Tesla spotyka Minecrafta!

Jak wszystkim z nas wiadomo, wielkie marki lubią angażować się w akcje dokonane wraz z mniejszymi i innowacyjnymi firmami. Takie połączenie może nie tylko przynieść rozgłos, ale także odcisnąć ogromne, pozytywne piętno zarówno na nowych odbiorcach, jak i na stałych inwestorach. Pojawienie się Elona Muska na Minecraftowej gali sprawiło, że dwójce chłopaków zrodził się niesamowity pomysł wykorzystania sławnej mechaniki gry do promocji czystej energii wykorzystywanej przez pojazdy.


Wrażenie, jakie wywarł na dwójce młodych chłopaków dyrektor generalny SpaceX sprawiło, że pomysł propagowania czystej energii stał się faktem. Wizjonerskie pomysły i intensywne prace nad sprawieniem, aby nasz świat był lepszy od zawsze przyciągały wzrok innych i skupiały całą uwagę. Samochody Tesla to samochody w pełni ekologiczne, napędzane za pomocą elektrycznych akumulatorów. Działające praktycznie bezgłośnie i nie zatruwające środowiska.

Model samochodu w grze i sposób ukazania go na filmiku w trakcie jazdy jasno nam przekazuje, że modele tej firmy są przyszłością motoryzacji.

Czy według was promocja nowych technologii i wizjonerskich pomysłów za pomocą gier to dobry pomysł?