Echa konferencji E3!

E3 to jedna z najważniejszych konferencji w roku prawdziwego wielbiciela technologii – konferencja przeznaczona dla Developerów ściąga ze sobą tłumy graczy i dziennikarzy, chcących poznać nowe zapowiedzi od twórców gier, telefonów i innych produktów związanych z technologią. Co dostaniemy od Microsoftu?


Przeglądarka serwerów na wszystkich platformach!

Microsoft wprowadzi możliwość komfortowej gry w trybie wieloosobowym za pomocą przeglądarki serwerów – otrzymamy dostęp m.in do serwerów Lifeboat, Mineplex, InPVP, oraz CubeCraft.

maxresdefault (1)
c865f26be16a355b59f206987cae21b6-servers4
81857151c6a939bd988c2187b1ac015d-super4

„Super duper graphics pack”!

Minecraft wkracza w jakości 4k HDR, sporą rolę ma w tym najnowsza konsola od Microsoftu – Xbox One X, znana bardziej jako project skorpio, która jest coraz huczniej zapowiadana. Grafika prezentuje się obiecująco, zobaczymy, jak będzie z wymaganiami sprzętowymi – nikt nie chce robić jajecznicy na konsoli.

„Razem raźniej” czyli wspólna gra na (prawie) wszystkich platformach!

Jeśli posiadasz grę na Windows 10, iOS, Android, Xbox One, Nintendo Switch lub VR, będziesz mógł grać wspólnie z posiadaczami gry na innej platformie z listy powyżej. To kolejny krok na drodze do ujednolicenia wersji gier na wszystkie platformy. Czekamy!