Podsumowanie tygodnia – #2

Kolejny tydzień, kolejne nowości, prace nad wersją 1.13 trwają a Minecon EARTH coraz bliżej… Na szczęście twórcy dbają o to, abyśmy nie popadli w sen zimowy i regularnie raczą nas nowościami. Oto najciekawsze wiadomości z poprzedniego tygodnia, zebrane w skondensowanej formie – jeden artykuł, cały tydzień na bieżąco, super? :)


30.10.2017

Jappa pochwalił się nowymi teksturami zombie i dyni:

31.10.2017

Trailer czwartego epizodu drugiego sezonu Story Mode wydany:

1.11.2017
18 listopada, podczas transmisji z Minecon będziemy mogli wybrać jednego z czterech mobów, który zostanie dodany do gry:

Nowe mapy w markecie:

KVASIR, NORDIC VILLAGE SPAWN:

Jest to spawn mapy survival wypełniony różnego rodzaju domkami w stylu nordyckim. Jeżeli lubisz śnieg, pewnością to idealna mapa dla Ciebie!

PROTON STATION:
Witaj w cudownym międzygwiezdnym miejscu jakim jest stacja Proton! Twoja misja wydaje się prosta, przetrwaj na nowej planecie i zbierz surowce dla stacji kosmicznej. Proste, prawda?

BLITZ BUILD:

Zmierz się ze znajomymi w tej minigrze! Waszym zadaniem jest jak najszybsze i najdokładniejsze odtworzenie danej struktury po zobaczeniu jej.

CASTLE ARCHITECT:

Przeżyj i odbuduj ten zapomniany, zrujnowany zamek w swoim własnym stylu. Zapomniany przez cywilizację i otoczony przez potwory, czy podołasz temu zadaniu?

Jig’s Guide: Redstone Basics:

Czekałeś zbyt długo, to właśnie teraz jest czas, aby poznać podstawy czerwonego proszku. Przejdź przez serię poradników, sprawdź działanie w pokoju testowym i ruszaj budować niesamowite mechanizmy!

2.11.2017
Jappa po raz kolejny zaprezentował odświeżone tekstury do gry, tym razem na celownik wziął Nether: