Mine Chest – skrzynia dla fanów Minecrafta!

Skrzynki lub ich różne odmiany ostatnio w grach są bardzo popularne. Openingi, które robimy sami lub oglądamy, jak robią to inni, wywołują niesamowite emocje – czy to przy znalezieniu rzadkiego przedmiotu, czy po prostu po zmarnowaniu pieniędzy na dorwanie jakiegoś śmiecia. A co, gdyby była możliwość zakupu czegoś takiego w klimatach Minecrafta?

Skrzynie w Minecraftcie są jednak nieco inne, co w nich znajdziemy? Najczęściej po prostu to, co do nich włożymy – ale zdarzają się również takie, które posiadają losowe przedmioty. W ciemnych tunelach zapomnianej kopalni albo przy spawnerach potworów czekają na nas różnego rodzaju skarby, realny przykład takich skrzyń mamy teraz możliwość zakupić:

mc-past-crate-module_03
mc-past-crate-module_05
Mine Chest to paczka, którą możemy kupić na stronie Loot Crate, ale została stworzona przez twórców gry i nie znajdziemy tutaj rzeczy bez wartości. Są w niej od czterech do siedmiu oficjalnych Minecraftowych przedmiotów, które będą wpasowane w odpowiedni motyw, zmieniający się co 2 miesiące. Cena na ten moment wynosi 202 zł, nie jest to mała kwota – ale i tak wychodzi taniej niż kupowanie tej zawartości oddzielnie.

Jeżeli ktoś został zachęcony, może kupić ją już teraz tutaj!