Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

[HORROR][1.8.9] THE HORRORblack - Wersja 1.0 Download

the horrorblack horror

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#21 Ryba122

Ryba122

    Nowy

  • Użytkownik
  • 65 postów

Napisano 06 August 2016 - 11:41

THE HORRORBLACK 

06.08.16

 

OFICJALNE UDOSTĘPNIENIE MAPY - 8 SIERPIEŃ 2016.


 

 
 
 

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#22 Ryba122

Ryba122

    Nowy

  • Użytkownik
  • 65 postów

Napisano 08 August 2016 - 06:59

THE HORRORBLACK 

08.08.16

 

OFICJALNE UDOSTĘPNIENIE MAPY.


 

 
 
 

#23 M25

M25

    Nowy

  • Użytkownik
  • 28 postów
  • Macior25

Napisano 09 August 2016 - 16:21

Nie mogę uwierzyć jak bardzo jestem zawiedziony. Więcej adventure-escape niż horroru, resource pack wyjęty z komedii, fabuła mętna nie zostawiająca pytań, gra zajęła mi 3 razy mniej niż obiecywano. Od czasów Cabin in The Woods nie spotkałem takiej porażki. Czekam na hejty od autora.


Nic.


#24 Ryba122

Ryba122

    Nowy

  • Użytkownik
  • 65 postów

Napisano 09 August 2016 - 22:32

Nie mogę uwierzyć jak bardzo jestem zawiedziony. Więcej adventure-escape niż horroru, resource pack wyjęty z komedii, fabuła mętna nie zostawiająca pytań, gra zajęła mi 3 razy mniej niż obiecywano. Od czasów Cabin in The Woods nie spotkałem takiej porażki. Czekam na hejty od autora.



Żadnych hejtów nie będzie.
Przeszedłeś mapę szybciej ponieważ byleś testerem i wiedziałeś gdzie i jak wejść. Niemożliwością że 3 razy krócej jeżeli ja sam przechodzę ją w 40 minut (a znam całą trase itd)
Skoro się nie podobało, serdecznie przepraszam. Może w inne produkcje Ci przypasują, o ile owe będą.

Dzięki.
Pozdrawiam,
Ryba122
 

 
 
 

#25 Evoken

Evoken

    Twórca Askary

  • Użytkownik+
  • 430 postów

Napisano 09 August 2016 - 22:39

Kolega wyżej wypunktował Ci błędy jakie są jego zdaniem na mapie. Imo nie ma co płakać tylko postarać się nad czymś lepszym : ) Sam chciałem zagrać, ale jeśli faktycznie jest więcej escape, za którym nie przepadam to chyba poczekam na kolejną mapkę.


"Moja pasja to... moje życie to, to tworzywo co wnika w tętnice, tym oddycham i stawiam krzyżyki wróżbitom co wczesne wróżyli mi znicze"


#26 M25

M25

    Nowy

  • Użytkownik
  • 28 postów
  • Macior25

Napisano 10 August 2016 - 13:53

Żadnych hejtów nie będzie.
Przeszedłeś mapę szybciej ponieważ byleś testerem i wiedziałeś gdzie i jak wejść. Niemożliwością że 3 razy krócej jeżeli ja sam przechodzę ją w 40 minut (a znam całą trase itd)
Skoro się nie podobało, serdecznie przepraszam. Może w inne produkcje Ci przypasują, o ile owe będą.

Dzięki.
Pozdrawiam,
Ryba122

Nie spodziewałem się tak spokojnej reakcji. Chyba cię lubię :P


Nic.


#27 Ryba122

Ryba122

    Nowy

  • Użytkownik
  • 65 postów

Napisano 10 August 2016 - 19:33

Kolega wyżej wypunktował Ci błędy jakie są jego zdaniem na mapie. Imo nie ma co płakać tylko postarać się nad czymś lepszym : ) Sam chciałem zagrać, ale jeśli faktycznie jest więcej escape, za którym nie przepadam to chyba poczekam na kolejną mapkę.



Rozumiem. Dzięki :)

Nie spodziewałem się tak spokojnej reakcji. Chyba cię lubię :P



Hej, jeżeli mialbym denerwować się na każdą negatywną opinie na temat moich prac i mnie to nie przeżyłbym na tym świecie nawet dnia ;)

Każde zdanie przyjmuje w 100% i zapamiętuje na przyszłość, tak żeby więcej osób było zadowolonych :)

Jeżeli chodzi o mapę, jedno się sprawdziło. Jeżeli człowiek nie robi nic w minecraft przez 3-4 lata a potem do tego wraca i próbuje robić coś "wow" nie tylko dla siebie, to nie zawsze się to udaje ;)

Jeszcze raz dzięki za opinie i pomoc ;)

Pozdrawiam,
Ryba122
  • Evoken lubi to
 

 
 
 





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: the, horrorblack, horror