Żółwie nadchodzą!

Żółwie wkraczają do gry, to nie jest nowa informacja – co najmniej od kilku dni na wszelakich forach poświęconych grze toczy się burzliwa dyskusja o teksturze, oraz pewnej tajemniczej strukturze, ukrytej w miniaturce.

 

Tajemnicza struktura

Żółwie będą robić gniazda na liniach brzegowych w różnych biomach, a ich młode będą schodzić do wody. Jeśli chodzi o to, kiedy do nas zawitają, to jak podają twórcy: „very soon” czyli „wkrótce”. Na szczęście wiemy, że dostaniemy je wraz z aktualizacją „The Aquatic Update” – „Wodną Aktualizacją”, gdzie również pojawią się takie moby jak np. delfin! Warto jeszcze dodać, że jego tekstura – która przedstawiona jest na obrazku do artykułu – jeszcze się zmieni, choć i tak wygląda ona na razie całkiem nieźle. Trzeba przyznać, że nasza fauna się powiększa coraz szybciej i kto wie, może kiedyś nie będziemy potrzebować Mo’Creatures do urozmaicania gry?

Oprócz tego mamy również ten „domek”, zaglądając do naszego forumowego wątku o 1.13 (z którego m.in pochodzą zdjęcia w spoilerze), napotkałem kilka pomysłów. Jedni twierdzą, że jest to konstrukcja na wzór studni,  a kolejna osoba mówi o zatopionych skrzyniach ze skarbami – nic nie jest pewne, ale zapewne twórcy powoli będą odsłaniać karty. Moim zdaniem mamy tutaj faktycznie jakieś pozostałości po dawnych osadach, może malutka struktura z potworami? Miejmy nadzieję, że tak – twórcy ostatnio kombinują z oceanem, i to dobrze – zawsze uważałem, że akurat ten aspekt gry jest dość zaniedbany.