Skocz do zawartości

Zdjęcie

1.13 Co nowego?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1144 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Nowe tekstury (108 użytkowników oddało głos)

Które tekstury wolisz?

1. Głosowano Stare (59 głosów [54.63%] - Zobacz)

Procent z głosów: 54.63%

2. Głosowano Nowe (49 głosów [45.37%] - Zobacz)

Procent z głosów: 45.37%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#501 Wojzen

Wojzen

Znawca

• Użytkownik+
  • 219 postów

Napisano 27 grudzień 2017 - 18:11

W końcu napisałeś coś, co nie jest bezsensowne.

Jak obstawiacie? Co to może być? Ja stawiam hipotezę, że będzie to coś jak studnie na pustyni albo lochy.

Zatopione skrzynie ze skarbami do których prowadzić nas będą delfiny

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#502 luc78

luc78

Znawca

• Użytkownik
  • 288 postów
  • luc78

Napisano 27 grudzień 2017 - 19:00

Aka Atlantyda. To coś przypomina stary, podwodny domek.

Użytkownik luc78 edytował ten post 27 grudzień 2017 - 19:00

#503 Rohen Tahir

Rohen Tahir

ಠ_ಠ

• Użytkownik+
  • 1019 postów

Napisano 27 grudzień 2017 - 21:56

Jak obstawiacie? Co to może być? Ja stawiam hipotezę, że będzie to coś jak studnie na pustyni albo lochy.

To... To właśnie napisał @HelloDoggo. Nir ma sensu powtarzać.
  • luc78 lubi to

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.net
Ostatnio żebractwo (i zgapianie sygnatur) jest bardzo w modzie, więc jeśli nie macie co zrobić z bezwartościową walutą, możecie mi jej trochę dać. Treść dotacji będzie się pojawiać w sygnaturze razem z jej autorem. Ciekawe czy wymyślicie coś, co będę się bał tam umieścić (ಠ ͜つಠ).
[/url]
zeber: 50 :diament: ,,Bo ty chyba wpis na główną napisałeś"
josziPL: 11 :diament: ,,nie dostaniesz bana na czatowisku"
Murshtin: 10 :diament: ,,
https://i.imgur.com/x87PgEg.png"
pasiasta_zebra: 8 :diament: ,,wpisz mnie do sygnatury :3"
Grepolis: 8 :diament: ,,Daj mnie do sygnatury"

defu:5 :diament: ,,Synatura plz"
NightFireDragon: 1 :diament: ,,Mam horom curke daj pan 2 diaxy" (użytkownik nie otrzymał dwóch diaxów)
Grzesiek11: 1 :diament: ,, Cel: być w każdej sygnaturce"
CichyCreeper: 1 :diament: ,,Русский текст"

#504 Wojzen

Wojzen

Znawca

• Użytkownik+
  • 219 postów

Napisano 28 grudzień 2017 - 15:07

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem (w co wątpię), ale Jeb zrobił ankietę, czy chcemy, by nasze statystyki resetowały się przy naszej śmierci (jestem na nie).

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

#505 Toboe

Toboe

Znawca

• Użytkownik+
  • 350 postów

Napisano 28 grudzień 2017 - 15:20

Oczywiście, że źle zrozumiałeś. Pytanie dotyczy nowego moba:

Czy licznik bycia "na nogach" ma się resetować wraz ze śmiercią. Innymi słowy, czy śmierć ma być liczona jak sen.

Jestem na TAK, bo nie chcę walczyć nagi z tym potworem po śmierci.

#506 Wojzen

Wojzen

Znawca

• Użytkownik+
  • 219 postów

Napisano 28 grudzień 2017 - 15:27

Oczywiście, że źle zrozumiałeś. Pytanie dotyczy nowego moba:

Czy licznik bycia "na nogach" ma się resetować wraz ze śmiercią. Innymi słowy, czy śmierć ma być liczona jak sen.

Jestem na TAK, bo nie chcę walczyć nagi z tym potworem po śmierci.

Dzięki za wyjaśnienie. Ten mój "świetny" angielski

#507 TGMplay

TGMplay

Znawca

• Użytkownik
  • 349 postów
  • TIDZIMI

Napisano 28 grudzień 2017 - 15:46

WoW, nawet ja skumałem o co chodzi, a wiadomo, że "MAJ INGLISZ IS NOT PERFEKT" :D

A i ja jestem na "TAK" :-)

Użytkownik TGMplay edytował ten post 28 grudzień 2017 - 15:47

tumblr_mpf43sWsJY1qbsjqno1_500.gif

#508 Wojzen

Wojzen

Znawca

• Użytkownik+
  • 219 postów

Napisano 28 grudzień 2017 - 16:08

Teraz jak rozumiem to też jestem na tak. Wiedziałem, że coś przekręcę

#509 Hevbis

Hevbis

Mistrz

• Użytkownik+
  • 1917 postów
  • Hevbis#6573
  • Hevbis

Napisano 29 grudzień 2017 - 01:38

Jeśli będzie to coś na wzór studni, to równie dobrze mogłoby tego nie być. Nie daje nam dostępu do żadnych nowych bloków lub przedmiotów. Nie jest niczym wartym uwagi.

Użytkownik Hevbis edytował ten post 29 grudzień 2017 - 01:42

• Serpico lubi to

discord server here: https://discord.gg/exDArtf

#510 Walet

Walet

Znawca

• Użytkownik+
  • 301 postów

Napisano 29 grudzień 2017 - 20:08

Co do tekstur to uważam ze może to i nawet dobrze że postanowiono je "odświeżyć", wgl. patrząc na nowe tekstury ma sie wrażenie ze nie są one takie "ostre" jak te starsze, przyjemniejsze dla oka. Co do samych "podwodnych studni" czy co to jest to moim zdaniem jest to trochę niepotrzebne, tak jak pisze Hevbis. Jeśli cos nie daje nam nowych bloków, nie występuje tam nowe stworzenie lub rzadki przedmiot/osiagniecie to tak naprawde jest to zwykła "zapchajdziura", byleby tylko cos tam było, takie moje zdanie. 

• luc78, Serpico i HelloDoggo lubią to

q19TCb3.png

#511 Kaktuscraft

Kaktuscraft

Wyjadacz

• Weteran
  • 860 postów
  • MineCraftKaktus

Napisano 03 styczeń 2018 - 15:21

Snapshot 18w01a wydany.

Lubię kaktusy.

#512 Egzequtor

Egzequtor

Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

• Użytkownik+
  • 2057 postów
  • Egzequtor#8065
  • Egzequtor

Napisano 07 styczeń 2018 - 19:42

Aka Atlantyda. To coś przypomina stary, podwodny domek.

Niektóre biomy mają ,,większe" struktury, np.: Pustynia (Świątynia, dla przykładu ,,mniejsza" to studzienka), Roofed Forest (Aka Pałac z nowymi mobami typu Evoker) lub inne. A gdyby tak, można było znaleźć nowe itemy w świątyniach podwodnych, których byłoby np. 9 i po połączeniu dawały mapę prowadzącą do Atlantydy? Potężna budowla z różnych bloków, mająca swoją dawną historię. Pływały by w niej moby pasywne, agresywne. We wnętrzu byłby kraken, byłyby przeróżne skrzynki ze skarbami, wiadoma rzecz. 

Tyle faktów dot. Atlantic Update, sugerowałbym zatem Atlantydę.

• CichyCreeper i grepolis lubią to

,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

Mq0OOBS.jpg

#513 CichyCreeper

CichyCreeper

Znawca

• Użytkownik+
  • 301 postów
  • (Zmieniany)

Napisano 08 styczeń 2018 - 14:38

Niektóre biomy mają ,,większe" struktury, np.: Pustynia (Świątynia, dla przykładu ,,mniejsza" to studzienka), Roofed Forest (Aka Pałac z nowymi mobami typu Evoker) lub inne. A gdyby tak, można było znaleźć nowe itemy w świątyniach podwodnych, których byłoby np. 9 i po połączeniu dawały mapę prowadzącą do Atlantydy? Potężna budowla z różnych bloków, mająca swoją dawną historię. Pływały by w niej moby pasywne, agresywne. We wnętrzu byłby kraken, byłyby przeróżne skrzynki ze skarbami, wiadoma rzecz. 

Tyle faktów dot. Atlantic Update, sugerowałbym zatem Atlantydę.

Wątpię że tak zrobią ale to by było super ;)

Najważniejsze by ta "studzienka" miała jakieś zastosowanie .

Użytkownik CichyCreeper edytował ten post 08 styczeń 2018 - 14:39

choinka-sterowana-z-minecrafta-1.8-2014.

#514 MinecraftRudenet

MinecraftRudenet

Znawca

• Użytkownik
  • 351 postów
  • Rudenet

Napisano 08 styczeń 2018 - 19:21

sugerowałbym zatem Atlantydę.

Tylko po co komu jakaś Atlantyda, która nawet nie ma dobrego miejsca, aby się wygenerować? Dna oceanów są bardzo nieregularne, a teren płaski zostałby zajęty zapewne przed Podwodną Świątynię.

#515 Rohen Tahir

Rohen Tahir

ಠ_ಠ

• Użytkownik+
  • 1019 postów

Napisano 08 styczeń 2018 - 21:16

Tylko po co komu jakaś Atlantyda, która nawet nie ma dobrego miejsca, aby się wygenerować? Dna oceanów są bardzo nieregularne, a teren płaski zostałby zajęty zapewne przed Podwodną Świątynię.

Świątynie zastępują teren tam gdzie się wygenerowały.

• Egzequtor lubi to

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.net
Ostatnio żebractwo (i zgapianie sygnatur) jest bardzo w modzie, więc jeśli nie macie co zrobić z bezwartościową walutą, możecie mi jej trochę dać. Treść dotacji będzie się pojawiać w sygnaturze razem z jej autorem. Ciekawe czy wymyślicie coś, co będę się bał tam umieścić (ಠ ͜つಠ).
[/url]

NightFireDragon: 1 :diament: ,,Mam horom curke daj pan 2 diaxy" (użytkownik nie otrzymał dwóch diaxów)

#516 Egzequtor

Egzequtor

Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

• Użytkownik+
  • 2057 postów
  • Egzequtor#8065
  • Egzequtor

Napisano 08 styczeń 2018 - 23:47

Dna oceanów są bardzo nieregularne, to prawda, jednak dna głębokich oceanów są bardzo płaskie, a raczej nikt nie miałby problemów dot. 1-2 bloków wysokości na równym obszarze, który i tak zostałby wyrównany przez strukturę.

• Rohen Tahir, MinecraftRudenet i HelloDoggo lubią to

,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

Mq0OOBS.jpg

#517 Hevbis

Hevbis

Mistrz

• Użytkownik+
  • 1917 postów
  • Hevbis#6573
  • Hevbis

Napisano 09 styczeń 2018 - 00:38

Nawet gdyby tak było, to nie miałbym nic przeciwko, by obie te struktury generowały się przemiennie.

• CichyCreeper i HelloDoggo lubią to

#518 Wojzen

Wojzen

Znawca

• Użytkownik+
  • 219 postów

Napisano 09 styczeń 2018 - 16:43

Skaczące delfiny:

Kolejne walki z komendami:

DTGN_wSW4AA4bex.jpg

Użytkownik Wojzen edytował ten post 09 styczeń 2018 - 17:06

#519 Rohen Tahir

Rohen Tahir

ಠ_ಠ

• Użytkownik+
  • 1019 postów

Napisano 09 styczeń 2018 - 17:09

W rzeczywistości delfiny są prawie tak inteligentne jak ludzie. W minecrafcie intelektem przewyższają zaś najmądrzejszych bibliotekarzy.
  • Egzequtor lubi to

[/url]

#520 Hevbis

Hevbis

Mistrz

• Użytkownik+
  • 1917 postów
  • Hevbis#6573
  • Hevbis

Napisano 09 styczeń 2018 - 19:13

W rzeczywistości delfiny są prawie tak inteligentne jak ludzie. W minecrafcie intelektem przewyższają zaś najmądrzejszych bibliotekarzy.

Wieśniacy są jak czarni, to nie ludzie.

Czym przejawia się ich intelekt? Chyba znowu przegapiłem jakiegoś ciekawego newsa.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych