Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Projekt][Konkurs][Inne] CraftWars


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
115 odpowiedzi w tym temacie

#81 CraftWars

CraftWars

    Nowy

  • Użytkownik
  • 36 postów

Napisano 01 January 2014 - 11:25

Konkurs nie jest ustawiony. Niedługo wgramy pliki ze zmianami. Punkty można zdobyć także w atakach.

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#82 Rafax011

Rafax011

    Wyjadacz

  • Użytkownik
  • 836 postów

Napisano 01 January 2014 - 11:41

Wut. Nie myślałem że atakując Lord'a Gumisia całą armią on uzyska 4k punktów ...

Wiem że na atakach można zdobyć punkty, ale 4k na obronie?!


  • CraftWars lubi to

#83 CraftWars

CraftWars

    Nowy

  • Użytkownik
  • 36 postów

Napisano 01 January 2014 - 13:17

Błąd został poprawiony, przepraszamy za utrudnienia.

#84 Honhong

Honhong

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 173 postów

Napisano 02 January 2014 - 11:40

Proponuję dodać drzewko technologii, jak w cywilizacji czy freeciv.


Dołączona grafika

#85 Rafax011

Rafax011

    Wyjadacz

  • Użytkownik
  • 836 postów

Napisano 02 January 2014 - 14:29

Widzę naprawione bugi ...
5zNip9k.png

Zaatakowałem go 40 witherami :F

#86 KredkaMan

KredkaMan

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 81 postów
  • Estik

Napisano 02 January 2014 - 15:07

@Up Przepraszam koledzy, ja mu go wybiłem na 1 miejsce. (Atak 500+ jednostek)

 

@Topic

 
Creeper to jednostka o słabym życiu ale posiada duża siłę rażenia przez ładunek TNT. 


Atak Obrona Health Speed Speed2 5 7 11 8 6
 

 

__

Zombie

__

 

Najsłabsza jednostka ale w dużej liczbie powali najsilniejszych przeciwników.

 

Atak Obrona Health Speed Speed2 5 5 10 12 5
 

 

 

Chyba creeper pownien mieć 10 ataku. -.-'

 

 

 



#87 Lord_Gumis

Lord_Gumis

    Nowy

  • Użytkownik
  • 18 postów
  • demolkaauditore

Napisano 02 January 2014 - 16:53

@2Up Dobrze wiedzieć :F

@Topic Creepery powinny mieć więcej ataku.

 



#88 KPM2003

KPM2003

    Znawca

  • Użytkownik
  • 266 postów

Napisano 02 January 2014 - 17:14

Bug z pisowanią:

Wrogowie z miasta Minecrafts zaatakowali Twoje miasto MineCity

Przegra //Błąd



#89 Gość_Michaukso_*

Gość_Michaukso_*
  • Gość

Napisano 02 January 2014 - 17:45

Mam te chatki iwgl ale jak to sie gra???



#90 PolishPROGamer

PolishPROGamer

    Nowy

  • Użytkownik
  • 27 postów

Napisano 02 January 2014 - 18:00

Ja bym chętnie dodał możliwość np.dawania jednostkom złotych jabłek,którymi one by się leczyły podczas walki.I własnego gracza,który by też mógł brać udział w atakach

EDIT:

Zrobiłem dla tej strony domenę!Nie będzie trzeba już wchodzić przez craftwars.keed.pl!

A oto ta domena,która przekierowuje do strony:

Edit:

domena jak na razie nie działa,sorry

Robiłem skracanie na dot.tk,ale po skróceniu nie chce działać,choć sprawdzałem skrócany adres,i on działa,pewnie maja jakieś problemy z darmowymi domenami!

A adres,który skracałem to:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

Ten adres działa!

Ale np.skrócenie adresu do kanału na yt mojego brata,czyli:

damikplaygames.tk

działa,stara domena slotexu slotex.tk też działa,a jak chce skrócić adres craftwars nie działa!

EDIT:

I jest dobra wiadomość:Zaindeksowałem craftwars.keed.pl w google,można to sprawdzić wpisując site:craftwars.keed.pl

Zanim w narzędziach webmasterskich nie dałem prośby o zaindeksowanie craftwars w indeksach google,po wpisaniu site:craftwars.keed.pl nie wyszukiwało żadnej strony.

Jeśli twórca craftwars chce,by stronę łatwo dało się znaleźć,polecam to:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

Czyli ogólnie wszystko z tego:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



#91 Honhong

Honhong

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 173 postów

Napisano 03 January 2014 - 11:47

Dlaczego nie działa mi strona?


Dołączona grafika

#92 PolishPROGamer

PolishPROGamer

    Nowy

  • Użytkownik
  • 27 postów

Napisano 03 January 2014 - 14:22

I znowu te CPU

Limit Exceeded!

Proponuję,aby przenieść stronę na płatny hosting,jak 1and1,będzie trzeba zapłacić,ale strona będzie stabilniejsza,a najtańszy pakiet jest za niecałe 3 złoty

Link:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

W najtańszym pakiecie Starter dostajesz 10 GB pojemności,nielimitowany transfer i jakąś Georedundacje

Dostajesz trochę lepsze parametry,niż na keed.pl,gdzie jest ograniczenie transferu,a strona będzie stabilniejsza,i nie będzie takiego czegoś,jak nieraz dzieje się na free hostingach,że darmowy hosting nagle przestaje istnieć,a znika razem z twoją stroną internetową!

A jeśli masz trochę więcej pieniędzy,możesz kupić sobie nawet pakiet Unlimited albo Unlimited Plus,gdzie jest gwarantowana wysoka wydajność przy wysokim użyciu zasobów!A ten pakiet Unlimited kosztuje niecałe 10 zł,a unlimited plus niecałe 20,to chyba nie aż tak duży wydatek!

 A już od pakietu BASIC masz domenę .pl gratis!

A ten pakiet Basic kosztuje tylko prawie 5 zł

1and1 oprócz zwykłego hostingu oferuje także:

MyWebsite,specjalnie do stron internetowych:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

Cena to od 20 złotych

Oferują także serwery wirtualne(od 29,90 złoty miesięcznie),dynamiczne cloud serwery(od 49,90 złoty miesięcznie) i serwery dedykowane(od 89,90 złotych miesięcznie)

Chyba prawie wszyscy są za przeniesieniem gierki na jakiś stabilny,płatny hosting,co nie?

EDIT:

Może autor gry doda jakąś możliwość dotacji na stronie,która szła by na rozwój gry,i np. na przeniesienie strony na płatny hosting?



#93 KredkaMan

KredkaMan

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 81 postów
  • Estik

Napisano 03 January 2014 - 14:24

@UP Mi też, czekamy. (O 10:00 jeszcze działała. :D)



#94 Hayaku

Hayaku

    Nowy

  • Użytkownik
  • 60 postów

Napisano 03 January 2014 - 15:32

Przeciążenie pokazuje, że jest zainteresowanie grą/słaby serwer/słabo napisana gra. Proponowałbym jakikolwiek, płatny hosting - przy tym zainteresowaniu powinno się zwrócić z itemshopu czy czegoś takiego, a z reklam będzie czysty zysk.


  • CraftWars lubi to
Acreshaft - serwer, na którym każdy jest twoim przyjacielem. 148.251.0.48:12908

#95 PolishPROGamer

PolishPROGamer

    Nowy

  • Użytkownik
  • 27 postów

Napisano 03 January 2014 - 15:53

No,ja właśnie też proponowałem płatny hosting-płatne hostingi są stabilniejsze,szybsze,mają więcej możliwości,strona ci nie zniknie razem z hostingiem itp.

A najtańsze płatne hostingi kosztują od około 5 złotych,i są prawie zawsze dużo lepsze od darmowych!

I spytam się was jeszcze jednego-czy gierkę internetową można stworzyć w C#?Czy muszę się uczyć innego języka?A jeśli muszę się uczyć innego języka,to wystarczy mi PHP,czy muszę umieć też inny?Bo chciałbym też napisać własną gierke internetową,i jak mówiłem-zrobić w grze itemshop,możliwość dotacji,reklamy itp,zyski mogą iść na rozwój gry,mi itemshop i reklamy by nie przeszkadzały,jeśli by wspomagały grę,a nie szły na zachcianki twórcy gry :)

P.S.

Tworzę własną stronę internetową o minecrafcie!

mineinformator.jimdo.com

Tworzę w kreatorze na stronie,bo nie znam żadnego języka do tworzenia stron,może w C# się da,ale nie wiem!

Strona internetowa w rozwoju,jak na razie też na darmowym hostingu,jak będzie już bardziej gotowa,to przeniosę na płatny hosting i rozreklamuję!

EDIT:

Dobra,na dzisiaj przestałem tworzyć moją stronkę internetową,dalej będę udoskonalał ją jutro

EDIT:

Ja też ino czekam,i czekam,aż craftwars zadziała!



#96 CraftWars

CraftWars

    Nowy

  • Użytkownik
  • 36 postów

Napisano 03 January 2014 - 16:35

Dziękujemy za miłe słowa. Przeniesiemy hosting. Jest możliwość dotacji przez SMS w zakładce vip, koszt to 3, 69. Pracujemy nad updatem.
  • PolishPROGamer lubi to

#97 PolishPROGamer

PolishPROGamer

    Nowy

  • Użytkownik
  • 27 postów

Napisano 03 January 2014 - 16:41

To fajnie,zaraz jak będzie gra działać zrobię tą dotacje przez sms,skoro to w zakładce vip,to chyba daje vipa!

P.S.

Mógłbym się dowiedzieć,kiedy gra zacznie działać?

I dalej nie dowiedziałem się,jakich języków programowania musiałbym się nauczyć,aby zrobić fajną grę internetową,być może też o tematyce minecraftowej!

Jakby co,to przekazałem CraftWars wszystkie moje diaxy na forum,nie wiem w ogóle,co one dają,więc nie będą mi potrzebne,nie jestem gościem typu "Lubię Duże Cyferki W Moich Postach itd."



#98 CraftWars

CraftWars

    Nowy

  • Użytkownik
  • 36 postów

Napisano 03 January 2014 - 17:15

Dziękujemy. Napewno wieczorem. PHP i MySQL wystarczą.

#99 PolishPROGamer

PolishPROGamer

    Nowy

  • Użytkownik
  • 27 postów

Napisano 03 January 2014 - 17:34

Dzięki za odpowiedź,nauczę się PHP i MySQL(chyba,że to samo,co SQL)i stworze jakąś gierkę

Ja uważam,że CraftWars to gra,która ma na prawdę dość duży potencjał,może kiedyś będzie bardzo popularna :)

I nie mogę się doczekać,aż gra zostanie przeniesiona na jakiś hosting(najlepiej płatny)na którym gra będzie bardziej stabilna,prawie codziennie błąd CPU Limit Exceded,czy jakoś tak jest denerwujące,chcesz sobie pograć,a tu CPU Limit coś tam coś tam

I jeśli za diaxy rzeczywiście można kupić tylko trzy rodzaje serwera minecraft na craftserve,lub jakieś tam rzeczy na forum,to nie są mi potrzebne,wystarczy mi możliwość pisania na forum,nie potrzebuje jakiś super rang.



#100 koral

koral

    Nowy

  • Użytkownik
  • 66 postów
  • KoralKot

Napisano 03 January 2014 - 19:41

Buu... Wielkie buuu..! Jeżeli teraz ja mam wioskę gdzie kolejka cała kończy się po 6/7h i dostaję za nią 3 pkt to nie mam szans być wyżej w topce. Wystarczy popatrzeć na top 1. Człowiek ma +6 wiosek gdzie można pomnożyć szybko 6*3 (na dzień) = 18 pkt. ja dostaję mniej więcej 3/5 pkt. więc jest różnica. Co do konkursu - można powiedzieć iż konkurs jest ustawiony.

Kolega top 1 to moj znajomy :) Atakowali go ludzie i dostawal po 10k pkt ;D


  • CraftWars lubi to