Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nowe znaczy lepsze ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
170 odpowiedzi w tym temacie

#121 NoFFuB

NoFFuB

    S A D B O Y S 2 0 0 1

  • Użytkownik+
  • 555 postów
  • NoFFuB

Napisano 23 August 2013 - 20:21

poki co nie bylo to fajne, lecz po 1.7 bedzie full wypas


giphy.gif
 


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#122 Rafax011

Rafax011

    Wyjadacz

  • Użytkownik
  • 836 postów

Napisano 23 August 2013 - 20:36

Według mnie Minecraft stracił klimat, ale w 1.7 dojdzie dużo nowych rzeczy, przez co gra stanie się ciekawsza :)



#123 Dofgus

Dofgus

    Nowy

  • Użytkownik
  • 19 postów

Napisano 23 August 2013 - 20:45

Mc może i stracił klimat, ale "nowy" Minecraft naprawdę jest dobry i czekam na wiele nowości które mają urozmaicic grę. 1.7 zapowiada się naprawdę ciekawie.



#124 kubek121

kubek121

    Nowy

  • Użytkownik
  • 33 postów
  • kubek121

Napisano 25 August 2013 - 20:29

ja gram od minecrafta beta 1.3 i według mnie minecraft idzie w dobrą stronę. lvl-e, wioski npc, kres, świątynie, nowe bloki to wszystko urozmaica grę i spawia że gram w mc nieprzerwanie od bety 1.3.



#125 Maślak

Maślak

    Nie mam dziewczyny

  • Użytkownik+
  • 423 postów
  • Maślak ♪#0698
  • Maslak

Napisano 27 August 2013 - 11:22

Minecraft idzie w stronę postępu, może nie dobrą, ale na pewno nie złą. Generator jest lepszy, od tego w alphie i wmawiajcie sobie co chcecie, ale taka jest prawda. Jest więcej mobów itp. Dobre jest to, że wszystkie potwory są zbudowane z kilku prostopadłościanów, a nie jak to w modyfikacjach bywa, że są to różne bryły.



#126 Damianex1234

Damianex1234

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 332 postów

Napisano 27 August 2013 - 12:07

Prawie wszyscy narzekają na to, że minecraft idzie w stronę rpg, wolą bete, alphe. Wolcie bete/alphe dlatego, że po raz pierwszy zagraliście w tą grę, nic o niej nie wiedzieliście, czuliście ten klimat poznawania tych wszystkich rzeczy. Jak dla mnie minecraft zmierza w lepszą stronę. Są coraz ciekawsze "updejty".



#127 Evoxs

Evoxs

    Hodor hodor?

  • Użytkownik
  • 66 postów
  • Evoxs

Napisano 27 August 2013 - 12:20

Nie stracił klimatu, tylko jak ktoś zaczynał grę w alphie i becie to nic o tej grze nie wiedział i miło wspomina tamte chwile. Pograjcie teraz sobie na alphie - zakładam się, że bardzo szybko się znudzi. Bardzo dobrze że urozmaicają grę.



#128 roszymek

roszymek

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 499 postów
  • roszymak

Napisano 28 August 2013 - 17:14

Ja gram od pełnej wersji 1.0 i muszę przyznać, że prawie wszystkie zmiany bardzo mi się podobają. Może oprócz kilku szczegółów takich jak:

- usunięte kontury jedzenia (jedzenie wygląda teraz brzydziej)

- słabe dźwięki wieśniaków

- niektóre z nowych odgłosów (łażąc po piasku słyszę jakbym szedł po gnojówce)

- nietoperze (do jaskiń wolałbym skorpiony).

- ciągle za mały zasięg... yyy...bekonu?... w każdym razie tego bloku co wystrzeliwuje z siebie światło.


    

                              Chcesz zobaczyć ciekawe animacje? Nie?... A może jednak?

                                               

                                              https://www.youtube....W2NA7ew/videos 

                                          


#129 TokerS

TokerS

    Nowy

  • Użytkownik
  • 25 postów

Napisano 30 August 2013 - 21:19

Ja uwielbiam ten nowy i szczerze to jeszcze wiele zmian bym dodał, i napewno wiele zmian go czeka...

Chciałbym aby można było budować cegłami(nie blokami)Wtedy by fajnie wyglądało i nie było takie 1x1m tylko 0.3m

Oraz budowanie na pół płytach a nawet dodał bym takie 0.25 płyty i pomiędzy nimi można by red proch.

To byłoby coś...



#130 MooGoesTheCow

MooGoesTheCow

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 80 postów
  • HunterMoo

Napisano 31 August 2013 - 21:41

Najbardziej podobała mi się wersja 1.8 :)



#131 Notsuru

Notsuru

    Nowy

  • Użytkownik
  • 20 postów
  • Notsuru

Napisano 01 September 2013 - 12:02

Wolałbym minecraft 1.3, tam to by była gra na serwerach surwiwal.



#132 Musco

Musco

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 133 postów

Napisano 04 September 2013 - 19:11

Ja osobiście jakimś weteranem nie jestem [1.8.1], ale nie wszystko mi się podoba. Nawet czasami wydaje mi się że moj dawny styl budowania był lepszy [mało detali, oszczędność], ale tak to jest, coraz lepiej się buduje [na serwerze nie postawisz lepianki...]

Wiadomo że to urozmaicenie, ale jakiś czas mója gra wyglądała tak:

W dzień do spawnera, na noc polowanie. Zdobyłęm w 2 dni może 150 lvl'a, może więcej [nie razem]

Ale nie ma co narzekać, czasy się zmieniają.



#133 tatajson

tatajson

    Nowy

  • Użytkownik
  • 10 postów
  • Midukan

Napisano 09 September 2013 - 18:52

Minecraft robi sie coraż gorszy



#134 dark312

dark312

    Obviously not a brony

  • Użytkownik+
  • 117 postów

Napisano 09 September 2013 - 19:47

Grę zacząłem dość niedawno (1.1 :P) i wszystkie updaty mi się podobają. Zobaczcie sobie snapshoty 1.7 - to będzie update, którego nikt nie zapomni. Mówicie że na Alphie był ten klimat, a teraz jest inaczej, ale to tylko dlatego, że wiecie już więcej - gracie już długo i nic (a przynajmniej większość rzeczy) was nie zaskoczy. Minecrafta nie urozmaicają same mody. Są też różnorakie mapy Escape, PVP, Parkour, Adventure itd. które mogą dać nam godziny rozrywki w nowy sposób.


No ale na linugzie nie da siem gradź w lola i wogule tam tylgo konsola lololo!!11!!1xdDddd

Ja mam piradzgieko łinduwsa i jeztem proo kox u i wougle lololo xDDdDDDdd!11!111.

^ Większość tego forum. ^


#135 The Szynszyl

The Szynszyl

    Zwierzak forum

  • Użytkownik
  • 59 postów

Napisano 09 September 2013 - 20:55

Gram w MC od alphy i trochę tęsknie za tamtymi czasami ale myślę, że nie zamieniłbym obecnych wersji na alphe czy betę, po prostu brakowało by mi niektórych fajnych funkcji np. enchantowania (świetna rzecz), miksturek, twierdz, opuszczonych kopalni itp. Choć z drugiej strony czasami mam ochotę powrócić do starszych wersji, szkoda tylko, że straciłem moje pierwsze zapisy :(



#136 TheWybielacz

TheWybielacz

    Nowy

  • Użytkownik
  • 15 postów
  • TheWybielacz

Napisano 09 September 2013 - 21:49

Osobiście lubię to, co bynajmniej ostatnio dodano do gry, jednakże lepsza gra jest z modyfikacjami technicznymi.


Zapraszam na mój kanał YouTube

TheWybielacz


#137 Xevrrer

Xevrrer

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 251 postów

Napisano 11 September 2013 - 10:44

według mnie lepszy jest nowszy minecraft, więcej rzeczy i możliwości, a jak komuś nie podoba się np. alchemia, to nie musi z niej korzystać, wiele osób narzeka że minecraft staje się grą typu rpg, chociaż tak naprawde nic o tym nie świadczy, a nawet gdyby był, to według mnei nic złego by się nie stało i napewno nie pogorszyło by to popularności



#138 Hubkra

Hubkra

    Sługa HEROBRINE

  • Użytkownik
  • 431 postów
  • Hubkra

Napisano 11 September 2013 - 18:18

Teraz Minecraft idzie w dobrą stronę. Myślę, że nikt już nie będzie narzekał na generator. Czasy w MC podzieli się teraz na alphe(do dodania łóżka), bete do 1.7.3(przed zmianami), 1.7.3 beta do full 1.6.2 (na które dużo osób narzeka) i 1.7 full i dalej, które raczej wszyscy polubią.



#139 Dominik960528

Dominik960528

    Nowy

  • Użytkownik
  • 71 postów

Napisano 11 September 2013 - 19:14

Ja gram od wersji 1.8 nie wiem jak było wcześniej ale na 1.8 jak wspominam bardzo fajnie mi sie grało do czasu gdy nie wprowadzili alchemi i enchantu. Pamiętam że kiedy wprowadzali je nie byłem za tym, teraz mc idzie moim zdaniem w złym kierunku..moim zdaniem dobrym pomysłem było by dodanie większej ilości warzyw typ kapusta, ogórki, pomidory lub też jakieś nowe mobki ;) 



#140 Will

Will

    Zwiadowca

  • Użytkownik+
  • 1621 postów

Napisano 13 September 2013 - 05:52

Gram od Beta 1.8, mnie się podbają te nowe zniany - enchanty, nowe biomy (w 1.7!), bloki poleceń, ogólem wszysko. Nowe kolory desek, dywany.