Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * - 3 głosy

[Amator] [1.6.2] MoreRealismMod-Beta

Minecraft Realism Mod More Zbroje Narzędzia Potwory Więcej Amator Autor

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
71 odpowiedzi w tym temacie

#61 DarkAlienRV

DarkAlienRV

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 136 postów
  • Kayt

Napisano 28 November 2015 - 14:05

Szkoda, że kończysz go robić. Ten mod naprawdę ma potencjał i ty również. Gdybyś dalej dobrze rozwijał tego moda, doszedłby on naprawdę wysoko. Ale trudno. Nie poradzimy nic na to, że ten mod ci się znudził. Gdybyś go musiał robić bo my byśmy ci kazali to by gorzej wychodził. Ale mod jest i tak wspaniały. :D

Obecnie jak wyżej napisałem pracuję nad inną modyfikacją, którą wrzucę już dzisiaj na CraftPortal'a. Tworzenie tego moda mnie znudziło, gdyż brak z mojej, jak i z waszej strony pomysłów do zrealizowania. MOŻE, podkreślam MOŻE co jakiś dużo odstęp czasu wrzucę jakiegoś małego patcha modyfikacji. Na pewno modyfikacja już n ie będzie się crashować, wiem o co chodzi. Myślę, że teraz będę tworzył małe mody, ale aktualizację będą pojawiać się co jakiś czas, min. 1 w przeciągu miesiąca. Teraz, w tym modzie tworzenie zwierząt i ustawienie AI jest trudne, szczególnie jeżeli tworzy się nowy model. Np. w tej modyfikacji dodałem dzika (to był ten event :D). Po dodaniu go do gry, okazało się, że ma nie wyregulowane nogi (w modelu) oraz masakrycznie wolno się porusza. NOWY WZÓR! 0.2-3b/s!! gdzie b = blok.

Tak do wszystkich: Patche z tej modyfikacji będą pojawiać się co jakiś duży odstęp czasu. Poprawię crasha i wszystko wróci do normy i będzie można normalnie grać na modyfikacji. Wszystkie inne informacje możecie przeczytać powyżej :)


https://craftportal....calcraft-alpha/
Oto jest link do mojej drugiej modyfikacji. Zapraszam do odwiedzenia jej oraz zachęcam gorąco do głosowania w ankiecie :)

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#62 GokuLikePL

GokuLikePL

    Znawca

  • Zbanowany
  • 254 postów
  • SnopY

Napisano 28 November 2015 - 15:20

Bardzo fajne :)


v0rJbqk.png


#63 Qplu111

Qplu111

    Może sajgonkę?

  • Użytkownik+
  • 235 postów

Napisano 28 November 2015 - 19:32

@MrKubica
@KuX
@benio
Napisałem o wersji indev!(mało itemów)
@benio
XIX wieku nie dodam bo nie lubię tego czasu pistolety będą a jak wg ciebie robić stal?(przed rewolucją przemysłową)

Użytkownik Qplu111 edytował ten post 28 November 2015 - 19:33

<p>Lepszy dobry русский chomik dżungarski niż jakieś Suabe raki

#64 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 28 November 2015 - 19:49

Z całym szacunkiem, ale ten twój mod, to ogranicza się praktycznie do kilku nowych broni i chyba paru zbrojek, a został burzliwie nazwany history mod...proponuję zmianę nazwy. Stal to około 90% żelaza i 10% węgla (czy coś koło tego), więc nie ma prawa powstać przez przepalenie jednej sztabki żelaza, powinna powstawać w specjalnym piecu, posiadającym 9 slotów na żelazo i jeden na węgiel oraz być opalanym na lawę.

#65 DarkAlienRV

DarkAlienRV

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 136 postów
  • Kayt

Napisano 28 November 2015 - 20:32

Z całym szacunkiem, ale ten twój mod, to ogranicza się praktycznie do kilku nowych broni i chyba paru zbrojek, a został burzliwie nazwany history mod...proponuję zmianę nazwy. Stal to około 90% żelaza i 10% węgla (czy coś koło tego), więc nie ma prawa powstać przez przepalenie jednej sztabki żelaza, powinna powstawać w specjalnym piecu, posiadającym 9 slotów na żelazo i jeden na węgiel oraz być opalanym na lawę.

Dokładnie to 2% węgla :)
Jednak chemia się przydaje xD



#66 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 29 November 2015 - 08:43

Mówiłem, że nie jestem pewny :)

#67 DarkAlienRV

DarkAlienRV

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 136 postów
  • Kayt

Napisano 30 November 2015 - 15:22

Witam! Właśnie dodałem mały patch, dzięki któremu już nie powinno być crasha i gra powinna działać normalnie. Jeżeli nadal będzie on występował, wyślijcie mi plik a ja już będę wiedział co z nim zrobić.



#68 Qplu111

Qplu111

    Może sajgonkę?

  • Użytkownik+
  • 235 postów

Napisano 08 December 2015 - 17:04

@3up
To nie takie proste zrobić coś takiego...
A stal robi się poprzez zrobienie mieszaniny z 5 rud żelaza i 4 kawałków węgla (możliwe że zmienię ilość) i przepaleniu
<p>Lepszy dobry русский chomik dżungarski niż jakieś Suabe raki

#69 DarkAlienRV

DarkAlienRV

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 136 postów
  • Kayt

Napisano 03 January 2016 - 21:38

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Prace nad modyfikacją zostały wstrzymane. Nadal uczę się Javy, jednakże komputer na którym mam wszystkie pliki mi się popsuł i muszę go oddać do naprawy. Jak na razie zawieszam projekt, moim zdaniem mod nie wypali ;x

Na dodatek chciałbym Was zaprosić do mojego nowego tematu, w którym razem z wami tworzę mapę RPG!
https://craftportal....owie/?p=1079986



#70 Kublikpro

Kublikpro

    Nowy

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Logomen_PL

Napisano 15 January 2016 - 19:52

Może byś zrobił że jak wypadnie diax to wypada "nieoszlifowany diament" i żeby zrobić np. miecz trzeba go oszlifować co o tym myślisz?



#71 Patryk_ru2001

Patryk_ru2001

    Nowy

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • patryk_ru2001

Napisano 25 January 2016 - 18:05

Mógł byś całkowicie usunąć kamień i zastąpić go różnorodnymi minecrałami

pasek napojenia i ciepła ciała (kiedy jest za zimno albo za ciepło jesteśmy hoży)

wełniane ubrania (zapewniają ochronę przed zimnem)

stopy metali (brąz, stal, mosiądz)

piec w którym mamy kilka pul wejścia (możemy w nim robić stopy metali)

surowce mineralne

  • miedź
  • cyna
  • uran (można z niego zrobić bombę atomową), (kiedy podejdziemy za blisko rudy lub będziemy go mieć w ekwipunku bez specjalnego ubrania uchronnego będziemy napromieniowani)
  • ołów (jeżeli zakryjemy jego blokami blok uranu (lub innych pierwiastków promieniotwórczych) to blok ten nie wydziela promieniowania)
  • siarka (do robienia zapałek)
  • szafir
  • rubin
  • tytan

stopniowe rozpalanie w piecu (najpierw musimy go rozigrać papierem, patykami, drewnem, i dopiero węglem

usunięcie czerwonego proszku i zastąpienie go innymi mechanizmami (koła zębate, prąd elektryczny)

zapałki (dzięki nim możemy podpalić papier w piecu)

krzesiwo z dwóch krzemieni

brak 100% szans na wykrzesanie iskry

 

i może napisze coś więcej jak mi przyjdzie do głowy


 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Prace nad modyfikacją zostały wstrzymane. Nadal uczę się Javy, jednakże komputer na którym mam wszystkie pliki mi się popsuł i muszę go oddać do naprawy. Jak na razie zawieszam projekt, moim zdaniem mod nie wypali ;x

Na dodatek chciałbym Was zaprosić do mojego nowego tematu, w którym razem z wami tworzę mapę RPG!
https://craftportal....owie/?p=1079986

 

jak kąp wróci z naprawy i nie będziesz miał plików moda, to dlaczego nie pobierzesz  ich z linka?



#72 Torax

Torax

    Nowy

  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 03 February 2016 - 19:11

Mógł byś całkowicie usunąć kamień i zastąpić go różnorodnymi minecrałami

pasek napojenia i ciepła ciała (kiedy jest za zimno albo za ciepło jesteśmy hoży)

wełniane ubrania (zapewniają ochronę przed zimnem)

stopy metali (brąz, stal, mosiądz)

piec w którym mamy kilka pul wejścia (możemy w nim robić stopy metali)

surowce mineralne

  • miedź
  • cyna
  • uran (można z niego zrobić bombę atomową), (kiedy podejdziemy za blisko rudy lub będziemy go mieć w ekwipunku bez specjalnego ubrania uchronnego będziemy napromieniowani)
  • ołów (jeżeli zakryjemy jego blokami blok uranu (lub innych pierwiastków promieniotwórczych) to blok ten nie wydziela promieniowania)
  • siarka (do robienia zapałek)
  • szafir
  • rubin
  • tytan

stopniowe rozpalanie w piecu (najpierw musimy go rozigrać papierem, patykami, drewnem, i dopiero węglem

usunięcie czerwonego proszku i zastąpienie go innymi mechanizmami (koła zębate, prąd elektryczny)

zapałki (dzięki nim możemy podpalić papier w piecu)

krzesiwo z dwóch krzemieni

brak 100% szans na wykrzesanie iskry

 

i może napisze coś więcej jak mi przyjdzie do głowy


jak kąp wróci z naprawy i nie będziesz miał plików moda, to dlaczego nie pobierzesz  ich z linka?

Ponieważ te pliki są zapisane w rozszerzeniu *.class, a potrzebuję jeszcze rozszerzeń JAVA aby wszystko działało.

*Po co krzesiwo z dwóch krzemieni? Naprawdę żelazo można zastąpić byle czym, wystarczy żeby było twarde, może to być np. kamień.

*Paski napojenia i ciepłoty ciała, wełniane ubrania i stopy metali równiez pojawiały się w komentarzach

Większość pomysłów jakie tu podałeś są w mojej starej wersji moda (chodzi o rudy(miedź, uran(Rudy też się pojawiały w komentarzach)))

 

//==========Polecam słownik==========\\







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Minecraft, Realism, Mod, More, Zbroje, Narzędzia, Potwory, Więcej, Amator, Autor