Użytkownik
  • 2862 postów
  • Throk666

Napisano 04 October 2012 - 19:56


Dołączona grafika



Ucieszony taką ilością nowych odkryć, król Norian I zdecydował urządzić pewien konkurs. Ze swoich poddanych wybrał dwóch najznakomitszych dowódców: czerwonego barona, zarządce niegościnnych ziem ognistego lądu, oraz błękitnego księcia prawowitego następce tronu, z rodu spokrewnionego z samym królem. Król zaproponował pewien wyścig. Odkrywcy donieśli mu o tajemniczych wyspach z ruinami kilku zapomnianych cywilizacji. Żyjących bardzo blisko siebie, na tyle by wyniszczyli się nawzajem poprzez toczone przez lata wojny. Zaintrygowany król postanowił to zbadać. Obaj lordowie, wraz z ich liczną załogą wypłyną na poszukiwanie starożytnych skarbów. Ten, który przyniesie więcej zostanie sowicie nagrodzony!

Dlaczego o tym mówię? Trwają poszukiwania ochotników do załogi obu lordów. Również Ty możesz dołączyć do batalii. Żaden nie chce przegrać, wyścig oznacza złoto, mord i chwałę. Zapisy są przyjmowane na dziedzińcu zamkowym. Statki odpływają o 18:00. Jednak każdego dnia o 21:00 powracają by zdać raport o postępach królowi.

W jaki sposób odbywają się wojny?
Codziennie od godziny 18:00 do 21:00 możecie wziąć udział w wojnach o terytorium. Raz dziennie dana drużyna może przejąć jeden kawałek terenu. Celem rozgrywki jest zdominowanie pola bitwy przez drużyne jednego lorda. Każde ruiny zawierają ukryty skarb. Dzielony dla wszystkich osób, które w danym momencie pomagały je odbić.

Gdzie mogę śledzić przebieg wojen?
Na naszej stronie www. Tereny czerwone należą do drużyny Czerwonego Barona, a niebieskie do Błękitnego Księcia. Jednak w tej chwili nikt nie posiada żadnych ziem. Czas pokaże jak przebiegną losy bitwy.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

.


IP serwera: seggelin.pl
Link do kanału na Youtube:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować






craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Suzarenco

Suzarenco

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 158 postów

Napisano 04 October 2012 - 20:13

Fajna zabawa :3

#3 pastuchowy

pastuchowy

    Nowy

  • Użytkownik
  • 72 postów

Napisano 04 October 2012 - 20:24

Wszystko jest wyjaśnione w filmiku. Co do samej walki - jestem jak najbardziej za, mam tylko nadzieje, że wszelkie błędy z uzbrojeniem zostały naprawione :)

#4 PatrykPrz

PatrykPrz

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 127 postów

Napisano 04 October 2012 - 20:30

Wszystko,ładnie pięknie.Ale pigmeny forsy i expa nadal nie dają.
Dołączona grafika
Wierz? w Boga, Ojca wszechmog?cego,Stworzyciele nieba i ziemi. I w Jezusa Chrystusa ,Syna Jego Jedynego,Pana naszego,który si? pocz?? z Ducha ?wi?tego,narodzi? si? z z Maryi Panny;um?czon pod Ponckim Pi?atem, ukrzy?owan umar? i pogrzebion;zst?pi? do piekie?, trzeciego dnia zmatwychwsta?; wst?pi? na niebiosa, siedzi po prawicy Boga,Ojca wszechmog?cego;stamt?d przyjdzie s?dzi? ?ywych i umar?ych.Wierz? w Ducha ?wi?tego; ?wi?ty Ko?ció? powszechny;?wi?tych obcowanie;grzechów odpuszczenie;cia?a zmartwychwstanie;?ywot wieczny. Amen.

#5 Troll-Master

Troll-Master

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 185 postów

Napisano 04 October 2012 - 20:32

Trzeba wpaść na serwa (już grałem- w niedzielę, bo w tygodniu nauka).
Ciekawe kto wygra.

Dołączona grafika


#6 Throk

Throk

    Feel the dark side inside You

  • Użytkownik
  • 2862 postów
  • Throk666

Napisano 04 October 2012 - 22:24

Zapisujecie się u NPC przed zamkiem.

Przy okazji. Z góry uprzedzam, że przez kilka pierwszych dni może nawet nie dojść do starć między graczami. Chodzi o zdobywanie punktów kontrolnych. Macie zaznajomić się z systemem, poznać co i jak działa. To celowe, że zaraz nie rzucamy Was w wir wojny. Chociaż nikt też nie broni Wam się mordować :P

#7 Rataj

Rataj

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 131 postów

Napisano 05 October 2012 - 19:59

1. Jaki jest zasięg obszaru przejmowania flagi?
2. Jak rozpoznać czy ktoś jest u niebieskich, czy u czerwonych?

#8 Throk

Throk

    Feel the dark side inside You

  • Użytkownik
  • 2862 postów
  • Throk666

Napisano 05 October 2012 - 20:06

1. Komunikat wyznacza zasięg strefy
2. Pojawiasz się na czerwonym/niebieskim statku + odpowiedni komunikat przy zapisach

#9 Rataj

Rataj

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 131 postów

Napisano 05 October 2012 - 20:11

1. Przy przejmowaniu wystarczy, że ta piątka wejdzie na ten punkt i mogą się rozejść, a następnie pod koniec czasu wróci po nagrodę?
2. Chodziło mi bardziej o wroga/sojusznika już na mapie i oczywiście na TS3.

#10 Throk

Throk

    Feel the dark side inside You

  • Użytkownik
  • 2862 postów
  • Throk666

Napisano 05 October 2012 - 20:18

1. Tak
2. Prosiłem linka o dodanie biblioteki zmiany koloru nicków. Jak doda to będziecie widzieli kto swój a kto wróg

#11 Wojtekpl

Wojtekpl

    Nowy

  • Użytkownik
  • 68 postów

Napisano 05 October 2012 - 20:23

Ile minimalnie osób musi być przy fladze żeby była zaliczona? np. na wsypie tytanów?

#12 Throk

Throk

    Feel the dark side inside You

  • Użytkownik
  • 2862 postów
  • Throk666

Napisano 05 October 2012 - 20:23

5

#13 Cookie M.

Cookie M.

    Seggelin <3

  • Użytkownik
  • 846 postów

Napisano 05 October 2012 - 22:10

2. Prosiłem linka o dodanie biblioteki zmiany koloru nicków. Jak doda to będziecie widzieli kto swój a kto wróg

Może warto w przyszłości (1.4) wykorzystać to, że skórzane zbroje będzie można barwić?

Nie ?pi?, bo rozwi?zuje sprawy na forum!


#14 Throk

Throk

    Feel the dark side inside You

  • Użytkownik
  • 2862 postów
  • Throk666

Napisano 05 October 2012 - 23:43

Można, ale wtedy ludzie będą przeżywać, że utracili swoje kolorki :P

#15 maciekg333

maciekg333

    Ekspert

  • Weteran
  • 1493 postów

Napisano 06 October 2012 - 07:13

1. Tak
2. Prosiłem linka o dodanie biblioteki zmiany koloru nicków. Jak doda to będziecie widzieli kto swój a kto wróg

Jeśli chodzi o zmianę nicku nad głową gracza: Jest to niemożliwe bez utraty skina (chyba, że coś się zmieniło od 1.2.5). Będzie to coś w rodzaju listy wyświetlanej za pomocą komendy jeśli dobrze myślę. A przydałoby się, bo wczoraj już miałem dylemat czy uciec, czy spróbować zaatakować :P

Nie wiem czy to zamierzone, ale podczas wczorajszej walki nie można było zadać obrażeń z broni białej, można było naparzać się tylko z łuku.
Dołączona grafika

#16 Throk

Throk

    Feel the dark side inside You

  • Użytkownik
  • 2862 postów
  • Throk666

Napisano 06 October 2012 - 10:14

Jeśli chodzi o zmianę nicku nad głową gracza: Jest to niemożliwe bez utraty skina


Kłamiesz. Osobiście testowałem, działa dobrze

#17 maciekg333

maciekg333

    Ekspert

  • Weteran
  • 1493 postów

Napisano 06 October 2012 - 10:35

Kłamiesz. Osobiście testowałem, działa dobrze


To dlaczego takiego rozwiązania nie ma na innych serwerach? Cóż, pożyjemy zobaczymy ;)
Dołączona grafika

#18 Throk

Throk

    Feel the dark side inside You

  • Użytkownik
  • 2862 postów
  • Throk666

Napisano 06 October 2012 - 10:57

Bo nie korzystają z tej bilbioteki? Nie wiem, użyj czaru na ukrycie nicka, to zobaczysz jak to działa


słabo widać

Dołączona grafika

#19 maciekg333

maciekg333

    Ekspert

  • Weteran
  • 1493 postów

Napisano 06 October 2012 - 11:55

*Pstryk*

Dołączona grafika

Nie rozumiem, przecież to domyślny skin z jakiegoś Texture Packa (odpowiednik Steva) z czerwonym nickiem. Chodzi mi o własne skiny graczy i kolorowe nicki.

To, że można mieć kolorowy nick i domyślnego skina to żadna nowość :P
Dołączona grafika

#20 Wojtek

Wojtek

    Ekspert

  • Użytkownik
  • 1707 postów

Napisano 06 October 2012 - 11:56

Ma kolorowy nick...