Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nowe znaczy lepsze ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
170 odpowiedzi w tym temacie

#81 Vix

Vix

    Nowy

  • Użytkownik
  • 56 postów

Napisano 05 June 2012 - 21:31

@szys
Niby czemu gorsze ? Niby czemu ?
MineCraft musi się rozwijać , inaczej straciłby graczy .

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#82 Aracz

Aracz

    Elektryk

  • Użytkownik
  • 317 postów

Napisano 05 June 2012 - 21:35

Wiem co jest 100 razy lepsze niż w starych wersjach. Jedzenie. To "hujp" jest według mnie straszne.
Dołączona grafika
o/
o/ o/ o/ o/
o/ o/ o/ o/

#83 dragonitex

dragonitex

    Legenda

  • Użytkownik+
  • 2980 postów

Napisano 06 June 2012 - 07:19

Dobra, dla tych ludzi, którzy nie skumali za tysięcznym razem napiszę poraz to kolejny

Od Adventure Update weszło naprawdę wiele zmian, jednym się podoba, jednym nie, lecz i o tym pomyśleli twórcy gry, że jeśli nie podoba ci się zmiana, nie musisz z niej korzystać:
Nie podoba ci się End? Nie wchodz do niego
Nie podoba ci się system handlu? Nie korzystaj z niego
Nie podobają ci się struktury? Wyłącz je
Nie podoba ci się enchart i exp? Nie zważaj na niego

Proste, wszystko jest zaplanowane - więc proszę, skończcie z postami typu "MINEjncraft to był lepży jak była alfa bo nie było fiosek!" (oh god, where is poprawna polszczyzna?)

Ktoś napomknął o multiplayer

Tu jest tak samo, lecz jest jeden mały problem, że niektórym ludziom się podobają te zmiany i z nimi grają, więc nadciąga fala hejtu "a na multi to się bez tego nie da grac" Macie rzyciowe(dosłownie) problemy, znajdzcie ludzi którym nie podobają się także zmiany i sobie bez nich grajcie, proste, to oczywiste, że większośc będzie z tymi zmianami grała z racji iż są dla nich ciekawe, zróbcie sobie Hamacza czy też dedyka i grajcie bez twierdz, zmian i tych innych co by długo wymieniać, problem?

Tyle ode mnie, pozdrawiam dragonitex

#84 bingo009

bingo009

    Uczony

  • Użytkownik
  • 464 postów

Napisano 06 June 2012 - 15:10

Ty mówisz o poprawnej polszczyźnie, jak mieszasz angielske słowa z polskimi? "Oh god, where is poprawna polszczyzna". Dla mnie takie łączenia słów z różnych języków są poprostu żałosne. Mów albo po polsku, albo po angilesku, lub najlepiej zamilcz, tylko nie mieszaj języków.

#85 JaKuBoOo

JaKuBoOo

    Nowy

  • Użytkownik
  • 30 postów

Napisano 25 June 2012 - 15:10

A ja wam powiem, że MOIM zdaniem, najlepsza była była wersja 1.6.4
Zacząłem grać w MC właśnie na tej wersji ..
Brakuje mi tego dreszczu emocji, jak np. kumpel u mnie nocował, i np. on idzie spać, i za to, że gdy rano wstanie, będzie mieć 20 DX, on mi da 10 zł ..
Takie fajne jazdy były i nigdy nie było problemów z pomysłami co zbudować etc., zawsze jaki pomysł był na serwer czy coś.

A teraz ? Teraz, to ja na survivalu nawet nie potrafię grać, bo zaraz mi się nudzi ...
Brakuje niespodzianek, starego generatora ...

I przez was... przez was pobiorę chyba MVC i zagram znowu w 1.6.4, ale to i tak nie będzie już to samo co na początku ..

#86 remka

remka

    Nowy

  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 25 June 2012 - 16:41

asd

Nabijanie postów, spam.
Warn 20%.
zalogooJ

#87 Kashin

Kashin

    Nowy

  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 02 July 2012 - 21:29

Najbardziej lubię wersję 1.2.5 ale nowsza nie jest zła tylko wczesniej duzo żeczy to walki zrobili jak mikstury ulepszenia itp.

#88 PoWinglo7

PoWinglo7

    Nowy

  • Użytkownik
  • 57 postów

Napisano 12 July 2012 - 13:35

ten kolega u gory ma racje ;D

#89 Morteus

Morteus

    Nowy

  • Użytkownik
  • 15 postów

Napisano 12 July 2012 - 13:55

Szczerze?, chce alphe.
 

//Rafkos
spam/nabijanie postów - brak uzasadnienia
3pkt warna



#90 Velta

Velta

    Wyjadacz

  • Użytkownik+
  • 772 postów
  • Velciakk

Napisano 13 July 2012 - 19:35

Szczerze?, chce alphe.


użyj MVC

//Rafkos
offtopic
2pkt


giphy.gif


#91 RRRycerz

RRRycerz

    Fan Gothic'a

  • Użytkownik+
  • 984 postów

Napisano 13 July 2012 - 20:23

Dragonitex ale o ile się orientuje jak wyłączy się struktury to wtedy nie ma również lochów.czyli9 inaczej nie ma monsterspawnerów chyba że się myle :P

Jakby ktoś chciał moje wypociny ;) :

https://www.youtube....r/BlackTavish98


#92 Reaxius

Reaxius

    Nowy

  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 15 July 2012 - 21:05

Jak dla mnie minecraft nie idzie w dobrym kierunku, ale każdy mówi co uważa. Dla mnie ta gra to klocki, a nie jakieś rpg...

#93 Wasilek1996

Wasilek1996

    Jeszcze tylko epek^^

  • Użytkownik
  • 126 postów

Napisano 16 July 2012 - 00:57

Dla mnie ta gra to klocki, a nie jakieś rpg...


Człeczku ... czy każda gra, w której są smoki musi być RPG'iem ?
Tak samo mikstury i to ulepszanie ... wcale ono nie czyni z gry RPG'a ;P
A jak takie coś jest dla ciebie już elementami gry RPG ... to równie dobrze można to samo powiedzieć o dużo wcześniejszych wersjach gry, w których to utożsamialiśmy się z tym ludkiem, łaziliśmy z nim po kopalniach, aby zdobywać lepsze przedmioty itd. ... nie sądzisz, że to jest taki sam argument za "RPG" jak ten twój :>

A jeżeli chodzi już o to rozwijanie się gry .... niech się rozwija ... ale niech również dotrzymują danego słowa! Już od dawna mieliśmy mieć wiele nowości przygodowych (Adventure Update), a dostaliśmy jedynie marne twierdze i kilka innych pierdół ... To samo tyczy się innych aspektów gry ... Nie jest rozwijany aspekt dotyczący rud minerałów ... A przecież właśnie na tym powinna opierać się gra :)

#94 RRRycerz

RRRycerz

    Fan Gothic'a

  • Użytkownik+
  • 984 postów

Napisano 16 July 2012 - 11:48

Ja bym radził żeby zamiast robić jakieś tam twierdze i inne pierdoły zajęli się optymalizacją.
A przede wszystkim generatorem.Już wspominałem wiele razy i wspomnę i teraz.Mówili że ten nowy ma być realistyczny a ja co widzę?Tundra,dżungla,pustynia,bagno.Niby nic dziwnego gdyby nie to że są wszystkie koło siebie.Dziękuje za taką realność.
Wcale nie uważam że Minecraft idzie w RPG chociaż kiedyś tak uważałem.Niech się rozwija.Jednakże tęsknie za Betą.Za tym ukrywaniem się i siedzeniem w domku na poziomie Hard gdzie przedtem nawet na easy bałem się z domku wychodzić.A teraz?Na Hardzie spokojnie sobie chodze bez żadnej obawy.Nie wiem czy ktoś na to zwrócił uwagę ale..Czy wam też się wydaje że poprzednie wersje minecrafta (<1.7.3)był takie..ciemne.Gdzie nic nie było widać w jaskiniach i pochodnie były potrzebne.

Jakby ktoś chciał moje wypociny ;) :

https://www.youtube....r/BlackTavish98


#95 bingo009

bingo009

    Uczony

  • Użytkownik
  • 464 postów

Napisano 16 July 2012 - 12:51

Skoro już o smokach mowa wtrącę się. Byłoby super, ale moim zdaniem ten smok nie pasuje do MC. Poprostu jest taki jakiś... inny. Wygląda jakby był wyjęty z innej gry i miał zmieniony model na bardziej kanciasty.

#96 Taboretto

Taboretto

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 92 postów
  • Taboretto

Napisano 16 July 2012 - 20:28

Jednakże tęsknie za Betą.Za tym ukrywaniem się i siedzeniem w domku na poziomie Hard gdzie przedtem nawet na easy bałem się z domku wychodzić.A teraz?Na Hardzie spokojnie sobie chodze bez żadnej obawy.Nie wiem czy ktoś na to zwrócił uwagę ale..Czy wam też się wydaje że poprzednie wersje minecrafta (<1.7.3)był takie..ciemne.Gdzie nic nie było widać w jaskiniach i pochodnie były potrzebne.

Po pierwsze: kiedyś miałeś gorsze doświadczenie więc wiadomo że się ukrywałeś. Teraz wiesz co cię może czekać i jesteś odważniejszy. Tak ma każdy który gra dłużej w minecrafta. Pokonując potwory oprócz doświadczenie w grze dostajemy "mentalnego expa" po walkach z potworami i budowaniu coraz lepszych budowli.
Po drugiego: Ciemne? Jeśli gra się na maksymalnym oświetleniu które można ustawić w opcjach to nie dziwota że jest jaśniej xD

sgolj7.jpg

http://www.youtube.c...L?feature=guide - zapraszam na mój kana? na YT! Nagrywam Minecrafta i inne gierki :D


#97 RRRycerz

RRRycerz

    Fan Gothic'a

  • Użytkownik+
  • 984 postów

Napisano 16 July 2012 - 20:33

@up Nie w tym rzecz. Mam ustawione na ciemniejsze a noce wydają się takie jakby bardziej ciemniejsze :D No nwm zmień wersje i sprawdź bo ja mam takie odczucia :P

Jakby ktoś chciał moje wypociny ;) :

https://www.youtube....r/BlackTavish98


#98 Rodzynek220

Rodzynek220

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 149 postów

Napisano 18 July 2012 - 10:34

@up Polecam. Współczuję mojemu koledze, który nie zasmakował klimatu chociaż bety do 1.8.1. To były czasy kiedy bałeś się wyjść z domu bo zapomniałeś upolować mięska, ale świnie chodziły przy twoim domu, jednak bałeś się bo blisko drzwi siedział szkielet na pająku. Nie można było się przespać. Dla mnie Minecraft powinien się zmieniać, ale idą w złym kierunku. Brakuje mi czegoś w minecraftcie, TEGO CZEGOŚ. Nie chodzi mi, że wtedy zaczynałem i mam tylko takie wrażenie bo to teraz mam dwie wersje minecrafta 1.2.5 i alphe 1.1.1. Nie spamujcie "to zmień sobie wersje mvc" Bo ten temat czytałem około godziny i cały czas spamowaliście " to zmień wersje" albo "To nie używaj mikstur". Pozdro! Jeśli zaczynaliście od full wersion i znacie minecrafta na wylot to już nie jest to samo. Nie ma tych wspomnień z alphy.
Jeśli chodzi o MVC powiedźcie coś o nim bo na razie używam multiCraft.

klog222 łap +

#99 klog222

klog222

    Ninja Ciemnej Strony Mocy

  • Użytkownik
  • 63 postów

Napisano 18 July 2012 - 10:50

Ja gram od 1.8.1 i jak dla mnie to była najlepsza wersja , teraz z minecrafta zrobił się bardziej RPG niż Sandbox...
Dołączona grafika
Mat530 - Autograf :F

#100 RRRycerz

RRRycerz

    Fan Gothic'a

  • Użytkownik+
  • 984 postów

Napisano 19 July 2012 - 20:19

Tak samo jak dla mnie.Nie mówię że to źle że dodali bo nawet fajny jest enchanting.Ale nie o to chodzi w minecraftcie.W minecraftcie chodzi o swobode budowania.Zdobywanie surowców a nie o picie miksturek,zdobywanie expa,enchanting.Takie jest moje zdanie.
Pozdro :P

Jakby ktoś chciał moje wypociny ;) :

https://www.youtube....r/BlackTavish98