Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Projekt][Konkurs][Inne] CraftWars


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
115 odpowiedzi w tym temacie

#101 PolishPROGamer

PolishPROGamer

    Nowy

  • Użytkownik
  • 27 postów

Napisano 03 January 2014 - 20:04

I chyba znam problem z tym limitem cpu w craftwars-przeczytałem,że jedno konto może zużywać max 10% 8 rdzeniowego procesora.Czyli,jeśli przekroczymy ten limit pojawia się nam ten błąd,nie wiem tylko,dlaczego w okresie wieczornym!                    Znalazłem to tu tnij.org/keedinfo312 ale skoro piszą,że na poprzednim hostingu całe 120 kont zużywało do 3% cpu to nie wiem czemu wciągle wyskakuje to o limicie cpu



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#102 CraftWars

CraftWars

    Nowy

  • Użytkownik
  • 36 postów

Napisano 03 January 2014 - 20:59

Strona już działa. Przepraszamy za problemy. Zachęcamy do wspierania nas.

#103 PolishPROGamer

PolishPROGamer

    Nowy

  • Użytkownik
  • 27 postów

Napisano 03 January 2014 - 21:04

No,to biorę się za wysłanie tego wspierającego smsa.Dobra wiadomość wysłałem dwa jeden na sto sztabek złota dla mnie a jeden na sztabki złota dla brata,oby te sześć zł zostały dobrze wykorzystane!Ja mam nick PolishPROGamer a mój brat Damik.Możesz sobie sprawdzić,że te dwa konta zostały doładowane sztabkami złota z jednego numeru telefonu.I życze dobrego rozwoju gry!Dodam jeszcze jedno:zróbcie jakiś regulamin,bo teraz to gracze mogą sobie robić co chcą,i nie masz(teoretycznie)podstaw do zbanowania gracza który np.będzie używał hacków!I w bibliotece przydało by się ulepszanie miecza i zbroi,co powiększało by o ileś % atak jednostek i obronę i ja ktoś powiedział trzeba w niektórych miejsach przedłużyć tło,np. w budynkach,bo z dołu jest czarne.I jeszcze jedno-domena,która przekierowywuje na craftwars już działa,jest to craftwarsmc.tk,domena zrobiona za free na dot.tk w kategori shorten url.              EDIT:Jak ktoś napisał,ucina wiadomości,raporty,tematy na forum klanu.Ja np.zrobiłem temat na forum klanu,a potem go usunąłem,bo jedyny wyraz,który był niecałą połową wyrazu w temacie to była w dodatku część Pro z mojego nicka!I tak samo z np. raportami po walce,zaatakowałem gracza,a przyszło tylko kilka wyrazów wiadomości,nie wiedziałem,czy wygrałem,przegrałem itp.



#104 KredkaMan

KredkaMan

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 81 postów
  • Estik

Napisano 05 January 2014 - 19:18

Pomysł do gry. Dorób nwm. EnderDragon (Dla każdego po 1 max) i on by był po odb. w bibliotece "Smoczy Jeździec" - "Dzięki temu szkoleniu możesz rekrutować Smoki Kresu" EnderDragon // Smok Kresu - [Max 1] Służy do podbijania wrogich osad Atak 100 / Obrona 100 / Życie 250 / Sur. 10k drewna, żelaza, bruku. Oraz 100 ludzi

 

Opis podbijania:

By podbić miasto wroga, miasto musi być bez wojsk. (Wpierw atak, a potem smok.)



#105 Honhong

Honhong

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 173 postów

Napisano 08 January 2014 - 10:04

Up: Sory, ale zwykły Wither jest lepszy, a dużo tańszy. Poza tym, po co enderdragonowi atak, obrona i życie, jeżeli służy do niszczenia pustych miast?

Topic: Czekam na aktualizacje...

Edit: Jak przełączać się pomiędzy miastami?
Dołączona grafika

#106 KredkaMan

KredkaMan

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 81 postów
  • Estik

Napisano 08 January 2014 - 14:05

Honhong, po co mu? Bo go nie można wysłać z innymi jednostkami. On może lecieć na miasto samotnie. Więc jakbyś wysłał atak dajmy 10:00, a enderdragon'a o 10:05 (By go nie stracić) i o 10:03 byłoby już po ataku, a w mieście gracz B zrobiłby sobie dajmy 10 zombie, a smok by nie miał ataku to go tracisz. :)



#107 CraftWars

CraftWars

    Nowy

  • Użytkownik
  • 36 postów

Napisano 08 January 2014 - 21:01

Miasta zmienia się w opcjach. Opcja ustaw jako aktywne.
  • Honhong lubi to

#108 Maximus

Maximus

    Dziesiąty Upiór Pierścienia

  • Użytkownik+
  • 414 postów

Napisano 12 January 2014 - 21:47

Mam pytanie- Doładowanie 100-u sztabek złota kosztuje 3, 69 zł.
Czy jest to kwota brutto czy netto?

#109 CraftWars

CraftWars

    Nowy

  • Użytkownik
  • 36 postów

Napisano 13 January 2014 - 22:43

Jest to pełny koszt smsa. Nie są doliczane inne opłaty.

#110 KredkaMan

KredkaMan

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 81 postów
  • Estik

Napisano 15 January 2014 - 16:09

@CraftWars:

 

Czy zostaną wprowadzone sojusze pomiędzy klanami?



#111 CraftWars

CraftWars

    Nowy

  • Użytkownik
  • 36 postów

Napisano 17 January 2014 - 20:25

Tak zostaną wprowadzone. Zachęcamy do wspierania naszej działalności, pomocy i ogólnie. Najszybciej i najłatwiej można to zrobić smsem o treści: KDW.CW na numer 7355. Koszt całkowity 3,69 zł. Kod można wymienić w grze. Zachęcamy i dziękujemy.

#112 KredkaMan

KredkaMan

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 81 postów
  • Estik

Napisano 18 January 2014 - 20:21

Witam, założyłem się z kolegą że wytrzymam bez strat trzy ataki (100zombie 40 szkieletów - 2x i 1x 150 zombie 40 szkiel) straciłem 1k zombie (po 3 fali), i ponad 0,5 tyś joyriderów. Więc to nie ma sensu. Kolejny błąd zgłoszony.. Liczę na szybki zwrot wojsk gdyż moje miasto jest teraz bezbronne. ;/



#113 CraftWars

CraftWars

    Nowy

  • Użytkownik
  • 36 postów

Napisano 20 January 2014 - 17:08

Proszę podać login, dodamy. Błąd dodany do listy.

#114 KredkaMan

KredkaMan

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 81 postów
  • Estik

Napisano 21 January 2014 - 11:05

Estik



#115 KredkaMan

KredkaMan

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 81 postów
  • Estik

Napisano 21 January 2014 - 11:07

Zombie miałem ponad 1,5k, a Joyriderów ponad 600 (na pewno poniżej 700)



#116 KredkaMan

KredkaMan

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 81 postów
  • Estik

Napisano 06 February 2014 - 20:56

Dalej nie zostało mi zwrócone wojsko.