Skocz do zawartości


Zdjęcie

Konie w 1.6


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
177 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Co sądzicie o koniach w minecrafcie? (185 użytkowników oddało głos)

Czy podoba wam się możliwość dodania koni do minecrafta?

  1. Głosowano Tak! :D (140 głosów [72.92%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 72.92%

  2. Mam mieszane uczucia :/ (33 głosów [17.19%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 17.19%

  3. Nie podoba mi się! To będzie całkowicie zbędny dodatek >:( (19 głosów [9.90%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 9.90%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 roszymek

roszymek

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 499 postów
  • roszymak

Napisano 08 April 2013 - 13:52

Prawdopodobnie w przyszłej aktualizacji dodadzą konie do gry. Co o tym sądzicie?


  • Kajanka lubi to

    

                              Chcesz zobaczyć ciekawe animacje? Nie?... A może jednak?

                                               

                                              https://www.youtube....W2NA7ew/videos 

                                          


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Piotr1234PL

Piotr1234PL

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 131 postów
  • Piotr1234PL

Napisano 08 April 2013 - 14:09

Osobiście, uważam, że konie jako zwierzęta służące do pozyskania jedzenia mógłby być dobrym dodatkiem. Lecz do podróży byłby zbędny. Dopiero co w 1.4 dodano Marchewki, służące do również jazdy, to już dodają konie. Więc z jednej strony, to zły pomysł.

 

Lecz patrząc na to z drugiej strony: na świniach epickich walk na jakiś serverach nie urządzisz, bo musisz trzymać marchewkę na patyku w ręce, aby jeździć. A tu w przypadku koni można strzelać, atakować i co mogliby dodać taranowanie graczy. :D 

 

Jestem więc i na tak i na nie.

Osobom którym nie podoba się to mogą po prostu na to nie zwracać uwagi, jak np. nowa textura żwiru, która była obiektem wielu narzekań.



#3 roszymek

roszymek

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 499 postów
  • roszymak

Napisano 09 April 2013 - 13:13

Mi, by się podobały konie gdyby były gdzieś w 1.8. Nie chodzi tylko o to, że na razie są ważniejsze rzeczy, które powinny być dodane ale też o to, że sterowanie świniami było pomysłowym dodatkiem a jak ktoś bardzo chciał konie to mógł sobie zawsze wgrać moda. Jednym słowem - jak dodadzą konie w 1.6 to zrobię ">:(".


  • Kajanka lubi to

    

                              Chcesz zobaczyć ciekawe animacje? Nie?... A może jednak?

                                               

                                              https://www.youtube....W2NA7ew/videos 

                                          


#4 polaczekja

polaczekja

    Znawca

  • Użytkownik
  • 206 postów

Napisano 09 April 2013 - 19:32

lepszym pomysłem było by rozwinięcie świń ale jak mają dodać to zobaczymy jak im wyjdzie.

btw. jedzenie z koni rly? kto normalny je koninę...

 

Osobiście, uważam, że konie jako zwierzęta służące do pozyskania jedzenia mógłby być dobrym dodatkiem


Dołączona grafika

#5 Theo

Theo

    Wyjadacz

  • Użytkownik+
  • 1131 postów
  • TheoMarque

Napisano 10 April 2013 - 08:42

Muzułamnie myśla tak samo, kto normalny je wpieprzowinę...

No ale dor zeczy.

Konie to będe wykorzystywał jak "Łyska z pokładu Idy" do szybkiego przemieszczania sie podziemnymi tunelami. Wagoniki sa kłopotliwe, kosztowne, łatwo ulegają zniszczeniu.

Pozatym co do szybkiego przemieszczani się.

A miksturka Speed II to droga jest? Nether Wart, cukier, glowstone, proch? Taniocha, zawsze jak sie dossam do pgorzelnictwa robie ich cła skrzynie i jej uzywam do szybkiego przemieszczanis iępo powierzchni, świnia jest kiepska bo może zginać. Koń prawdopodbnie też.

Imho rzecz zbędna i nadal nie rozwiązuje nadtowarowości i przemysłowych farm zwierząt. Chyba ze konia będzie trzeba karmić belami słomy jak ciastem.
exRYBP0.png

#6 BlasiusG

BlasiusG

    Znawca

  • Użytkownik
  • 265 postów
  • BlasiusG

Napisano 10 April 2013 - 21:23

lepszym pomysłem było by rozwinięcie świń ale jak mają dodać to zobaczymy jak im wyjdzie.

btw. jedzenie z koni rly? kto normalny je koninę...

Konina to cenione mięso w wielu krajach. Chętnie jedzą ją na przykład Włosi. Dawniej cała Europa się tym zajadała.



#7 polaczekja

polaczekja

    Znawca

  • Użytkownik
  • 206 postów

Napisano 10 April 2013 - 22:27

podkreślam DAWNIEJ :P a tak w ogóle w MC jest już wystarczająco mięcha dali by jakieś krzaki z jagodami to by było ok ale jak dadzą więcej mięsa to ich ubiję już lepiej skórę niech dropią :)


Dołączona grafika

#8 kukicola

kukicola

    Nowy

  • Użytkownik
  • 55 postów

Napisano 10 April 2013 - 22:33

jak dla mnie dobre urozmaicenie



#9 roszymek

roszymek

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 499 postów
  • roszymak

Napisano 11 April 2013 - 14:36

Nie podoba mi się dodanie koni do minecrafta ale muszę przyznać, że nawet fajnie wyglądają.


    

                              Chcesz zobaczyć ciekawe animacje? Nie?... A może jednak?

                                               

                                              https://www.youtube....W2NA7ew/videos 

                                          


#10 roszymek

roszymek

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 499 postów
  • roszymak

Napisano 12 April 2013 - 13:54

Jak znam Mojang, to to nie będzie koń ale jakieś inne zwierzę kopytne :v

Oni nigdy nie dodają takich zwykłych rzeczy.

Myślę, że nie
https://craftportal....e-dla-pvp/11496


    

                              Chcesz zobaczyć ciekawe animacje? Nie?... A może jednak?

                                               

                                              https://www.youtube....W2NA7ew/videos 

                                          


#11 TheSzokolat

TheSzokolat

    Znawca

  • Użytkownik
  • 260 postów

Napisano 12 April 2013 - 17:31

Swietnie się zapowiada zobaczymy co wyjdzie.



#12 Velta

Velta

    Wyjadacz

  • Użytkownik+
  • 772 postów
  • Velciakk

Napisano 12 April 2013 - 18:33

Przyda się do dalekich wycieczek. ;)


giphy.gif


#13 Cookie M.

Cookie M.

    Seggelin <3

  • Użytkownik
  • 846 postów

Napisano 12 April 2013 - 19:16

Jak znam Mojang, to to nie będzie koń ale jakieś inne zwierzę kopytne :v

Oni nigdy nie dodają takich zwykłych rzeczy.

Więc co jak nie koń? Może jednorożec?

 

...


  • Piotr1234PL lubi to

Nie ?pi?, bo rozwi?zuje sprawy na forum!


#14 Russian_

Russian_

    Raring Ringtail

  • Użytkownik
  • 302 postów

Napisano 12 April 2013 - 21:58

Dla mnie to pół na pół, fajnie że będzie jako transport, ale nie podoba mi się to że będzie na niego można zbroję zakładać, może niech dodadzą możliwość kolorowania jesczze tych koni? -.-

Браво, знаш Сербском цирилице! хД


#15 The Karol

The Karol

    Love Sens Music

  • Użytkownik
  • 619 postów
  • Karol1998P

Napisano 13 April 2013 - 07:52

Szczerze podoba mi się to naprawdę bardzo. Konie będą dobrym towarzyszem podczas podróży i walk. Zakładanie zbroi to również ciekawe urozmaicenie. Ciekawi mnie w jaki sposób będzie się dało je oswoić, jak będą występowały, ile będzie gatunków i z jaką szybkością będą się poruszały.


Sygnatura została ukradnięta :c

#16 Kasztan - Sługa Herobrine

Kasztan - Sługa Herobrine

    Uczony

  • Użytkownik
  • 409 postów

Napisano 13 April 2013 - 09:49

@up Znając Mojang - będzie jeden zrobiony na odwal gatunek. :P


Więcej o NAS*:

My żyjemy normalnie, piszemy na forach i gramy w Minecrafta. Jednak jesteśmy na każde JEGO zawołanie! Nie wolno nam robić tego, czego ON zabrania ani nie robić tego, co ON każe, w przeciwnym wypadku ON rzuci na nas klątwę, której boją się wszyscy "nieustraszeńcy" świata. Każdy, kto zostanie dotknięty tą klątwą, kiedyś umiera. <scary music> Zbieramy dla NIEGO informacje. Rozmawiając z jednym z nas, nigdy nie możesz wiedzieć, czy twój rozmówca normalnie z tobą rozmawia, czy też podstępnie zbiera informacje o tobie dla NIEGO. Strzeż się nas!

 

* - Sługach Herobirne'a

 

Zapraszam do oglądania mojej rezydencji!

Cóż za paskudna autoreklama! > :o

 

Emotka mojego autorstwa: <o>_(o> - Copyright Kasztanek - Sługa Herobrine inc. Do not distribute!

 

!!!Jeśli nie chcesz popsuć sobie życia, nie czytaj zawartości spoilerów!!!


#17 Kardinale

Kardinale

    Nowy

  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 13 April 2013 - 10:52

Jakby dodawali konie to przydałyby się rasy koni, jedna jedzie szybciej druga wolniej, ale ma więcej życia itp. Żeby to miało jakieś urozmaicenie, a nie, ze koń służy tylko do jazdy :)


25854723683321172853.png


#18 MrRafik2222

MrRafik2222

    Znawca

  • Użytkownik
  • 397 postów
  • Ravs0n

Napisano 13 April 2013 - 14:06

Fajny pomysł na konie ale Mojang na pewno wszystko z*ebie.. Co do pvp na koniach to pomysł bez sensu bo na serwie nawet na spawn nie wyjde a konia mi zabiją...

#19 Theo

Theo

    Wyjadacz

  • Użytkownik+
  • 1131 postów
  • TheoMarque

Napisano 13 April 2013 - 15:41

Pytanie jaką prędkość uzyskaja ów konie i jak bedą zachowyac sie na nierównym terenie.
Wg tej tabelki

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



Śwnia (8m/s) ma większe osiągi niż wagonik (7,1m/s), z kolei miksturka SPeed II daje predkosc 7,7m/s

Aby był sens używania konia jako srodka transportu dalekiego nie moze być on wolniejszy niż świnia z kolei wagoniki jeszcze bardziej stracą na znaczeniu.
exRYBP0.png

#20 Excel38

Excel38

    Gracz ;)

  • Użytkownik
  • 667 postów

Napisano 14 April 2013 - 19:24

Mi się podoba to wprowadzenie koni. :)