Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nowe znaczy lepsze ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
170 odpowiedzi w tym temacie

#41 RRRycerz

RRRycerz

    Fan Gothic'a

  • Użytkownik+
  • 984 postów

Napisano 09 April 2012 - 15:46

@up ma racje ;p Ja chociaż grałem od wersji 1.7.3 to w tamtej wersji był surwiwal.Ale wtedy nic nie wiedziałem i to był surwiwal a teraz wiemy to już jest łatwiej ;p
Edit: A teraz dałem sobie wersje 1.5_01 bo chce poznać troche starsze czasy ;p

Jakby ktoś chciał moje wypociny ;) :

https://www.youtube....r/BlackTavish98


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#42 Builderek

Builderek

    Pogromca Lewactwa :_:

  • Użytkownik+
  • 1270 postów

Napisano 09 April 2012 - 16:43

Daj sobie wersję 1.2_02.
1.5 była słabą wersją :)

Kącik Fanów Total War.!

Total_War_logo.png


#43 RRRycerz

RRRycerz

    Fan Gothic'a

  • Użytkownik+
  • 984 postów

Napisano 09 April 2012 - 16:49

Podoba mi się to że deszcz i śnieg jest ;p

Jakby ktoś chciał moje wypociny ;) :

https://www.youtube....r/BlackTavish98


#44 bingo009

bingo009

    Uczony

  • Użytkownik
  • 464 postów

Napisano 09 April 2012 - 19:39

Najhlepszy Survival był w Alphie i jeszcze Indev. Ciągle mam Indeva, ale jakoś nie chce mi się grać. Teraz gram na najnowszej wersji MC, bo w końcu nie mogę wiecznie pozostawać w tyle.

#45 Hubkra

Hubkra

    Sługa HEROBRINE

  • Użytkownik
  • 431 postów
  • Hubkra

Napisano 09 April 2012 - 20:59

@topic
Co wy właściwie chcecie od nowych wersji. Moim zdaniem najlepszy klimat był na alphie, ale gram w aktualną, bo alpha po dłuższym czasie robi się po prostu nudna. -,- Miksturki są bardzo fajne. Enchanting dodaje wiele nowych możliwości. Tylko spawn jest trochę słaby ale reszta jest jak najbardziej dobra. Wioski... na surviwalu jeszcze nie spotkałem i zastanawiam się z kim będę handlował w przyszłości. :wacko:

Kiedyś robiło się szklarnie i sadziło kilka trzcin na brzegu albo w ogóle. Budowało się jeszcze magazyn i dom. A teraz Kilka pomieszczeń, na enchanting, na miksturki, duży magazyn, dzięki tłokom automatyczne farmy.


@up Z twoich pomysłów wybrałbym tylko Herobrine.Bo pryzdał by sięmroczny klimacik do mine. Reszta jak na dzień dzisiejszy jest nierealna ;D

@up: Wiem, zaznaczylem że jedynie puszczam wodze fantazji :) A co się tyczy Herobina- chodziło mi raczej o pewien typ elementów niż o niego dosłownie.


Piszmy do Jeb_a żeby dodawał Herobrine. ^^ A juz myślałem, że wszyscy o nim zapomnieli ;d

post @liil z 2 strony
Świetne pomysły. Bardzo przydało by się takie coś. Były by wtedy nieskończone możliwości craftowania nowych itemów, ulepszania starych. Ciągłe odkrywanie, przygoda. Mogli by dodać kilkanaście nowych struktur, które były by jak np. opuszczone kopalnie, czyli było by ich sporo, ale na każdy świat inna. A w niej inne unikalne stwory. Nie zostało by to tak szybko rozpracowane przez wspólnotę graczy.

#46 Builderek

Builderek

    Pogromca Lewactwa :_:

  • Użytkownik+
  • 1270 postów

Napisano 09 April 2012 - 21:12

Ja to bym się zesrał ze strachu i w mc nie grał przez te herobrine -_-

Kącik Fanów Total War.!

Total_War_logo.png


#47 Hubkra

Hubkra

    Sługa HEROBRINE

  • Użytkownik
  • 431 postów
  • Hubkra

Napisano 09 April 2012 - 21:19

Pisałem kiedyś w jakimś temacie. Jeśli dodać Herobrine to tylko na nowym poziomie trudności, lub nowym typie świata, wtedy by ciągle Cię prześladował. A na innych poziomach trudności tylko by budował coś pozostając poza zasięgiem gracza. Wszyscy byli by zadowoleni.

#48 Vantol

Vantol

    Nowy

  • Użytkownik
  • 37 postów

Napisano 09 April 2012 - 22:22

Słuchajcie, nie wiem co wy chcecie od nowych wersji ale jeśli chcecie poczuć ten klimat z czasów, kiedy odkrywaliśmy jak zrobić patyk polecam ściągnąć sobie jakieś rozbudowane mody. Thaumcraft, better dungeons, albo chociażby mo'creatures. Ja od razu ściągnąłem sobie yogboxa i mam właściwie nowego minecrafta ;). Jeśli chcecie poczuć nieco strachu i emocji zainstalujcie moda na herobrine(ten z totemem) Chcecie odkrywać nowy świat zainstalujcie The Aether. Naprawdę warto poświęcić te 5 minut i cieszyć się tym ,,klimatem''. A i najlepiej nie czytajcie poradników itd. W końcu chcecie ,,poczuć ten klimat''.

Ktoś pisał że Nether kiedyś był tajemniczym i nieznanym światem.......<facepalm>.........
Przecież K..WA wszyscy narzekali ,,ahh nether nudny'' ,,nic tam nie ma'' Teraz dodali twierdze, które według mnie są za******e, a zawsze znajdzie się jakiś maruda co potrafi hejtować dosłownie WSZYSTKO!

Wydaje mi się że trochę offtop zrobiłem więc żeby nie było:

Oczojebna, nudna, pusta i ,,klimatyczna'' alpha VS Dżungle, twierdze, kaniony, AI mobów, i endermany w najnowszej wersji... Chyba wiecie co u mnie wygrało. Jeśli nie chcecie instalować modów nie czytajcie newsów a dzisiejsze wersje będą tak samo magiczne jak starsze części naszej ulubionej gierki ;)

#49 Wasilek1996

Wasilek1996

    Jeszcze tylko epek^^

  • Użytkownik
  • 126 postów

Napisano 09 April 2012 - 22:34

Oczojebna, nudna, pusta i ,,klimatyczna'' alpha


Ohh ta kochana trawa z alphy ^^


Ogólnie jestem za zmianami w minecrafcie, ale nie takimi jak są teraz ... bardziej poszedłbym w stronę jak największego utrudnienia życia graczowi (nawet takie proste rzeczy jak masowe ataki potworów na dom)
No bo jednak jakby na to nie patrzeć ... gra w alphie była dość "ciężka" - jednak mimo wszystko grało mi się bardzo przyjemnie :)
Aktualnie singleplayer i duże serwery mnie nie obchodzą, bo są po prostu nudne ... ewentualnie z kolegami można pograć ...

Ehh pamiętam jak tworzyłem serwer na alphie :D Lagi po 1-2 sekundy :D

#50 RRRycerz

RRRycerz

    Fan Gothic'a

  • Użytkownik+
  • 984 postów

Napisano 10 April 2012 - 06:55

Oby był Herobrine :D Wydaje mi się że to kwestia czasu, ponieważ dostaliśmy przecież nowe Al?Więc Herobrine mógłby być ;p Powinni jeszcze dodać bardziej rozbudowane zjawiska pogodowe ;p To prawda że starsze wersje są fajniejsze ale..jesteśmy przyzwyczajeni do nowości no i by się nam po prostu znudziła.A teraz to nowości ;p
Edit: Uważałem że nowsze wersje są do du*y bo nie ma fajnych gór.Pomyliłem się.Znalazłem zaje***te góry.Mogę dać SS ale już niektórzy widzieli tą górę. ;)

Jakby ktoś chciał moje wypociny ;) :

https://www.youtube....r/BlackTavish98


#51 Vantol

Vantol

    Nowy

  • Użytkownik
  • 37 postów

Napisano 10 April 2012 - 08:41

I widzisz? Nowy generator zawiera wszystko co stary i jeszcze więcej (jedyne co stracił to kolor trawy). Ci co mówią że nie umieją znaleźć fajnych gór to po prostu nie chce im się ruszyć du*y ze spawna i oceniają swoją mapę po bagnach lub iglastym lesie w którym się pojawili... Założę się że będą za chwilę będą narzekania że cały czas spawnują się w dżungli, bo zauważyłem że jest dość duża szansa na pojawienie się tam przy tworzeniu mapy ;)

Panie Wasilek1996, wydaje mi się że jedyne co poważnie ułatwiło przetrwanie to łóżka, nic więcej nie wpływa tak na survival ;) Ale fakt, powinno się to trochę utrudnic rozgrywkę, przede wszystkim zwiększyc liczbę serduszek potworów aby miecz służył tylko do OBRONY przed nimi a nie do siekania mobów jak się chce ;)

#52 RRRycerz

RRRycerz

    Fan Gothic'a

  • Użytkownik+
  • 984 postów

Napisano 10 April 2012 - 09:19

Jednakże w starszym generatorze było więcej takich epickich gór :P No ale mówi się truduno może to kiedyś zmienią xD

Jakby ktoś chciał moje wypociny ;) :

https://www.youtube....r/BlackTavish98


#53 bingo009

bingo009

    Uczony

  • Użytkownik
  • 464 postów

Napisano 10 April 2012 - 09:56

Mi brakuje jakiegoś utrudnienia. Kiedyś siedziałem w domku i bałem się dźwięków Zombie, a teraz, to jak widzę Zombie lub nawet inne moby, to wylatuje z mieczem i łupię ich po kolei. Chciałbym aby był jakiś mob, którego mógłbym się przestraszyć, przed którym chowałbym się w domu czekając na dzień. Wprawdzie mamy smoka(na serwerze, rozwalił mnie z kumpeł po kilku sekundach), no ale smok jest w The End, a mi chodzi o realny świat. Myślę, że Herobrine to fajny pomysł, ale na Easy i Peaceful by nic nam nie robił, tylko budował sobie domki, a na Normal, Hard i Hardcore osiedlał by się w ukryciu niedaleko nas i niszczyłby nasze budowle, zabijał zwierzęta i od czasu do czasu by nas atakował. To by wtedy było super.

#54 Vantol

Vantol

    Nowy

  • Użytkownik
  • 37 postów

Napisano 10 April 2012 - 12:50

up
jeśli chcesz coś strasznego zagraj sobie na tym modzie

Myślę że jak bałeś się dźwięku zombie, to ten mod cię przestraszy na 100% ;)
Wystarczy trochę poszukać, na wszystko znajdziesz mody, to przecież jedna z zalet minecrafta.

Herobrine... muszę w końcu się wypowiedzieć na jego temat. Gdyby mieli go dodawać to chciałbym żeby był taki jakim go niegdyś poznaliśmy czyli tajemniczy, ukrywający się, inteligentny... Nie taki grifer jakiego ktoś zapodał w modzie ;p Tego moda bałem się przez godzinę a potem stał się irytujący, co nie znaczy, że mnie nie zaskakiwał.

#55 bingo009

bingo009

    Uczony

  • Użytkownik
  • 464 postów

Napisano 10 April 2012 - 13:51

Zombie bałem się jak grałem pierwszy raz. Ale ten mod może był całkiem fajny, chyba potem go sprawdze. W końcu zamiast z łatwością łupać czaszki mobów, będę mógł uciekać przed nimi :D

#56 SuperManiekBros

SuperManiekBros

    aka Max

  • Użytkownik+
  • 169 postów

Napisano 02 May 2012 - 10:15

Wg mnie ten EXP jest spoko,ale nie na ogromnych serwerach.Zwinni wojownicy,celni lucznicy zmienili sie w
BEZMÓZGICH DIAXOWCOW zabijających nowych graczy bez itemow.
Wolałbym aby dodali coś,co utrudni rozgrywke,ale ja urozmaici,np.wiekszy spawn Pajęczych Jeźdźców,z których
wypadalaby np.żelazna koszulka,ale mieliby 4x więcej życia :)
Albo daliby spadochrony z Parachute Mod,lecz byłyby trudniejsze do craftowania.Mogliby dac prawdziwy
DYWAN z wełny wielkości warstwy śniegu.Cieszylbym się,gdyby dodali Skylands(!)

Alpha po prostu była trudniejsza.Jak nudzi wam się MC,to znaczy żebyście zagrali w coś innego albo
Wyszli na dwór,cokolwiek.Jest chyba mod na generację świata z Alphy.po.to.sa.mody.

yjMmcnk.png


#57 Fizyk

Fizyk

    Podcierający Się Diamentami

  • Użytkownik
  • 321 postów

Napisano 03 May 2012 - 10:20

Wspomnę jeszcze, że minecraft dyktowany jest mentalnością graczy. Przecież (nie obrażając ciebie @up, i reszty) gdyby gracze nie chcieli mieć jak w RPG, nie było by expa, potionów, enchantingu. Po obecnym stanie minecrafta można łatwo poznać, czego gracze chcą, czego wymagają, co preferują a razem z tym ich mentalność. Sądzę, że gracze "Erpegowi" wpłynęli mocno na rozwój minecrafta.
Dołączona grafika

#58 TheTemplePL

TheTemplePL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 22 postów

Napisano 03 May 2012 - 20:02

Ja uważam że Minecraft jest lepszy teraz niż kiedyś. Kiedyś było więcej bugów, Crashów, oraz mniej możliwości w grze (czego nie lubiałem).
Gram od wersji Beta 1.6.6 o ile się nie mylę, i zawsze śledziłem zmiany w minecraftcie i są szokujące w porównaniu do dawnego Minecrafta.

Pozdrawiam, TheTemple
Je?li lubisz poznawa? nowe modyfikacje do minecrafta, lub chcesz przej?? fajn? mape escape, to mój kana? na youtube z pewno?cia Ci si? spodoba :)

Zapraszam :)
http://www.youtube.com/user/MinecraftTemple?feature=watch

#59 Wilczurrr

Wilczurrr

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 165 postów
  • Wilczurrr

Napisano 05 May 2012 - 23:14

Hmm... nie mówie, że teraz jest źle. Alpha miała swój klimat... a może ja byłem inny ? Pamiętam, co kilka dni robiłem wypad po drewno, cały dzień schodził. Kiedy się ściemniało to biegłem ile sił w nogach. W nocy w ogóle nie wychodziłem. Kiedy znalazłem żelazo byłem baaardzo zadowolony, prawie nie kopałem ;D

Szczerze mówiąc, tak jak ktoś już wspomniał, teraz tylko z modami. Minecraft jest dla mnie nudny, nie czuje chęci do gry. Jedynie ThaumCraft albo Industrial/Buildcraft pomaga.
Dobrze, że rozwijają grę, ale teraz mi to lotto. Dla mnie liczą się dobry serwer oraz mody. A skoro ekipa pracująca nad MC dodaje nowe opcje i wspomagacze do rozgrywki multi - jestem za.

#60 Gacuu

Gacuu

    Znawca

  • Użytkownik
  • 300 postów

Napisano 06 May 2012 - 20:22

Mi starsza wersja dużo bardziej się podobała kiedyś to było coś bez łóżka o.o
Mi teraz Minecraft nudzi się szybciej niż kiedyś i ta trawka ;>

qODegY1.png