Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kącik Fanów !.Total War.!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
303 odpowiedzi w tym temacie

#41 RErErty

RErErty

    Pancerny Stalker

  • Użytkownik+
  • 422 postów

Napisano 16 April 2013 - 14:35

Co? To był pierwszy kwietnia? Muszę częściej patrzeć na kalendarz :D



kompletnie pijany


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#42 Builderek

Builderek

    Pogromca Lewactwa :_:

  • Użytkownik+
  • 1270 postów

Napisano 23 April 2013 - 16:09

I oto jest!

Najnowszy Gampelay z ROME TW II!

Tym razem mamy okazję zobaczyć potyczkę armii Rzymskiej z Barbarzyńcami,w lesie Teutobrgskim!

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 

Całość naprawdę wygląda imponująco,a szczególnie szarża kawalerii,i pułapki zastawione przez Barbarzyńców :)


Kącik Fanów Total War.!

Total_War_logo.png


#43 Dominatort

Dominatort

    Torteł Tortuch Dominatortsky

  • Użytkownik+
  • 211 postów
  • dominatorTT

Napisano 23 April 2013 - 16:47

Postanowiłem dziś zainwestować trochę pinionszków w Empire: Total War... I szczerze powiedziawszy, zaczyna bić się o pierwsze miejsce na mojej liście ulubionych Total War'ów ;_; Nigdy w grach tego typu nie czułem takiego klimatu podczas bitew. W Medku to akurat bitwy średnio mi się podobały, zdecydowanie wolałem zawsze poczynania na mapie świata. W Empire to robię wszystko, żeby jak najszybciej przyszło mi ponownie walczyć na mapie bitewnej. Pierwsza zasadzka w kampanii "Wojny o niepodległość" - EPICKOŚĆ. Wtedy to moja wyobraźnia poszła w ruch. Idzie sobie taka wielka kolumna żołnierzy kolonialnych (w sensie milicja ;_; ), nagle jeden z żołnierzy zauważa czających się w lesie Indian, więc informuje o tym dowódcę. Nagle cała kolumna rozsypuje się, każdy oddział w inną stronę, bo nie wiadomo, czy nigdzie indziej nie ma wroga. Indianie wybiegają z lasu, obrywają po głowach serią z karabinów należących do 10 pełnych oddziałów tej silniejszej milicji, ci, którym udało się przedrzeć przez salwę z kolei urządzają rzeź wśród kiepsko uzbrojonych i wyszkolonych do walki wręcz milicjantów swymi tomahawkami, od tyłu wspierają ich łucznicy... :3 W sumie, w Medku wyglądało to całkiem podobnie, ale jakoś nie odczuwałem tego klimatu zasadzki. Idzie 6-7 oddziałów uzbrojonych po zęby rycerzy, patrzy, "o, jakieś oddziały wroga, chodźmy je rozpier***ić". 

Poza tym, moim ulubionym okresem historycznym jest przełom "wieku prochu" i "wieku karabinu", więc tym bardziej duży plusik ;)


"- Czy wiesz, moja najukochańsza żono, że dostrzegłem jeszcze jedną mądrość pośród mądrości proroka Lebiody? Taką, która da mi jeszcze jedną korzyść z obdarowania Redanii psotnymi kotami? Koty, moja Zuleyko, wrócą do domu. Koty zawsze wracają do domu. No, a gdy moje koty wrócą, gdy przyniosą żołd, zdobycz, bogactwa... To ja te koty opodatkuję!"
~ Esterad Thyssen, Wieża Jaskółki

#44 RErErty

RErErty

    Pancerny Stalker

  • Użytkownik+
  • 422 postów

Napisano 23 April 2013 - 17:08

Jeśli uważasz, że to co Ci się przytrafiło to niewyobrażalna epickość, obejrzyj to:

Bitwa z Wielkiej kampanii E:TW, Rzeczpospolita Polska kontra Prusy. Epickość gwarantowana!



kompletnie pijany


#45 Dominatort

Dominatort

    Torteł Tortuch Dominatortsky

  • Użytkownik+
  • 211 postów
  • dominatorTT

Napisano 23 April 2013 - 17:29

@Up, niepotrzebnie dawałeś gwarancję, teraz żądam zwrotu 10 minut czasu poświęconego na obejrzenie filmiku ._. Odczucie epickości według mnie wywoływała tylko muzyka, a bitwa jak bitwa, gdyby przegrał z tak chamskim murkiem to bym go wyśmiał.


"- Czy wiesz, moja najukochańsza żono, że dostrzegłem jeszcze jedną mądrość pośród mądrości proroka Lebiody? Taką, która da mi jeszcze jedną korzyść z obdarowania Redanii psotnymi kotami? Koty, moja Zuleyko, wrócą do domu. Koty zawsze wracają do domu. No, a gdy moje koty wrócą, gdy przyniosą żołd, zdobycz, bogactwa... To ja te koty opodatkuję!"
~ Esterad Thyssen, Wieża Jaskółki

#46 Kluczyk

Kluczyk

    Naprawdę wredny człowiek

  • Użytkownik+
  • 756 postów

Napisano 27 April 2013 - 19:44

Temat troszkę podupadł więc może się wypowiem, aktualnie rozgrywam sobie kampanie Polski w Empire i bardzo przyjemnie się gra (poza tym że walczę o Kopenhagę ze Szwedami ._.). Jak ktoś ma ochotę na jakąś bitwę to zapraszam.

 

A tu magiczne podanie:


༼ʕっ•ᴥ•ʔっ(_̅_̅_̅__̅_̅_̲̅F̲̲̅̅I̲̲̅̅S̲̲̅̅S̲̲̅̅U̲̲̅̅R̲̲̅̅E̲̲̅̅_̅_̅_̅_̅_̅_() 


#47 Dominatort

Dominatort

    Torteł Tortuch Dominatortsky

  • Użytkownik+
  • 211 postów
  • dominatorTT

Napisano 27 April 2013 - 21:00

@Up, chętnie bym pograł, ale po 1. multi nie chce mi działać, 2. jestem w Empire'a beznadziejny, 3. jak w armiach jest więcej niż po 5 oddziałów to tnie mi niewyobrażalnie nawet na najniższych detalach ;_;

 

BTW. Kolejna frakcja zapowiedziana - Pont! Jedna z ciekawszych w starym dobrym Rzymie ;-:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


"- Czy wiesz, moja najukochańsza żono, że dostrzegłem jeszcze jedną mądrość pośród mądrości proroka Lebiody? Taką, która da mi jeszcze jedną korzyść z obdarowania Redanii psotnymi kotami? Koty, moja Zuleyko, wrócą do domu. Koty zawsze wracają do domu. No, a gdy moje koty wrócą, gdy przyniosą żołd, zdobycz, bogactwa... To ja te koty opodatkuję!"
~ Esterad Thyssen, Wieża Jaskółki

#48 Builderek

Builderek

    Pogromca Lewactwa :_:

  • Użytkownik+
  • 1270 postów

Napisano 27 April 2013 - 21:26

@Up, chętnie bym pograł, ale po 1. multi nie chce mi działać, 2. jestem w Empire'a beznadziejny, 3. jak w armiach jest więcej niż po 5 oddziałów to tnie mi niewyobrażalnie nawet na najniższych detalach ;_;

 

BTW. Kolejna frakcja zapowiedziana - Pont! Jedna z ciekawszych w starym dobrym Rzymie ;-:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 

@Dodałem cię MaxkeyPL

 

@Dominator

Też to miałem.

Mi pomogło zaktualizowanie wszystkich sterów (Jak masz nVidię,to wjedź na stronkę,wybierze swój system,i kartę graficzną.Dalej sam zaktualizuje ci biblioteki.).

 

Niby się tnie,ale to jest ścina jedna (1-2 sekundowa) na 45 sekund gry

 

A tak wgl to w Empajera zacząłem sobie grę od Konfederacji jakiejś tam (Ta z indii).

 

Podbiłem już połowę kontynentu Indyjskiego,i szczerze mówiąc to gra mnie wciąga.

Hindusi mają ciekawe jednostki (Bardzo podoba mi się ich jazda,piechota liniowa oraz żołnierze uzbrojeni w Szable i Tarcze),oraz bardzo fajną architekturę.

 

Dziś rano stoczyłem godzinną bitwę o jakieś tam miasto.

Nie dość że całość wygląda za********e (Najpierw broniłem przedpola,potem mury,walczyłem o każdą ulicę (Chowałem się w domach itp.) ) to jeszcze udało mi się to wygrać ;)


Kącik Fanów Total War.!

Total_War_logo.png


#49 Dominatort

Dominatort

    Torteł Tortuch Dominatortsky

  • Użytkownik+
  • 211 postów
  • dominatorTT

Napisano 27 April 2013 - 21:36

To ja zdam relację z przebiegu mojej pierwszej kampanii w Empire (poza "Drogą do Niepodległości")...

Zacząłem sobie wczoraj po południu, na chwilę obecną zakończyłem dziś ok. trzech godzin temu. Postanowiłem zagrać sobie Szwecją. Na dobry początek zabezpieczyłem wschodnie granice przed ewentualnym natarciem Rosjan. Potem zorganizowałem armię i dwie flotylle do ataku na Bałtyk. Stoczyłem gdzieś tak dwie-trzy bitwy o kontrolę nad Morzem Bałtyckim z Rosją i Polską, z czego dwie wygrałem (obie z Polską, z Rosją się nie udało, ale i tak się wycofali do Zatoki Fińskiej, więc uznaję to za win ;_; ). Potem zrobiłem falstartem Potop Szwedzki i podbiłem Gdańsk. Jedną armię kieruję ku centrum Polski, drugą szkolę do ataku na Rosję od strony właśnie Polski. 

I to w sumie tyle, wielu kłopotów nie miałem, ale nie mam co robić, to postanowiłem napisać ;_;


"- Czy wiesz, moja najukochańsza żono, że dostrzegłem jeszcze jedną mądrość pośród mądrości proroka Lebiody? Taką, która da mi jeszcze jedną korzyść z obdarowania Redanii psotnymi kotami? Koty, moja Zuleyko, wrócą do domu. Koty zawsze wracają do domu. No, a gdy moje koty wrócą, gdy przyniosą żołd, zdobycz, bogactwa... To ja te koty opodatkuję!"
~ Esterad Thyssen, Wieża Jaskółki

#50 RErErty

RErErty

    Pancerny Stalker

  • Użytkownik+
  • 422 postów

Napisano 28 April 2013 - 11:17

To ja także podzielę się moją rozgrywką:

 Jest rok Anno Domini 1700... Dalej będę pisał normalnie. Gram Rzeczpospolitą Obojga Narodów. Na początek, polepszyłem stosunki i zawiązałem sojusz z Prusami.W międzyczasie tworzyłem pierwszą armię, która miała służyć podbojowi południa, gdyż w ok. 15 turze zauważyłem austriacką armię niedaleko mojej farmy w Galicji. Poprowadziłem tam armię złożoną z piechoty liniowej, pięciu oddziałów konnicy (wraz z generałem) i trzema pułkami armat. To było dobre posunięcie- w następnej turze Austria wypowiedziała mi wojnę i złupiła wcześniej wspomnianą farmę, przy której następnie odbyła się Wielka Bitwa o Polskę, w której odniosłem pyrrusowe zwycięstwo. Odnowiłem armię i po kolei zajmowałem miasta wroga. Ja od południa i wschodu, a Prusy od północy. Austria przestała istnieć, po wielu oblężeniach, sabotażach i bitwach. Zrekrutowałem kolejną armię i zmodernizowałem pierwszą.  Następnie Prusy zdradziły (czego się spodziewałem) i wypowiedziały mi wojnę. Na nieszczęście mieli sojusz z Rosją i Szwecją, więc walczyłem na trzech frontach. Moja druga armia została rozgromiona przez połączone siły szwedzko- moskiewskie i została mi armia pod dowództwem mojego najlepszego generała, Zniszczył on armię Prus, Lecz w następnej bitwie z Rosją, o Wilno zginął, razem z całą armią, która walczyła do końca, praktycznie nawet niszcząc siły przeciwnika. Polska broniła się gdzie tylko mogła- na polach, w lasach, we wsiach. Niestety, zabory przeszły pół wieku wcześniej, zostałem zwasalizowany zostawili mi jedynie Warszawę...



kompletnie pijany


#51 Kluczyk

Kluczyk

    Naprawdę wredny człowiek

  • Użytkownik+
  • 756 postów

Napisano 28 April 2013 - 11:35

To ja streszczę moją przygodę z Emprie, wybrałem Polskę i ruszyłem na Prusy jednocześnie zawierając sojusz z Austriakami. Po jakimś czasie pokonałem Prusaków stłumiłem kilka powstań w Berlinie i zająłem sobie Kopenhagę. Wojnę ze Szwedami mogę określić jako "wojnę leniwą" bo nie dochodziło do żadnych starć (konflikt ostatecznie zakończyło podpisanie pokoju), następnie wyzwały mnie na wojnę Niderlandy. Ruszyłem na Amsterdam po jednej z lepszych bitew zdobyłem miasto które zakończył szturm mojej piechoty na mury wroga (Holendrzy bronili wtedy dziury w własnej obronie), tym samym zniszczyłem kolejne państwo. Zauważyłem że pod moim nowym nabytkiem rozwija się miasto buntowników, szybki wjazd do miasteczka konnicą i po sprawie. W trakcie tych wydarzeń moi sojusznicy prowadzili wojnę z Francją, ja zakończyłem ją podpisaniem traktatu o zawieszeniu broni jednak byłem pewien że okres pokoju nie potrwa długo. Francuzi napadli na moje wsie jednak całą wojnę zakończyłem najazdem na Paryż, taki pokaz siły przeraził moich wrogów i zmusił ich do kapitulacji. Kilka tur później zaatakowała mnie Szwecja odbijając Kopenhagę, jednak ja nie pozostawałem dłużny najechałem na jedno ze Szweckich miast którego nazwy nie pamiętam. Teraz planuje odbicie Kopenhagi i zdobycie Sztokholmu, jeżeli wszystko się powiedzie zajmę całą Szwecję i będę mógł planować atak na Austriaków (niestety muszę zdobyć ich tereny). 


༼ʕっ•ᴥ•ʔっ(_̅_̅_̅__̅_̅_̲̅F̲̲̅̅I̲̲̅̅S̲̲̅̅S̲̲̅̅U̲̲̅̅R̲̲̅̅E̲̲̅̅_̅_̅_̅_̅_̅_() 


#52 Dominatort

Dominatort

    Torteł Tortuch Dominatortsky

  • Użytkownik+
  • 211 postów
  • dominatorTT

Napisano 01 May 2013 - 10:43

Właśnie stoczyłem w Third Age'u najlepszą i najbardziej klimatyczną moją bitwę ;-; Moje 3/4 armii krasnoludów kontra 1 pełna armia najsłabszych goblinów i 1 też prawie pełna armia najsilniejszych goblinów. Streszczę tą bitwę w trzech słowach: TAK WALCZĄ DWARFY NA CZELE Z ALFRUDEM STONEFISTEM! WIem, że w bitwie to był kapitan Nar, ale ja sobie w jego miejsce wstawiłem mojego własnego dwarfa ;-; 

Jakby ktoś był zainteresowany (choć wątpię, ale co tam) i ma TA: TW, link do pobrania replaya:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

Instrukcja:

Wchodzimy w folder z zainstalowanym Medkiem, następnie - mods -> Third_Age_3 -> replays 

Do replays wklejamy pobrany plik.

Jak ktoś pobierze, proponuję popatrzeć na poczynania mojego generała, gdy ma ok. 20 ludzi.


"- Czy wiesz, moja najukochańsza żono, że dostrzegłem jeszcze jedną mądrość pośród mądrości proroka Lebiody? Taką, która da mi jeszcze jedną korzyść z obdarowania Redanii psotnymi kotami? Koty, moja Zuleyko, wrócą do domu. Koty zawsze wracają do domu. No, a gdy moje koty wrócą, gdy przyniosą żołd, zdobycz, bogactwa... To ja te koty opodatkuję!"
~ Esterad Thyssen, Wieża Jaskółki

#53 Kluczyk

Kluczyk

    Naprawdę wredny człowiek

  • Użytkownik+
  • 756 postów

Napisano 01 May 2013 - 11:48

Jeżeli można to dopiszcie mi Medievala 2 bo już do mnie jedzie. ♥


༼ʕっ•ᴥ•ʔっ(_̅_̅_̅__̅_̅_̲̅F̲̲̅̅I̲̲̅̅S̲̲̅̅S̲̲̅̅U̲̲̅̅R̲̲̅̅E̲̲̅̅_̅_̅_̅_̅_̅_() 


#54 Dominatort

Dominatort

    Torteł Tortuch Dominatortsky

  • Użytkownik+
  • 211 postów
  • dominatorTT

Napisano 03 May 2013 - 17:44

Wpadłem na genialny pomysł ;-; 

Możemy przecież wymieniać się powtórkami z ciekawych bitew w Total Warach i modów do nich! Mniej więcej tak, jak zrobiłem to ja w poprzednim poście. Na pewno toczycie wiele ciekawych bitew, więc moglibyście się z nimi dzielić z innymi. A Builderek stworzyłby w pierwszym poście spis powtórek i linków do nich (w spoilerze oczywiście) i byłyby napisane od kogo, jakie armie walczyły, vs bot/człowiek itp. Co o tym myślicie?


"- Czy wiesz, moja najukochańsza żono, że dostrzegłem jeszcze jedną mądrość pośród mądrości proroka Lebiody? Taką, która da mi jeszcze jedną korzyść z obdarowania Redanii psotnymi kotami? Koty, moja Zuleyko, wrócą do domu. Koty zawsze wracają do domu. No, a gdy moje koty wrócą, gdy przyniosą żołd, zdobycz, bogactwa... To ja te koty opodatkuję!"
~ Esterad Thyssen, Wieża Jaskółki

#55 Kluczyk

Kluczyk

    Naprawdę wredny człowiek

  • Użytkownik+
  • 756 postów

Napisano 03 May 2013 - 17:54

Ciekawe, ale nie każdemu będzie się chciało ściągać te powtórki. 


༼ʕっ•ᴥ•ʔっ(_̅_̅_̅__̅_̅_̲̅F̲̲̅̅I̲̲̅̅S̲̲̅̅S̲̲̅̅U̲̲̅̅R̲̲̅̅E̲̲̅̅_̅_̅_̅_̅_̅_() 


#56 Dominatort

Dominatort

    Torteł Tortuch Dominatortsky

  • Użytkownik+
  • 211 postów
  • dominatorTT

Napisano 03 May 2013 - 18:02

@Up, ani ich pewnie dużo nie będzie, same powtórki też duże nie są. Jak ktoś będzie chciał akurat obejrzeć, to ściągnie, dużo roboty nie ma (przynajmniej wg. mnie).


"- Czy wiesz, moja najukochańsza żono, że dostrzegłem jeszcze jedną mądrość pośród mądrości proroka Lebiody? Taką, która da mi jeszcze jedną korzyść z obdarowania Redanii psotnymi kotami? Koty, moja Zuleyko, wrócą do domu. Koty zawsze wracają do domu. No, a gdy moje koty wrócą, gdy przyniosą żołd, zdobycz, bogactwa... To ja te koty opodatkuję!"
~ Esterad Thyssen, Wieża Jaskółki

#57 RErErty

RErErty

    Pancerny Stalker

  • Użytkownik+
  • 422 postów

Napisano 04 May 2013 - 09:41

Ok, idę na Empire, zacznę kampanię i podzielę się bitwą ;)



kompletnie pijany


#58 Kluczyk

Kluczyk

    Naprawdę wredny człowiek

  • Użytkownik+
  • 756 postów

Napisano 04 May 2013 - 11:58

Jeżeli można to dopiszcie mi Medievala 2 bo już do mnie jedzie. ♥

 

Medieval już jest a jakby ktoś mi go dopisał to słodko. :x


༼ʕっ•ᴥ•ʔっ(_̅_̅_̅__̅_̅_̲̅F̲̲̅̅I̲̲̅̅S̲̲̅̅S̲̲̅̅U̲̲̅̅R̲̲̅̅E̲̲̅̅_̅_̅_̅_̅_̅_() 


#59 Builderek

Builderek

    Pogromca Lewactwa :_:

  • Użytkownik+
  • 1270 postów

Napisano 08 May 2013 - 19:56

Zaraz wszystko pouzupełniam.

 

Jak chcecie powtórki,ok,ale na moją skrzynkę musi dojść co najmniej 5 skrótów,ale po jednym od gościa.

 

 

A teraz tak bardziej informacyjnie :)

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


Kącik Fanów Total War.!

Total_War_logo.png


#60 Builderek

Builderek

    Pogromca Lewactwa :_:

  • Użytkownik+
  • 1270 postów

Napisano 09 May 2013 - 13:59

!.Sry za DoublePost,ale mam bardzo ważne wieści.!

 

Pojawił się trailer najnowszego DLC do Rome TW II.

Nazywa się "Greek States Culture Pack".

W owym dodatku do bój mamy możliwość poprowadzenia 3 Greckie Państwa-Miasta.

-Ateny

-Epir

-Sparta

 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

Tutaj Topic na naszym polskim forum o TotalWar'ach,oraz bardziej obszerne informacje.

 

Drugą informacją jest prawdopodobny wygląd naszego pudełka z grą Rome II.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

Według mnie wygląda Piknie :)

 

 

@Zastanawiam się nad kupnem domeny,i stworzeniu forum i portalu dla fanów TotalWar.

Powiedzcie co o tym myślicie :)


Kącik Fanów Total War.!

Total_War_logo.png