Skocz do zawartości


Zdjęcie

[1.8] [SURVIVAL HORROR] The Rake

horror survival the rake creepypasta camping polowanie potwór las

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 M25

M25

    Nowy

  • Użytkownik
  • 28 postów
  • Macior25

Napisano 18 August 2016 - 17:28

M25 Minecraft

przedstawia...

mapę horror...

opartą na grze "The Rake"

zpacy9k3fny6.png


Wersja Mapy: 0.3 (niedostępne)

Wersja Minecrafta: 1.8

Mapa jest inspirowana na grze The Rake (Link do pobrania gry: 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

).

 

Latem 2003 roku, wydarzenia w północno – wschodniej części Stanów Zjednoczonych z udziałem dziwnej,
podobnej do człowieka kreatury, wywołały krótkotrwałe zainteresowanie lokalnych mediów, zanim sprawa 
została zapomniana, kiedy w tajemniczych okolicznościach zostały usunięte różnego rodzaju konta internetowe
związane z tymi zdarzeniami, większość informacji została bezpowrotnie utracona. Samozwańczy świadkowie, głównie
z wiejskich obszarów stanu Nowy Jork, opowiadali historie o tajemniczych spotkaniach z istotą niewiadomego pochodzenia.
Ich odczucia wahały się od skrajnie traumatycznych wrażeń strachu i dyskomfortu, po prawie dziecinnie figlarne oraz osobliwe.
We wczesnych miesiącach 2006 roku, dzięki współpracy, udało się zgromadzić prawie dwa tuziny dokumentów datowanych od XII wieku
po teraźniejszość, obejmujące cztery kontynenty. W prawie wszystkich przypadkach historie były identyczne. 
 
Jako fanatyk polowań na istoty paranormalne wyruszasz do jednego z większych lasów stanu, aby zdobyć głowę bestii i sprzedać ją z
pokaźnym zyskiem.

 

Czy uda ci się upolować Rake'a? A może to ON upoluje ciebie?

 

Mapa jest obecnie w trakcie tworzenia. Nie są całkowicie gotowe jeszcze m.i.n resource pack (dźwięki). Na mapie można grać w dwójkę.

 

UWAGA: Użycie innej wersji niż 1.8-1.8.9 uszkadza komendy używane na mapie.

 

Jeśli macie jakieś propozycje lub porady, proszę napisać do mnie na prywatnej wiadomości.

Zmiany:

Pre-Alpha 0.6:

    - stworzono pierwszą lokacje 

                        - stworzono większą część resource packa

Pre-Alpha 0.9:
- stworzono prototypowe lobby, zamontowano pierwsze command blocki

             - odrzucono planowany wcześniej system kamer, gdyż był strasznie zabugowany.

Pre-Alpha 1.0:

        - zestawiono skrzynki z amunicją

- gotowy główny antagonista

- gotowe prototypowe lobby

 

Screenshoty:

6slq32z44iff.png

6ul40ry8mar5.png

wypbi3ppcbg0.png

1b4mi1ps7uo5.png

u1whcwm8b59h.png

3i7emii13rtn.png

zob63lg7qxko.png


Użytkownik M25 edytował ten post 25 August 2016 - 17:57

Nic.


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Evoken

Evoken

    Twórca Askary

  • Użytkownik+
  • 430 postów

Napisano 18 August 2016 - 17:31

Tekst, który masz wycentrowany trochę ci się popsuł. Jeśli czytałeś mój temat to możesz się domyślić, iż było to i moją bolączką.

 

Co do mapy to nie znalazłem nigdzie takiej informacji... Ile mniej więcej godzin zabawy zapewnia The Rake?


"Moja pasja to... moje życie to, to tworzywo co wnika w tętnice, tym oddycham i stawiam krzyżyki wróżbitom co wczesne wróżyli mi znicze"


#3 M25

M25

    Nowy

  • Użytkownik
  • 28 postów
  • Macior25

Napisano 18 August 2016 - 17:41

Tekst, który masz wycentrowany trochę ci się popsuł. Jeśli czytałeś mój temat to możesz się domyślić, iż było to i moją bolączką.

 

Co do mapy to nie znalazłem nigdzie takiej informacji... Ile mniej więcej godzin zabawy zapewnia The Rake?

To zależy od tego ile dodatkowego kontentu dodam do mapy (możliwe jest dodanie opcji "Bądź Rake'iem"). Gra na multi powinna pójść szybciej, dzięki wsparciu ze strony kolegi. Rake ma dosyć sporo HP, jest szybki i zadaje duży damage. Zabicie Rake'a, zebranie całego ammo i broni, odkrycie wszystkich notatek, szukanie ścieżek i inne rzeczy powinny zająć jednemu graczowi półtorej godziny lub dwie.


Użytkownik M25 edytował ten post 18 August 2016 - 18:03

Nic.


#4 M25

M25

    Nowy

  • Użytkownik
  • 28 postów
  • Macior25

Napisano 19 August 2016 - 16:41

Planowane zmiany na wersję Pre-Alpha 0.9:

 - system monitoringu

 - skrzynki z amunicją


Użytkownik M25 edytował ten post 19 August 2016 - 16:44

Nic.


#5 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 19 August 2016 - 18:03

Fajna, nie słyszałem o grze The Rak, ale to chyba jakaś creepypasta nie?


,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#6 M25

M25

    Nowy

  • Użytkownik
  • 28 postów
  • Macior25

Napisano 19 August 2016 - 18:52

Fajna, nie słyszałem o grze The Rak, ale to chyba jakaś creepypasta nie?

Owszem, jest to creepypasta.


Nic.


#7 M25

M25

    Nowy

  • Użytkownik
  • 28 postów
  • Macior25

Napisano 20 August 2016 - 17:38

The Rake Survival Horror Map - Pierwsza wersja testowa

W ciągu tygodnia pojawi się pierwsza wersja testowa mapy The Rake. Będzie można ją zamówić na moim PW. Testerzy zostaną uwzględnieni w napisach na końcu mapy.

 

Info: Ze względu na napotkanie dosyć poważnych bugów, w wersji testowej nie będzie kamer.
 


Nic.


#8 M25

M25

    Nowy

  • Użytkownik
  • 28 postów
  • Macior25

Napisano 20 August 2016 - 20:40

W ciągu kilku dni powinien pojawić się trailer The Rake'a!


Nic.


#9 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 20 August 2016 - 21:15

Welp, w mapach horror troche siedzę (dużo ich nagrałem i nawet kilka zrobiłem) więc mogę potestować. A bycie w creditsach zawsze na propsie.

A ta tekstura Rake'a nie jest aż taka zła.


#10 M25

M25

    Nowy

  • Użytkownik
  • 28 postów
  • Macior25

Napisano 20 August 2016 - 21:31

Welp, w mapach horror troche siedzę (dużo ich nagrałem i nawet kilka zrobiłem) więc mogę potestować. A bycie w creditsach zawsze na propsie.

A ta tekstura Rake'a nie jest aż taka zła.

Dziękuję. Podeślę ci wersję testową na PW kiedy będzie gotowa. Grałem w twoje mapki i sądzę że jesteś w stanie przekazać mi kluczowe porady.


Nic.


#11 M25

M25

    Nowy

  • Użytkownik
  • 28 postów
  • Macior25

Napisano 21 August 2016 - 12:32

Wersja testowa Pre-Alpha 1.0 już gotowa!

Można ją zamówić na PW.

Testerzy zostaną uwzględnieni w napisach na końcu pełnej wersji.

Obecnie zaczynam pracę nad trailerem.


Nic.


#12 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 21 August 2016 - 12:53

Dziękuję. Podeślę ci wersję testową na PW kiedy będzie gotowa. Grałem w twoje mapki i sądzę że jesteś w stanie przekazać mi kluczowe porady.


:3
Welp, moje mapy bardzo straszne może nie są, ale na mechanizmach sie znam. Grałem też w The Grief i St. Josephine's, więc wiem jak dobra mapa horror powinna wyglądać. Jak pisałem na pw, jutro ogram wersję testową i napisze swoje przemyślenia.


#13 M25

M25

    Nowy

  • Użytkownik
  • 28 postów
  • Macior25

Napisano 21 August 2016 - 18:35

Dodane zostały nowe screenshoty, przedstawiające struktury, które będzie można napotkać na mapie.


Nic.


#14 M25

M25

    Nowy

  • Użytkownik
  • 28 postów
  • Macior25

Napisano 22 August 2016 - 14:43

Wersja 0.3 będzie pierwszym krokiem do pełnej wersji The Rake'a. Praca idzie coraz szybciej, a pełna wersja będzie znacząco się różniła od wersji testowej.

Przewidywane zmiany:

- dodane zostaną STRUKTURY, które urozmaicą lokację.

- nowa lokacja: BAGNA.

- dokończone zostanie zakończenie mapki.


Nic.


#15 M25

M25

    Nowy

  • Użytkownik
  • 28 postów
  • Macior25

Napisano 25 August 2016 - 17:58

Dodany został trailer Rake'a.... taki wczesny alfabetaprerilejsdemo, MOŻLIWE że się zmieni xd


Nic.


#16 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 27 August 2018 - 13:43

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został przeniesiony do
archiwum


Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: horror, survival, the rake, creepypasta, camping, polowanie, potwór, las