Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wybrańcy Armoka - Rozdział Pierwszy Epizod Drugi

PBF

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
70 odpowiedzi w tym temacie

#21 Inquernal

Inquernal

    Get out of here, stalker

  • Użytkownik+
  • 175 postów

Napisano 03 August 2015 - 13:32

A McHenderson siedział spokojnie na kamieni wygwizdując melodie popularnej piosenki o Fortunnym Synu, spokojnie opierając ręce na kilofie, właściwie ignorując wszelkie znaki, że może być tu niebezpiecznie.


LhrBkHs.jpg


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#22 KillShoot

KillShoot

    Potępiony

  • Użytkownik+
  • 206 postów

Napisano 03 August 2015 - 13:37

Coren zmrużył brwi i spojrzał na balisty

- Szczerze, mnie to nie obchodzi co tu jest, czy tam było. Ważne, że jak naprawię te balisty to już nic się nie przedostanie. - rzekł, z uśmiechem na swojej przebrzydłej mordzie

Po chwili wyjął swój niezawodny młotem, uderzył nim parę razy lekko o dłoń po czym powiedział

- No to tylko bądźmy ostrożni, hehe... -



#23 Dominatort

Dominatort

    Torteł Tortuch Dominatortsky

  • Użytkownik+
  • 211 postów
  • dominatorTT

Napisano 03 August 2015 - 13:38

Że runa, którą wycinał w kawałku kory Tortadrum, nie była specjalnie długa ani skomplikowana, skończył ją dość szybko. Wrzucił korę do swojego wózka na drewno i bez wyrazu wpatrywał się w kamienną posadzkę.


"- Czy wiesz, moja najukochańsza żono, że dostrzegłem jeszcze jedną mądrość pośród mądrości proroka Lebiody? Taką, która da mi jeszcze jedną korzyść z obdarowania Redanii psotnymi kotami? Koty, moja Zuleyko, wrócą do domu. Koty zawsze wracają do domu. No, a gdy moje koty wrócą, gdy przyniosą żołd, zdobycz, bogactwa... To ja te koty opodatkuję!"
~ Esterad Thyssen, Wieża Jaskółki

#24 RaTmAnPL

RaTmAnPL

    Artysta - Viking

  • Użytkownik+
  • 118 postów
  • RaTmAnPL

Napisano 03 August 2015 - 13:41

Ugoth przybył żwawo odległość dzielącą go od ujścia bramy, do miejsca pobytu Tortadruma. Przystanął parę metrów przed nim, rzucając na niego szybkie spojrzenie.

- Te, drwal, podobno umiesz siekierką machać. Potrzebujemy cię jako pomoc do rozpoznania tej zapomnianej przez Armoka pieczary.


"In a time before time somebody attacked somebody"

~ Ludzkie dziecko do ludzkiego dziecka.


#25 Dominatort

Dominatort

    Torteł Tortuch Dominatortsky

  • Użytkownik+
  • 211 postów
  • dominatorTT

Napisano 03 August 2015 - 13:43

Tortadrum w mgnieniu oka podniósł wzrok i spojrzał na Ugotha. Zerknął przelotnie na siekierkę, którą ścisnął mocniej w dłoni, i z powrotem skierował oczy na włócznika. Uśmiechnął się. Bardzo brzydko.

- Ano... Umiem - rzucił, wstając z posadzki. - Z czystą przyjemnością pomogę.


Użytkownik Torteł edytował ten post 03 August 2015 - 13:43

"- Czy wiesz, moja najukochańsza żono, że dostrzegłem jeszcze jedną mądrość pośród mądrości proroka Lebiody? Taką, która da mi jeszcze jedną korzyść z obdarowania Redanii psotnymi kotami? Koty, moja Zuleyko, wrócą do domu. Koty zawsze wracają do domu. No, a gdy moje koty wrócą, gdy przyniosą żołd, zdobycz, bogactwa... To ja te koty opodatkuję!"
~ Esterad Thyssen, Wieża Jaskółki

#26 Inquernal

Inquernal

    Get out of here, stalker

  • Użytkownik+
  • 175 postów

Napisano 03 August 2015 - 13:47

Henderson dźwignął się ze swego siedzenia, pomagając sobie młotem, po czym mamrocząc coś pod nosem do przywiązanego do lewego ramienia kamienia z wyciętą buźką, zapalił latarnię i oparł kilof o ramię, sygnalizując że jest gotowy do drogi.


LhrBkHs.jpg


#27 RaTmAnPL

RaTmAnPL

    Artysta - Viking

  • Użytkownik+
  • 118 postów
  • RaTmAnPL

Napisano 03 August 2015 - 13:47

- Dobrze.

Ugoth odwrócił się na pięcie, żwawym gestem lewej ręki wskazał drwalowi żeby poszedł za nim, a następnie ponownie ruszył do bramy. Znaleźliwszy się tuż przed kamiennym łukiem, przejechał wolną ręką po trzonku włóczni i przetasował grupę dziwnym spojrzeniem.

- Przypominam, że nie mamy całego miesiąca.


"In a time before time somebody attacked somebody"

~ Ludzkie dziecko do ludzkiego dziecka.


#28 Modi

Modi

    How do you like me now?

  • Użytkownik+
  • 2144 postów

Napisano 03 August 2015 - 13:50

-Zawołajcie jak skończycie, ja tam nie mam zamiaru wchodzić z...piłą do kości. - przewrócił oczami i usiadł na jakiejś kłodzie.


MODI RULZ!!!! ok


#29 Dominatort

Dominatort

    Torteł Tortuch Dominatortsky

  • Użytkownik+
  • 211 postów
  • dominatorTT

Napisano 03 August 2015 - 13:52

Tortadrum wciąż brzydko uśmiechnięty zakręcił demonstracyjnego młyńca siekierką. 

- Nie mamy? - zapytał z przekąsem.


"- Czy wiesz, moja najukochańsza żono, że dostrzegłem jeszcze jedną mądrość pośród mądrości proroka Lebiody? Taką, która da mi jeszcze jedną korzyść z obdarowania Redanii psotnymi kotami? Koty, moja Zuleyko, wrócą do domu. Koty zawsze wracają do domu. No, a gdy moje koty wrócą, gdy przyniosą żołd, zdobycz, bogactwa... To ja te koty opodatkuję!"
~ Esterad Thyssen, Wieża Jaskółki

#30 Filipendoxx

Filipendoxx

    Władca Wilków, Ostatni z Nefilim.

  • Użytkownik+
  • 528 postów
  • Filipendoxx

Napisano 03 August 2015 - 13:52

-Im wcześniej załatwimy, co mamy załatwić, tym szybciej będziemy mogli odpocząć w fortecy...

Kowal podrapał się po głowie.

-Przydałoby się jeszcze jakieś pochodnie. Tak na wszelki wypadek.


Šuŋgmánitu Tȟaŋka Ob'wačhi.

Obraz1.png
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



#31 RErErty

RErErty

    Pancerny Stalker

  • Użytkownik+
  • 422 postów

Napisano 03 August 2015 - 14:22

Ertey początkowo siedział na wozie patrząc w dal. Gdy krasnoludy ruszyły w kierunku fortecy, naciągnął kuszę, nałożył bełt i ruszył za nimi.



kompletnie pijany


#32 Inquernal

Inquernal

    Get out of here, stalker

  • Użytkownik+
  • 175 postów

Napisano 03 August 2015 - 14:25

I Stary Krasnal podszedł do bramy.

-A, prawie jak za dawnych lat w trakcie Wojny w Gobnamie... Oddział idzie do mrocznej fortecy pełnej zielonych, morderczych, pól-orkowych skrzatów.


LhrBkHs.jpg


#33 Filipendoxx

Filipendoxx

    Władca Wilków, Ostatni z Nefilim.

  • Użytkownik+
  • 528 postów
  • Filipendoxx

Napisano 03 August 2015 - 15:50

Filip przerzucił młot do drugiej dłoni i również ruszył wgłąb fortecy.


Šuŋgmánitu Tȟaŋka Ob'wačhi.

Obraz1.png
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



#34 Tiberian

Tiberian

    Krasnolud - Władca Run

  • Weteran
  • 1529 postów

Napisano 03 August 2015 - 16:11

Ciemny tunel fortecy nie ujawniał wam zbyt wiele. Jedyne źródło światła jakie oświetlały wam drogę była lampa Hendorfsona i słabe światło słoneczne wpadające przez otwory wentylacyjne. Po krótkim marszu wgłąb, po waszej lewej i prawej pojawiły się potężne, zdobione ledwie widocznymi rysunkami zboża i grzybów drzwi. Przed wami natomiast przejście zwężyło się w dość wąski w porównaniu do ogromnego przejścia tunelik. Z głębi tegoż drobnego tunelu wydobywał się cichy tupot


Próżno szukać mądrości na drzewach, bowiem rośnie ona na brodach.

#35 Filipendoxx

Filipendoxx

    Władca Wilków, Ostatni z Nefilim.

  • Użytkownik+
  • 528 postów
  • Filipendoxx

Napisano 03 August 2015 - 16:26

-Chociażby włócznia, coby trzymać stwory na dystans - dopowiedział półgłosem kowal.


Šuŋgmánitu Tȟaŋka Ob'wačhi.

Obraz1.png
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



#36 RaTmAnPL

RaTmAnPL

    Artysta - Viking

  • Użytkownik+
  • 118 postów
  • RaTmAnPL

Napisano 03 August 2015 - 17:32

- Tylko nie uciekajcie z tą lampą, z łaski swojej, po ciemaku mi się nie widzi walczyć nawet ze szczurem jaskiniowym. - Odparł po chwili ciszy Ugoth, chwytając swą włócznię oburącz, jej grot obnażając w przód. Następnie powolnym, acz pewnym i zdecydowanym krokiem ruszył w głąb tunelu, uważnie obserwując ścianę mroku, na wypadek, gdyby coś się z niej nagle wylało.


Użytkownik RaTmAnPL edytował ten post 03 August 2015 - 17:32

"In a time before time somebody attacked somebody"

~ Ludzkie dziecko do ludzkiego dziecka.


#37 Dominatort

Dominatort

    Torteł Tortuch Dominatortsky

  • Użytkownik+
  • 211 postów
  • dominatorTT

Napisano 03 August 2015 - 17:38

Tortadrum szedł w milczeniu tuż za włócznikiem. Stąpał i rozglądał się uważnie, choć nie wyglądał na ani trochę zainteresowanego albo strwożonego. Wyglądał jednak, jakby ciągle czekał, aż natrafi na coś ciekawego. Do tego dość niepokojąco nieustannie uśmiechał się pod nosem.

Użytkownik Torteł edytował ten post 03 August 2015 - 17:39

"- Czy wiesz, moja najukochańsza żono, że dostrzegłem jeszcze jedną mądrość pośród mądrości proroka Lebiody? Taką, która da mi jeszcze jedną korzyść z obdarowania Redanii psotnymi kotami? Koty, moja Zuleyko, wrócą do domu. Koty zawsze wracają do domu. No, a gdy moje koty wrócą, gdy przyniosą żołd, zdobycz, bogactwa... To ja te koty opodatkuję!"
~ Esterad Thyssen, Wieża Jaskółki

#38 Tiberian

Tiberian

    Krasnolud - Władca Run

  • Weteran
  • 1529 postów

Napisano 03 August 2015 - 17:51

Nagle za wami rozległ się potężny trzask drzwi, słyszalny też na zewnątrz. Z komnaty po waszej lewej wybiegły koboldopodobne kształty z torbami wypchanymi po brzegi. Rzuciły się one do ucieczki w stronę wyjścia. Tupot z pokoju przed wami nagle przyśpieszył i zaczął stawać się coraz słabszy. Wiedzieliście że cokolwiek tam było, zbiegło na dół w dosyć szybkim tempie.


Próżno szukać mądrości na drzewach, bowiem rośnie ona na brodach.

#39 RaTmAnPL

RaTmAnPL

    Artysta - Viking

  • Użytkownik+
  • 118 postów
  • RaTmAnPL

Napisano 03 August 2015 - 18:09

Wojownik warknął cicho.

- Wspaniale że pomyśleliśmy o więcej niż jednej lampie. Gdzie idziemy? Za tym malcem, czy szperamy w pokojach? - Wypowiedział półgłosem.


"In a time before time somebody attacked somebody"

~ Ludzkie dziecko do ludzkiego dziecka.


#40 Filipendoxx

Filipendoxx

    Władca Wilków, Ostatni z Nefilim.

  • Użytkownik+
  • 528 postów
  • Filipendoxx

Napisano 03 August 2015 - 18:50

-I tak nie wyjdą, póki drzwi będą zamknięte. Możemy przeszukać pokoje... ale równie dobrze możemy zająć się tamtymi od razu, coby nas później nie zaskoczyły w jakimś niefortunnym momencie - odpowiedział Kowal, chwytając oburącz swój młot i rozglądając się za jakimiś pochodniami.


Šuŋgmánitu Tȟaŋka Ob'wačhi.

Obraz1.png
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: PBF