Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kącik Fanów !.Total War.!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
303 odpowiedzi w tym temacie

#81 Kluczyk

Kluczyk

    Naprawdę wredny człowiek

  • Użytkownik+
  • 756 postów

Napisano 30 June 2013 - 13:17

Jestem strasznie ciekaw ile będzie różnych zdarzeń, chodzi mi tu o powodzie i wybuchy wulkanów. Jak dla mnie te katastrofy powinny być nieco bardziej śmiertelne, np. wybuch wulkanu mógłby się kończyć tak jak w Pompejach (czyt. Cała ludność wybita, miasto zniszczone). Co do gry to zapewne poczekam aż Cenega wyda wersje polską, a jeżeli będzie polska wersja kolekcjonerki to cud, miód, malina i orzeszki. 


༼ʕっ•ᴥ•ʔっ(_̅_̅_̅__̅_̅_̲̅F̲̲̅̅I̲̲̅̅S̲̲̅̅S̲̲̅̅U̲̲̅̅R̲̲̅̅E̲̲̅̅_̅_̅_̅_̅_̅_() 


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#82 RErErty

RErErty

    Pancerny Stalker

  • Użytkownik+
  • 422 postów

Napisano 30 June 2013 - 19:00

Polska kolekcjonerka będzie:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

I znamy wymagania (oficjalne):

  • Minimalne:
    • OS: XP/ Vista / Windows 7 / Windows 8
    • Processor:2 GHz Intel Dual Core processor / 2.6 GHz Intel Single Core processor
    • Memory: 2GB RAM
    • Graphics:512 MB DirectX 9.0c compatible card (shader model 3, vertex texture fetch support).
    • DirectX®:9.0c
    • Hard Drive: 35 GB HD space
    • Screen Resolution: 1024x768

 

  • Rekomendowane:
    • OS: Windows 7 / Windows 8
    • Processor:2nd Generation Intel Core i5 processor (or greater)
    • Memory: 4GB RAM
    • Graphics:1024 MB DirectX 11 compatible graphics card.
    • DirectX®:11
    • Hard Drive:35 GB HD space
    • Screen Resolution: 1920x1080

I udostępniony został nowy screen panoramiczny:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



kompletnie pijany


#83 Kluczyk

Kluczyk

    Naprawdę wredny człowiek

  • Użytkownik+
  • 756 postów

Napisano 30 June 2013 - 19:22

Mój laptop zpełnia wymagania w prawie w połowie, tzn. spełniam minimalne ale do rekomendowanych troszkę mi brakuje. ;_;

 

Dla leniwych polecam stronę Can i run it.


༼ʕっ•ᴥ•ʔっ(_̅_̅_̅__̅_̅_̲̅F̲̲̅̅I̲̲̅̅S̲̲̅̅S̲̲̅̅U̲̲̅̅R̲̲̅̅E̲̲̅̅_̅_̅_̅_̅_̅_() 


#84 Dominatort

Dominatort

    Torteł Tortuch Dominatortsky

  • Użytkownik+
  • 211 postów
  • dominatorTT

Napisano 30 June 2013 - 19:47

Dla leniwych polecam stronę Can i run it.

Can I Run It ssie. Nic co tam sprawdzałem się nie zgadzało .-. Teoretycznie nie poszłyby mi Heroesy V, a to mi chodzi jako jedna z niewielu gier na najwyższych detalach w 100-200 FPS-ach. Podobnie Modern Warfare pierwszy, który chodzi na najwyższych detalach w 50 FPS-ach. Nie polecam, Jan Wontroba.


"- Czy wiesz, moja najukochańsza żono, że dostrzegłem jeszcze jedną mądrość pośród mądrości proroka Lebiody? Taką, która da mi jeszcze jedną korzyść z obdarowania Redanii psotnymi kotami? Koty, moja Zuleyko, wrócą do domu. Koty zawsze wracają do domu. No, a gdy moje koty wrócą, gdy przyniosą żołd, zdobycz, bogactwa... To ja te koty opodatkuję!"
~ Esterad Thyssen, Wieża Jaskółki

#85 Builderek

Builderek

    Pogromca Lewactwa :_:

  • Użytkownik+
  • 1270 postów

Napisano 30 June 2013 - 20:14

Zastanawiam się nad pewnym konkursem,i nagrodą wartą 150 złotych :)


Kącik Fanów Total War.!

Total_War_logo.png


#86 RErErty

RErErty

    Pancerny Stalker

  • Użytkownik+
  • 422 postów

Napisano 01 July 2013 - 19:45

Domyślam się, o co chodzi :) Ale ty chcesz ten konkurs robić?



kompletnie pijany


#87 Kluczyk

Kluczyk

    Naprawdę wredny człowiek

  • Użytkownik+
  • 756 postów

Napisano 01 July 2013 - 19:50

Po co konkurs, lepiej nagrodę dać mi zaopiekuję się nią i nie będzie problemu. 


༼ʕっ•ᴥ•ʔっ(_̅_̅_̅__̅_̅_̲̅F̲̲̅̅I̲̲̅̅S̲̲̅̅S̲̲̅̅U̲̲̅̅R̲̲̅̅E̲̲̅̅_̅_̅_̅_̅_̅_() 


#88 Builderek

Builderek

    Pogromca Lewactwa :_:

  • Użytkownik+
  • 1270 postów

Napisano 02 July 2013 - 09:59

Domyślam się, o co chodzi :) Ale ty chcesz ten konkurs robić?

Ta ;)


Kącik Fanów Total War.!

Total_War_logo.png


#89 Grycio

Grycio

    Beczka śmiechu!

  • Użytkownik+
  • 341 postów

Napisano 02 July 2013 - 10:00

Jakiż to konkurs?


"Prawdziwy Krasnolud powinien w życiu zbudować fortecę, ściąć dąb i regularnie chędożyć"~ Sheldon Skaags

 

 

 


#90 RErErty

RErErty

    Pancerny Stalker

  • Użytkownik+
  • 422 postów

Napisano 02 July 2013 - 10:26

Pewnie niedługo się dowiemy ;)

Biorę udział, ale i tak mi nie zadziała nagroda ;_;



kompletnie pijany


#91 Builderek

Builderek

    Pogromca Lewactwa :_:

  • Użytkownik+
  • 1270 postów

Napisano 02 July 2013 - 15:31

A wy skąd wiecie że do wygrania ROME? :>


Kącik Fanów Total War.!

Total_War_logo.png


#92 Grycio

Grycio

    Beczka śmiechu!

  • Użytkownik+
  • 341 postów

Napisano 02 July 2013 - 15:32

Domyśliliśmy się. Hue hue. Czekam na konkurs.


"Prawdziwy Krasnolud powinien w życiu zbudować fortecę, ściąć dąb i regularnie chędożyć"~ Sheldon Skaags

 

 

 


#93 Taboretto

Taboretto

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 92 postów
  • Taboretto

Napisano 03 July 2013 - 11:03

 Że też wcześniej na ten temat nie trafiłem. No to najpierw wzór się wypełni:

 

Nick na Forum: Taboretto

Nick na Totalwar.org (Opcjonalnie): ni mom

Wiek 20 - chyba zawyżę wam średnią wieku xD

Gry z Serii Total War: Rome Total War,Empire Total War,

Ocena ogólna Total War: 10/10 - moja ulubiona seria z gatunku strategii zdecydowanie :D

Twoja historia z Total War: Pierwsza moja styczność z Total Warami była jeszcze w gimbazie. Pożyczyłem od kumpla Rome Total war bo sam mało gier miałem a nowy (wtedy nowy xd) komp przyszedł i chciałem w jakieś nowe gierki pograć. Jak raz usiadłem to nim się obejrzałem a z południa zrobiła się za oknem noc. Gra potwornie mnie wciągnęła i całkowicie straciłem poczucie czasu. Miałem ten typowy kompleks "jeszcze jednej tury, podbiję jeszcze tylko tą prowincję" i tak w kółko xd Parę lat później gdy kupiłem nowszy sprzęt który służy mi do dziś to Empire Total war tuż koło Fallouta 3 były pierwszymi grami jakimi na niego kupiłem. Obie gry kompletnie mnie pochłonęły. Przejdźmy jednak do Empire. Patriotyzm nakazywał mi bym zagrał Polską i tak też zrobiłem. Właściwie w każdym Total Waru mam ten sam cel. Kompletne panowanie nad całym światem a raczej nad wszystkimi prowincjami jakie są na mapie dostępne. To w sumie moim zdaniem jedyna wada Total warów - za mało prowincji. W takich strategiach jak Europa Universalis czy Hearts of Iron jest ich ogrom a w total warach niektóre prowincje mogłyby być oddzielnymi państwami z takimi rozmiarami. Tak czy inaczej około 1790 osiągnąłem swój cel - Polska od oceanu do oceanu xD W sumie wtedy odczułem taką pustkę bo zdałem sobie sprawę że nie mam już żadnego przeciwnika. 

Ulubione Frakcje: Oczywiście Polska. Fajnie też w Empire Total war grało mi się Wielką brytanią. W Rome Total war ród Juliuszów i Egipcjanie - falangami rozwalałem całe legiony :D

Modyfikacje: rzadko kiedy grywa w jakieś mody ;p

Ranga w temacie (Musi być związana z Total War): To czas dać upust swojej manii wielkości - Cezar Taboretto Ultimus Maximus  xD


sgolj7.jpg

http://www.youtube.c...L?feature=guide - zapraszam na mój kana? na YT! Nagrywam Minecrafta i inne gierki :D


#94 Kluczyk

Kluczyk

    Naprawdę wredny człowiek

  • Użytkownik+
  • 756 postów

Napisano 07 August 2013 - 13:12

Ten temat nie może umrzeć, wskrzeszam go.

 

Słyszeliście już o bitwach morskich w RTW 2? Będą połączone wraz z bitwami morskimi. 


༼ʕっ•ᴥ•ʔっ(_̅_̅_̅__̅_̅_̲̅F̲̲̅̅I̲̲̅̅S̲̲̅̅S̲̲̅̅U̲̲̅̅R̲̲̅̅E̲̲̅̅_̅_̅_̅_̅_̅_() 


#95 Builderek

Builderek

    Pogromca Lewactwa :_:

  • Użytkownik+
  • 1270 postów

Napisano 07 August 2013 - 18:03

Ten temat nie może umrzeć, wskrzeszam go.

 

Słyszeliście już o bitwach morskich w RTW 2? Będą połączone wraz z bitwami morskimi. 

Miałem bana,i nie chciało mi się wchodzić na forum więc zaniedbałem temat ;D

 

Dość dziwnie to napisałeś,ale myślę że chodzi ci o to że podczas bitwy lądowej,wojska mogą otrzymać wsparcie od floty stacjonującej w pobliżu.Pewnie będzie jeszcze opcja desant ;D


Kącik Fanów Total War.!

Total_War_logo.png


#96 Dominatort

Dominatort

    Torteł Tortuch Dominatortsky

  • Użytkownik+
  • 211 postów
  • dominatorTT

Napisano 07 August 2013 - 19:08

Akurat o bitwach morskich połączonych z lądowymi każdy fan Total Wara powinien wiedzieć od dawna :F Co do opcji desantu, to jeśli nie widzieliście filmików z wersji przedpremierowej (jak będę na kompie rzucę linkami), będzie ona w stu procentach dostępna. Co do samego desantu, takiego ze zwykłej bitwy, to spodziewałem się czegoś lepszego, ale nadal prezentuje się on bardzo dobrze :>
"- Czy wiesz, moja najukochańsza żono, że dostrzegłem jeszcze jedną mądrość pośród mądrości proroka Lebiody? Taką, która da mi jeszcze jedną korzyść z obdarowania Redanii psotnymi kotami? Koty, moja Zuleyko, wrócą do domu. Koty zawsze wracają do domu. No, a gdy moje koty wrócą, gdy przyniosą żołd, zdobycz, bogactwa... To ja te koty opodatkuję!"
~ Esterad Thyssen, Wieża Jaskółki

#97 Tiberian

Tiberian

    Krasnolud - Władca Run

  • Weteran
  • 1529 postów

Napisano 07 August 2013 - 19:51

I tak najważniejszą dla mnie częścią cyklu były bitwy historyczne. A w Rome II tylko Kartagina jest pewna :\


Próżno szukać mądrości na drzewach, bowiem rośnie ona na brodach.

#98 Dominatort

Dominatort

    Torteł Tortuch Dominatortsky

  • Użytkownik+
  • 211 postów
  • dominatorTT

Napisano 07 August 2013 - 19:56

Tiberian, jak dla mnie akurat Bitwy Historyczne były najsłabszą stroną Total Warów, ale jak wiemy, każdy lubi co lubi. Dla mnie ewidentnie najlepsze są kampanie. A czemu sądzisz, że tylko Kartagina jest pewna? Rozwiń się. 

Swoją drogą, chyba sobie zafunduję przedpremierówkę Rzymu II. Z tymi DLC i Europą Universalis III za darmo to będzie bardzo niezłe :F


"- Czy wiesz, moja najukochańsza żono, że dostrzegłem jeszcze jedną mądrość pośród mądrości proroka Lebiody? Taką, która da mi jeszcze jedną korzyść z obdarowania Redanii psotnymi kotami? Koty, moja Zuleyko, wrócą do domu. Koty zawsze wracają do domu. No, a gdy moje koty wrócą, gdy przyniosą żołd, zdobycz, bogactwa... To ja te koty opodatkuję!"
~ Esterad Thyssen, Wieża Jaskółki

#99 Tiberian

Tiberian

    Krasnolud - Władca Run

  • Weteran
  • 1529 postów

Napisano 07 August 2013 - 20:20

A słyszałeś cokolwiek o jakiejś innej frakcji niż Kartagina? Kampania z jej strony, ponoć też właśne słynna bitwa z DLC z greckimi państwami-miastami będzie dostępna .-.


Próżno szukać mądrości na drzewach, bowiem rośnie ona na brodach.

#100 Dominatort

Dominatort

    Torteł Tortuch Dominatortsky

  • Użytkownik+
  • 211 postów
  • dominatorTT

Napisano 07 August 2013 - 20:27

Tiberian, nie wkurzaj mnie nawet ._. Nie odzywaj się na ten temat, proszę, bo najwyraźniej nie czytałeś NIC na temat przyszłego Rome. Będzie wiele więcej frakcji (jak mogłeś choćby Rzymu nie dać jako drugiego pewniaka w grze o Rzymie, idę płakać ;_; ), grywalnych w stu procentach ._. 


"- Czy wiesz, moja najukochańsza żono, że dostrzegłem jeszcze jedną mądrość pośród mądrości proroka Lebiody? Taką, która da mi jeszcze jedną korzyść z obdarowania Redanii psotnymi kotami? Koty, moja Zuleyko, wrócą do domu. Koty zawsze wracają do domu. No, a gdy moje koty wrócą, gdy przyniosą żołd, zdobycz, bogactwa... To ja te koty opodatkuję!"
~ Esterad Thyssen, Wieża Jaskółki