miniaturka

Przegląd budowli – luty 2017

Kolejny miesiąc, kolejny przegląd budowli przed wami – mam dla was niesamowite prace, które powinny przykuć uwagę na dłużej. Gotowi?


Artykuł pragnę zacząć najnowszym projektem, który został dodany dzisiaj przez budowniczego o pseudonimie LNeoX. Uzdolniony konstruktor postanowił tym razem wybudować galaktyczny projekt o nazwie The Galaxy CrafterProjekt przedstawia sporych rozmiarów stację kosmiczną wraz z dużą ilością latających statków oraz asteroid. Praca jest dopracowana w każdym szczególe i oddaje styl LNeoX’a.Necrosys budowniczy, który jest członkiem dwóch największych ekip w Minecraft na całym świecie, zbudował projekt The Jaw Treader ukazujący morskie zwierzęta, które mają w sobie coś niebywałego…
Morski temat w budowaniu jest dawno oklepany, ale jak widać Necrosys potrafi jeszcze coś wykrzesać z tej kategorii. Gratuluję świetnej pracy.


Uzdolniony człowiek – FoxMcCloud, były członek ekipy Everlboom Studio, zbudował projekt o nazwie The Scrap Yard o rozmiarach 900×1000 (cierpliwość odegrała najważniejszą rolę).
Budowla prezentuje wielką fabrykę zabawek, która jest położona na puzzlach. Praca została wykonana świetnie, a niektóre zabawki odnoszą się do pewnych rzeczy związanych z Minecraftem.Indiana Jones – Escape the mines to ponownie projekt LNeoX’a, tym razem pokazujący świetnie wykonaną, tropikalną wyspę. Czaszka na szczycie terenu wygląda fantastycznie, sam teren ma ciekawe kształty – tory, które zostały zerwane muszą świadczyć o wielokrotnym ich użytku.Następna budowla, która została dziś dodana prezentuje szybką pracę budowniczego LastBanan, projekt jest inspirowany twórczością Daniela Merriam.
Skromny pałacyk wybudowano na ciekawym kształcie przypominający księżyc, autor dodał również drzewo z lampami, wszystko wygląda genialnie – co widać na załączonych zdjęciach.
Projekt nazywa się Parllel dreamsOstatni projekt kończący dzisiejszy artykuł jest autorstwa polskiego budowniczego Dawida.G. Budowla z pewnością spodoba się fanom gry Resident Evil – przedstawia ona budynek, w którym rozgrywa się cała akcja.
Budowla została wykonana na paczce tekstur pod nazwą Conquest, a rendery świetnie przedstawiają klimat całej gry.

Resident Evil 7 Minecraft