Przegląd budowli – styczeń 2017

Minął kolejny rok, dla całego Minecrafta był to rok pełen zmian i imponujących projektów społeczności – dzisiaj przedstawię Wam te, które według mnie zasługują na szczególną uwagę.


CrafterBoy327 oraz jego praca pod tytułem Dumpster Divingco wolnym tłumaczeniu oznacza nurkowanie w śmietniku, przedstawia budowlę, która daję nam jasny przekaz dotyczący zaśmiecania zbiorników wodnych. Autor wspomina w opisie, że jego dzień wygląda niezbyt przyjemnie z powodu wdychania różnych toksyn.
Każda budowla potrafi wyrażać czyjeś intencje i odczucia, CrafterBoy327 potrafił to wykorzystać i zbudował coś, co potrafi skłonić człowieka do refleksji.Beast’s enchanted Castle

 Praca użytkownika Kellerbier wraz z budowniczym Dennisbuilds, który specjalizuje się w budowlach typowo zamkowych. Jest to rekonstrukcja zamku ze starego filmu Disneya pod tytułem Piękna i bestia. Budowla świetnie oddaje swój klimat, zamek został bardzo dobrze zrekonstruowany i oddaje cały urok. Gratuluję pomysłu, oraz przepięknej budowli.
Beast’s enchanted CastleBack to School

Back to School – praca ekipy budowlanej AriaCreations przedstawia nam mały projekt ukazujący szkołę w nowoczesnym wydaniu. Autorzy w opisie projektu przekazali nam wiadomość odnośnie powrotu do szkoły, zobaczenia znajomych twarzy oraz spędzania czasu w gronie przyjaciół. Styl projektu jest bardzo zbliżony do innych budowli tejże ekipy.
Back to schoolNatural Composition

Natural Composition – praca budowniczego Jossieboy przedstawia projekt, który w głównej mierze świadczy o jego zainteresowaniach. Autor jak sam napisał, gra na pianinie, co stanowiło pewną motywacje do zbudowania tej budowli. Praca przedstawia osobę, która w otoczeniu różnych roślin oraz zwierząt gra na instrumencie – projekt wyszedł bardzo ładnie, a profesjonalne rendery pokazały piękno całego pomysłu.
Natural CompositionBakunawa’s Haven

Bakunawa’s Haven – projekt stworzony dla klienta przez ekipę budowniczych SierraBlocks. Budowla przedstawia mały, skromny spawn na serwer skyblock – świetne wykonane struktury oraz postacie smoka i pandy sprawiają niesamowite wrażenie. Ekipa ta zaczyna dopiero swoją przygodę z budowaniem, ale na koncie ma już kilka świetnych projektów – zapraszam do obejrzenia.Colombia – Bioshock infinite

Colombia – Miasto zbudowane przez dwóch Polaków, Mydełko oraz MamKota. Colombia jest to interpretacja latającego miasta Columbia z gry Bioshock Infinite, projekt został wykonany w niecałe 4 dni, a każdy budynek jest dopracowany. Miasto posiada kilka ciekawych widoków na które warto zwrócić uwagę, szczególnie ogromny zegar, który jest doczepiony do stelażu całego miasta sprawia niesamowite wrażenie.