Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * - 3 głosy

[Amator] [1.6.2] MoreRealismMod-Beta

Minecraft Realism Mod More Zbroje Narzędzia Potwory Więcej Amator Autor

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
71 odpowiedzi w tym temacie

#41 Qplu111

Qplu111

    Może sajgonkę?

  • Użytkownik+
  • 235 postów

Napisano 21 November 2015 - 16:14

@benio1394
Niedźwiedź polarny 500hp!? To więcej niż wither ja proponuję 50 będzie realistyczniej
<p>Lepszy dobry русский chomik dżungarski niż jakieś Suabe raki

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#42 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 21 November 2015 - 20:12

Ale, wiesz, że wszystkie te bronie, oprócz buzdyganu dodaje balkons weapon mod. I apeluję, o usunięcie stali oraz uranu, chyba, że będzie to stal damasceńska niekompatybilna ze stalą z innych modów.

#43 Qplu111

Qplu111

    Może sajgonkę?

  • Użytkownik+
  • 235 postów

Napisano 22 November 2015 - 15:11

@up

czemu stal musi być niekomatybilna 

weapon mod nie dodaje glewii

i wszystkie bronie z tego moda są słabsze od miecza

a tu większość jest lepsza

i napisałeś żeby stalowa broń była słabsza od żelaznej powinna być lepsza

(silniejsza o od diamentu i mniej wytrymała)


<p>Lepszy dobry русский chomik dżungarski niż jakieś Suabe raki

#44 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 22 November 2015 - 21:50

Niech autor zadecyduje.

#45 Qplu111

Qplu111

    Może sajgonkę?

  • Użytkownik+
  • 235 postów

Napisano 23 November 2015 - 18:49

@up

i jeśli mod zawiera podobne itemy to nie plagiat bo mogą mieć inne zastosowanie lub inne statystyki


<p>Lepszy dobry русский chomik dżungarski niż jakieś Suabe raki

#46 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 23 November 2015 - 22:55

Tak, ale fajnie jak jakiś mod zbytnio nie ułatwia zdobycia jakiegoś materiału, bo to może eliminować jego przydatność w modpackach.

#47 Qplu111

Qplu111

    Może sajgonkę?

  • Użytkownik+
  • 235 postów

Napisano 24 November 2015 - 20:32

Modpacki... A wogóle to co piszesz z kopią ic2 syntezatorami ściskaczami niedźwiedźami z 500hp i stalowymi narzędziami gorszymi od żelaznych to trochę przesada techniki i średniowiecza się nie łączy (chyba że to jakieś wiatraki koła wodne konie pługi itp.)
<p>Lepszy dobry русский chomik dżungarski niż jakieś Suabe raki

#48 DarkAlienRV

DarkAlienRV

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 136 postów
  • Kayt

Napisano 25 November 2015 - 17:01

Wiecie co, tak podajecie te pomysły ciągle, a mi tak naprawdę...nie chce się już robić tego moda.Może kiedyś wrzucę tutaj link do innego moda, którego zaczynam tworzyć. Dodawałby on również bronie białe ale też leki i karabiny, coś w stylu Unturned w MC. Wiem, że tą wiadomością was zasmuciłem, jednakże tworzenie modów jest tylko moim hobby co mówię któryś raz z kolei. Bardziej kręcą mnie inne gry, do tego mam szkołę (gimnazjum),życie prywatne, dziewczynę, muszę mieć czas na odpoczynek a do tego dzielę komputer wraz z bratem. Mam prace domowe, jak np. wynoszenie śmieci, noszenie drewna (czasem kilka godzin) itd.

     Ściśle uczę się matematyki oraz fizyki gdyż w przyszłości chcę zostać albo architektem, albo tłumaczem (język angielski). Byłbym wdzięczny, gdyby ktoś podesłał mi czystą paczkę DO TWORZENIA MODYFIKACJI (PACZKA DO ECLIPSE) na versję 1.7.2, gdyż na tej wersji chciałbym stworzyć moda. Jeżeli nie, to będzie on na wersję 1.6.2, jak ten.

     Na pewno nie opuszczę CraftPortal, nigdy. jest to bardzo dobra strona gdzie można pomagać osobom, a zarazem dowiadywać się ciekawych wiadomości. na dodatek mój mod chyba uzyskał największą popularność na forum, czując się na początku jak wielka gwiazda forumowa pracowałem bez przerwy, ale wymienione powyżej obowiązki zabierają większość mojego cennego czasu. Jestem również grafikiem i każdy chce, żeby mu coś stworzyć. Nie dość, że to jest trudne to większość projektów mi się nie podoba, przez co zaczynam pracę od nowa, i od nowa, i od nowa...

     Mam nadzieję, że nie rzucicie się na mnie za mój wybór. Wiem, że kilka osób dzięki popularności mojej modyfikacji tworzą swoją, dzięki czemu to co robię daje mi małą satysfakcję, że ktoś dzięki mnie odkrywa w sobie swój talent. Miłe :)



#49 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 25 November 2015 - 17:39

A już się na tego moda tak nastawiałem... a niech to, szkoda

#50 DarkAlienRV

DarkAlienRV

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 136 postów
  • Kayt

Napisano 25 November 2015 - 17:52

A już się na tego moda tak nastawiałem... a niech to, szkoda

No niestety :c



#51 Qplu111

Qplu111

    Może sajgonkę?

  • Użytkownik+
  • 235 postów

Napisano 25 November 2015 - 18:20

@3up

to się wyzbyłem konurencji :D (ja też tworzę podobnego moda (uczę się)) (zacząłem uczyć się podstaw javy (z przerwami) zanim ztworzyłeś moda)


Użytkownik Qplu111 edytował ten post 25 November 2015 - 18:21

<p>Lepszy dobry русский chomik dżungarski niż jakieś Suabe raki

#52 DarkAlienRV

DarkAlienRV

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 136 postów
  • Kayt

Napisano 25 November 2015 - 18:52

@3up

to się wyzbyłem konurencji :D (ja też tworzę podobnego moda (uczę się)) (zacząłem uczyć się podstaw javy (z przerwami) zanim ztworzyłeś moda)

Gdy przeczytałem pierwszą część..xD. Na pewno mnie się nie pozbędziesz z CraftPortal ;D. Ja, zanim wydałem MoreRealismMod znałem podstawy programowania od ponad roku, jednakże nie za bardzo chciało mi się programować. Bardziej pomagałem w tworzeniu Heaven: The Gods Of Olumpus, ta,m dużo pomysłów i grafiki jest mojego autorstwa. Tak btw. grafika to mój pierwszy TEXTUREPACK (nie resourcepack(texturepacki były jeszcze do starszych wersji mc(stworzyłem paczkę gdy nie miałem bladego pojęcia o zajmowaniu się grafiką))). A do tego ID przedmiotów z modyfikacji która tworzę będzie inne niż z tego moda, więc będzie można łączyć go z owym modem :D



#53 Qplu111

Qplu111

    Może sajgonkę?

  • Użytkownik+
  • 235 postów

Napisano 25 November 2015 - 18:57

@up

nie chodziło o forum tylko o mody


<p>Lepszy dobry русский chomik dżungarski niż jakieś Suabe raki

#54 DarkAlienRV

DarkAlienRV

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 136 postów
  • Kayt

Napisano 25 November 2015 - 19:39

@up

nie chodziło o forum tylko o mody

Mody nadal będę tworzył :D



#55 Qplu111

Qplu111

    Może sajgonkę?

  • Użytkownik+
  • 235 postów

Napisano 26 November 2015 - 15:00

Ale chodzi o mody w stylu średniowiecznym teraz tworzysz nowoczesny/postapkaliptysczny
<p>Lepszy dobry русский chomik dżungarski niż jakieś Suabe raki

#56 Kaktuscraft

Kaktuscraft

    Wyjadacz

  • Weteran
  • 861 postów
  • MineCraftKaktus

Napisano 26 November 2015 - 19:33

Szkoda, że kończysz go robić. Ten mod naprawdę ma potencjał i ty również. Gdybyś dalej dobrze rozwijał tego moda, doszedłby on naprawdę wysoko. Ale trudno. Nie poradzimy nic na to, że ten mod ci się znudził. Gdybyś go musiał robić bo my byśmy ci kazali to by gorzej wychodził. Ale mod jest i tak wspaniały. :D


Lubię kaktusy.

#57 Qplu111

Qplu111

    Może sajgonkę?

  • Użytkownik+
  • 235 postów

Napisano 26 November 2015 - 20:00

@up
Proponuję mój mod History mod który już niedługo powstanie jest on podobny jednak większy nacisk jest n broń i metalurgie a nie na rośliny i środowisko jak tutaj
<p>Lepszy dobry русский chomik dżungarski niż jakieś Suabe raki

#58 MrCubica

MrCubica

    Minecrafter

  • Użytkownik+
  • 751 postów

Napisano 26 November 2015 - 21:00

@up

 

Nie sadze zeby on wyszedl jak ty nawet na CraftPortal nie umiesz dac obrazka i nie wiesz co to Hosting...


  • Sofiak lubi to

1hmwSZ8.gif

 

 

 

kknISD8.png

 

 

 

KACARE - 131  :diament: Chcę do sygnaturki. Dzięki i pozdrawiam

 

adrianCK - 25  :diament:Chcę do sygnatury  :P

 

FunnyCraft1998 - 15  :diament: Pozdrawia ekipa CreativeCast

 

krfcm - 11  :diament: -  For candy - opinia w prezentacji mypixel.pl  :)

 

KrychuPolska - 10  :diament: - 10 

 

Krzysiu2121 - 7 :diament: - daj mnie do dotacji

 

Rohen Tahir  -  6 :diament: - ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

 

HelloDoggo -  3   :diament: - Dodgo pozdrawia


#59 "KuX"

"KuX"

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 130 postów
  • A po co CI to?!

Napisano 27 November 2015 - 15:09

Dlaczego coraz więcej ludzi sądzi że zmienią lekko texturę rudy żelaza i od razu to mod? Nie wciskajcie ludziom gruzu do gęby, bo to już żałosne się robi. W sensie o History Mod.

 

O tej modyfikacji nie mogę się zbyt rozpisać... bo nie grałem. Ale obczaję w najbliższym czasie :).


Mój obecny "level" :

 

 

Akcja AntyEasyHardcore

 

 

Pomoc.

 


#60 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 27 November 2015 - 15:12

Jak dla mnie, to bez sensu dawać łatwą do zdobycia stal. A history mod ma dość nietrafioną nazwę...





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Minecraft, Realism, Mod, More, Zbroje, Narzędzia, Potwory, Więcej, Amator, Autor