[NEWS] Papugi i nowe osiągnięcia!

Kolejny tydzień upłynął bez snapshota, ale na brak nowości nie możemy narzekać – mam dla was podsumowanie ostatnich kilku dni, które obfitywały w zaskakujące wiadomości.


Papugi!

23 marca dostaliśmy bardzo ciekawą wiadomość, do gry zostaną dodane… papugi! Dyskusje nt. sensu wprowadzenia tych zwierząt do gry zostawiam wam. Papugi będą w różnych kolorach, oraz będzie można je oswoić – jakieś pomysły na zastosowanie tych ptaków? Moim zdaniem modele są naprawdę ładne, z tego co widzimy na gifie animacje też nie są złe – dobra robota developerzy! :)


Tajemnica odkryta – obiekt prac Dinnerbona pokazany!

Nowy system osiągnięć – to na tym skupiał się Dinnerbone w ciągu ostatnich dni swojej pracy nad grą, według twórców do dyspozycji gracza ma być zaledwie kilka zakładek. Cały potencjał tego rozwiązania drzemie w możliwości konfiguracji, twórcy map dostaną narzędzia do edycji i dodawania własnych osiągnięć. Z mojej strony powiem tyle – kolejna zmiana którą popieram, poprzedni system był… dosyć nieużyteczny i większość osób nie korzystała z niego kompletnie – a jeśli, to po prostu dla zabicia czasu.


To tyle na dzisiaj, twórcy nie próżnują – z dnia na dzień materiałów na artykuły przybywa! Zapraszam was do naszego forumowego tematu o 1.12, znajdziecie tam najbardziej aktualne informacje. Link tutaj