Skocz do zawartości


Zdjęcie

[FREE] Automatyczny Panel Płatności SMS!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
120 odpowiedzi w tym temacie

#41 konradpe

konradpe

    Nowy

  • Użytkownik
  • 25 postów

Napisano 11 December 2012 - 17:20

Jak skonfigurowac sklep pod OwnSerwer?

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#42 Xayanix

Xayanix

    no_idea();

  • Użytkownik+
  • 936 postów
  • UnixejPL

Napisano 11 December 2012 - 18:21

yyy. Tak samo jak wszedzie indziej.

#43 konradpe

konradpe

    Nowy

  • Użytkownik
  • 25 postów

Napisano 12 December 2012 - 15:12

Mógłbys podac instrukcje jaki mam ID/autocode podac

#44 Xayanix

Xayanix

    no_idea();

  • Użytkownik+
  • 936 postów
  • UnixejPL

Napisano 13 December 2012 - 08:25

Zaloz konto na HOMEPAY/PROFITSMS :o

#45 konradpe

konradpe

    Nowy

  • Użytkownik
  • 25 postów

Napisano 13 December 2012 - 08:46

Nie pełno letni jestem. Mozna tam załozyc jak nie mam 18 lat?

#46 Xayanix

Xayanix

    no_idea();

  • Użytkownik+
  • 936 postów
  • UnixejPL

Napisano 13 December 2012 - 10:31

W profitsms tak.

#47 konradpe

konradpe

    Nowy

  • Użytkownik
  • 25 postów

Napisano 13 December 2012 - 18:21

"Czy z usług ProfitSMS
może korzystać osoba
niepełnoletnia?
Odp.:
Niestety, ale z usług
ProfitSMS.pl mogą korzystać
tylko osoby pełnoletnie."

#48 Xayanix

Xayanix

    no_idea();

  • Użytkownik+
  • 936 postów
  • UnixejPL

Napisano 13 December 2012 - 20:30

To Cie zaskocze – mam tam konto.

#49 kamiloool

kamiloool

    Nowy

  • Użytkownik
  • 16 postów

Napisano 14 December 2012 - 14:48

Duble post?

#50 konradpe

konradpe

    Nowy

  • Użytkownik
  • 25 postów

Napisano 14 December 2012 - 16:01

Ale nie zgodnie z prawem. Gdzie mam dodac tresc wiadomosci sms i na jaki numer maja byc wysylane by byly pokazane pod oknem logowania

#51 Xayanix

Xayanix

    no_idea();

  • Użytkownik+
  • 936 postów
  • UnixejPL

Napisano 15 December 2012 - 14:41

W panelu administratora ;_;. Nie spamuj tu tylko pytaj sie na PW.

--------------------------------------------------------------------------------


Gdzieś tu jest haczyk. ;_;


Haczyk prawdopodobnie jest taki że Dramo ma dostęp do naszego panelu :) (Dlatego podczas instalacji mamy nie wpisywać 'ADMIN' w pole nazwy użytkownika)
Dramo stworzył kod, dzięki któremu przy instalacji automatycznie doda do bazy danych użytkownika o loginie ADMIN i haśle md5(59a4683ba5d018658d85261710d48b53) który posiada atrybut isadmin (w tym przypadku "jest adminem") o wartości 1 (true) dzięki czemu posiada pełny dostęp do naszych paneli.
Jak temu zaradzić? Wchodzimy w phpMyAdmin i zmieniamy wartości:
Dołączona grafika
isadmin na 0. Możemy również zmienić varchar pass w celu zmiany hasła zakodowanego w funkcji md5() .
Dołączona grafika


Sugeruję że Dramo wprowadził takie zabezpieczenie w celu obrony praw autorskich.

#52 Axero

Axero

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 87 postów

Napisano 15 December 2012 - 14:59

OMG... ty ten kod na haju pisałeś czy co xD?
Dołączona grafika
No daj diamencika (:

"Przyszed?em, zobaczy?em, zhejtowa?em" - Mine Kid

#53 Xayanix

Xayanix

    no_idea();

  • Użytkownik+
  • 936 postów
  • UnixejPL

Napisano 15 December 2012 - 15:30

Do kogo to niby było?
Pokazałem światu, że jeśli nie zrobią tego co zawarłem 2 posty wyżej - Dramo może im bez problemu zalogować sie do panelu i pozmieniać pare rzeczy.

#54 Axero

Axero

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 87 postów

Napisano 15 December 2012 - 16:51

To było do Dramo, w kontekście chaotyczności jego kodu i braku żadnych standardów PHP/CSS :)
Dołączona grafika
No daj diamencika (:

"Przyszed?em, zobaczy?em, zhejtowa?em" - Mine Kid

#55 konradpe

konradpe

    Nowy

  • Użytkownik
  • 25 postów

Napisano 30 December 2012 - 16:35

jest nowa licencja?

mam problem jak klikam kup usługe wyświetla mi sie, w zasadzie nic sie nie wyswietla:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



#56 Xayanix

Xayanix

    no_idea();

  • Użytkownik+
  • 936 postów
  • UnixejPL

Napisano 30 December 2012 - 17:15

Nie używaj tego panelu.

#57 Dramo

Dramo

    Mistrz

  • Zbanowany
  • 2366 postów

Napisano 30 December 2012 - 17:35

W panelu administratora ;_;. Nie spamuj tu tylko pytaj sie na PW.

--------------------------------------------------------------------------------




Haczyk prawdopodobnie jest taki że Dramo ma dostęp do naszego panelu :) (Dlatego podczas instalacji mamy nie wpisywać 'ADMIN' w pole nazwy użytkownika)
Dramo stworzył kod, dzięki któremu przy instalacji automatycznie doda do bazy danych użytkownika o loginie ADMIN i haśle md5(59a4683ba5d018658d85261710d48b53) który posiada atrybut isadmin (w tym przypadku "jest adminem") o wartości 1 (true) dzięki czemu posiada pełny dostęp do naszych paneli.
Jak temu zaradzić? Wchodzimy w phpMyAdmin i zmieniamy wartości:
Dołączona grafika
isadmin na 0. Możemy również zmienić varchar pass w celu zmiany hasła zakodowanego w funkcji md5() .
Dołączona grafika


Sugeruję że Dramo wprowadził takie zabezpieczenie w celu obrony praw autorskich.



Konto ADMIN zostało stworzone w celach serwisowych gdy panel był płatny - nie wymagało to tworzenia drugiego konta administracyjnego albo podawania mi swojego hasła.
Nie usunąłem funkcji automatycznego tworzenia tego konta gdy wydawałem panel ponieważ, szczerze, zapomniałem o tym. Zresztą, z poziomu konta administracyjnego (64 znakowe hasło, nie złamiesz) mogę co najwyżej dodać nową usługę ew. dać sobie coś na serwerze przez wbudowaną konsolę - nie zmienię Wam żadnego konta sms aby kasa leciała do mnie - po to jest funkcja reinstalacji panelu i możliwość zdefiniowania ID użytkownika tylko na etapie instalacji.

W dodatku przezywanie mnie na gg nie jest dobrą formą komunikacji, nie sądzisz? ;)


jest nowa licencja?

mam problem jak klikam kup usługe wyświetla mi sie, w zasadzie nic sie nie wyswietla:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



Nie wiem co może być powodem, używasz darmowego hostingu?

Nie używaj tego panelu.


podaj powód dla którego mieli by używać innych darmowych paneli które nie istnieją ew zapłacić za twój?

To było do Dramo, w kontekście chaotyczności jego kodu i braku żadnych standardów PHP/CSS :)


Pisany dla nauki, którą zresztą zaprzestałem. Chciałem zrobić coś dla administratorów serwerów, czego jeszcze nie było w Polsce.

#58 konradpe

konradpe

    Nowy

  • Użytkownik
  • 25 postów

Napisano 30 December 2012 - 19:42

dlaczego miałbym nie używać ? Hosting mam na xaa (proserwer.pl) jeżeli na ktos możliwość to niech sprawdzi czy też ma taki błąd. Xayanix polecasz jakis inny?

#59 Xayanix

Xayanix

    no_idea();

  • Użytkownik+
  • 936 postów
  • UnixejPL

Napisano 31 December 2012 - 11:42

Konto ADMIN zostało stworzone w celach serwisowych gdy panel był płatny - nie wymagało to tworzenia drugiego konta administracyjnego albo podawania mi swojego hasła.
Nie usunąłem funkcji automatycznego tworzenia tego konta gdy wydawałem panel ponieważ, szczerze, zapomniałem o tym. Zresztą, z poziomu konta administracyjnego (64 znakowe hasło, nie złamiesz) mogę co najwyżej dodać nową usługę ew. dać sobie coś na serwerze przez wbudowaną konsolę - nie zmienię Wam żadnego konta sms aby kasa leciała do mnie - po to jest funkcja reinstalacji panelu i możliwość zdefiniowania ID użytkownika tylko na etapie instalacji.

W dodatku przezywanie mnie na gg nie jest dobrą formą komunikacji, nie sądzisz? ;)


Nie mam twojego GG.

#60 konradpe

konradpe

    Nowy

  • Użytkownik
  • 25 postów

Napisano 31 December 2012 - 17:42

Juz wszystko działa(odnowa dalem wszystko)
Da sie zrobic wiecej usług niż 4?