Skocz do zawartości


Zdjęcie

[FREE] Automatyczny Panel Płatności SMS!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
120 odpowiedzi w tym temacie

#1 Dramo

Dramo

    Mistrz

  • Zbanowany
  • 2366 postów

Napisano 30 October 2012 - 21:49

Witam Serdecznie!


Mam dla Was dosyć zaawansowany i rozbudowany panel do płatności SMS.


Funkcjonalności:
  • Ładna oprawa graficzna.
  • Wysoka funkcjonalność.
  • Oparty o HTML5 oraz CSS3
  • Implementacja płatności HomePay
  • Implementacja płatności ProfitSMS
  • Wbudowane pliki instalacyjne
  • Wbudowana konfiguracja [nie musisz nic zmieniać w plikach jak u konkurencji!]
  • Wydawane update, łatki oraz fixy
  • System newsów w Panelu Administracyjnym pozwoli być Ci na bieżąco z nowymi wersjami!
  • Możliwość sprawdzania wersji panelu i wyłączenia tej funkcji
  • Sprawdzanie wszystkich usług w jednym okienku!
  • Konta podzielone na administracyjne oraz zwykłych użytkowników!
  • Automatyczność oparta o RCON.
  • System oparty o przyznawanie punktów

Ważne:

  • Potrzebujesz przeglądarki obsługującej HTML5 - Twoja przeglądarka nie obsługuje HTML5? Bullshit, ściągnij aktualizację. Patrz, działa!

Chcesz zobaczyć jak wygląda ten panel?


Wejdź

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

i zaloguj się danymi:


Login: Tester

Hasło: test


UWAGA - DODAWANIE I USUWANIE KODÓW/USŁUG ZOSTAŁO WYŁĄCZONE NA TYM KONCIE!


By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

Jeżeli spodobał Ci się panel - napisz chociaż dziękuję.


FAQ



Uważasz że to dużo? Po co Ci ten panel?

Wyobraź sobie sytuację w której prowadzisz duży serwer, dostajesz kilka płatności na godzinę i musisz to wszystko obsługiwać ręcznie. Sprawdzanie czy doszedł SMS, sprawdzenie czy osoba podaje dobry kod, sprawdzenie czy dostała całe swoje zamówienie... zajmuje sporo czasu, prawda?


Sam mogę zrobić to lepiej!

Może i możesz, nie kwestionuję Twoich umiejętności. Ale tutaj dostajesz gotowca, wraz z instalacją, konfiguracją i obsługą. Gdzie indziej dostajesz skrypty albo panele w oprawie graficznej rodem z lat 90'.


A jak chcę nadać rangę VIPa graczowi to co mam zrobić?

W miejsce komendy wpisujesz komendę nadania graczowi grupy. Ten plugin nie posiada żadnych ograniczeń co do wykonywania komend - wpisujesz komendę nadającą załóżmy miesiąc VIPa (nie wiesz czy istnieje taka komenda? Sprawdź w dokumentacji pluginu który używasz!), ustawiasz to jako usługę, gracz wchodzi, patrzy - ooo, VIP. Kupuje i boom, w przeciągu 1 sekundy ma już VIPa na serwerze!

Chcesz odbanować gracza? To samo! unban GRACZ - i tyle starcza!


Jak zrobić komendę która zawsze odwołuje się do innego gracza? Przykładowo ktoś chce kupić diamenty, jak mam mu je nadawać skoro nie wiem kto to?

To proste! Wpisujesz po prostu "GRACZ" w miejsce gdzie ma być nick gracza! Przykładowo:

give GRACZ diamond 5


Sam pisałeś ten panel? Czy może go komuś ukradłeś?

100% kodu napisane przeze mnie oraz Cheezza.


Czemu oddajesz panel za darmo?

Przez długi czas był dostępny do kupienia za 25 zł. Jednak z powodu małej ilości wolnego czasu prawdopodobnie nie będę wydawał do niego kolejnych update.


Podziękowania dla:

Mat530 - tło panelu

Cheezz - pomoc przy pisaniu panelu


  • olek985, LordPearlStudio i polarnyy lubią to

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 LowcaOwca

LowcaOwca

    Owczy Zoofil

  • Użytkownik+
  • 720 postów

Napisano 30 October 2012 - 21:51

Gdzieś tu jest haczyk. ;_;
Dołączona grafika

Autograf od Zu.

#3 Dramo

Dramo

    Mistrz

  • Zbanowany
  • 2366 postów

Napisano 30 October 2012 - 21:51

nie, nie ma tu backdoora, możecie przenalizować kod (chociaż i tak jest chu***y).

Haczyka też nie ma.

#4 maciekg333

maciekg333

    Ekspert

  • Weteran
  • 1493 postów

Napisano 30 October 2012 - 22:01

Dramo teraz trzepie taką kasę na LoM, że 25zł od kilku osób to dla niego żadna różnica, a udostępniając tak zaawansowany darmowy panel robi sobie niezła reklamę ;) To marketing

Co do panelu to wygląda super, jak będę miał kiedyś serwer (może?) to chętnie skorzystam :)
Dołączona grafika

#5 dragonitex

dragonitex

    Legenda

  • Użytkownik+
  • 2980 postów

Napisano 30 October 2012 - 22:02

Swietne. Z pewnoscia sie przyda, dzieki dramo

#6 Plus

Plus

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 85 postów

Napisano 30 October 2012 - 22:04

Kod nie taki zły, bo strona nie muli i sprawia ogólnie wrażenie profesjonalnej, dobrej roboty. GJ

Wulgaryzmy usunięte //Mat530

#7 PAX-12

PAX-12

    the Machine Herald

  • Użytkownik+
  • 211 postów
  • InshiPL

Napisano 30 October 2012 - 22:12

Dafuq? Ci co kupili wcześniej mieli pecha :D

,,Join the glorious evolution."


#8 Archix

Archix

    Sarenka

  • Użytkownik
  • 1172 postów

Napisano 30 October 2012 - 22:16

@up
No i? Mieli wcześniej, już się przyzwyczaili i tyle. Za 10 lat Iphony 5 pewnie będą dawać tak jak cukierki w sklepach i każdy właściciel Iphona ma se w brode pluć bo kupił?

#9 Zajax

Zajax

    Wyjadacz

  • Użytkownik
  • 716 postów

Napisano 30 October 2012 - 22:19

Jaja gud gud...

#10 Dramo

Dramo

    Mistrz

  • Zbanowany
  • 2366 postów

Napisano 30 October 2012 - 22:28

Dramo teraz trzepie taką kasę na LoM, że 25zł od kilku osób to dla niego żadna różnica, a udostępniając tak zaawansowany darmowy panel robi sobie niezła reklamę ;) To marketing


cholera G_G

#11 dragonitex

dragonitex

    Legenda

  • Użytkownik+
  • 2980 postów

Napisano 30 October 2012 - 22:34

Ninja cholera...a tak, jedno, czemu panel jest w modyfikacjach?

#12 Zajax

Zajax

    Wyjadacz

  • Użytkownik
  • 716 postów

Napisano 30 October 2012 - 22:38

Ninja jest tutaj ----->

#13 Dramo

Dramo

    Mistrz

  • Zbanowany
  • 2366 postów

Napisano 30 October 2012 - 22:41

Ninja cholera...a tak, jedno, czemu panel jest w modyfikacjach?


Bo to modyfikacja?

#14 dragonitex

dragonitex

    Legenda

  • Użytkownik+
  • 2980 postów

Napisano 30 October 2012 - 22:44

Ale do minecraft? Bo do jara sie chyba jej nie wrzuca. Well, stop, bo to nie ma sensu bytu

#15 maciekg333

maciekg333

    Ekspert

  • Weteran
  • 1493 postów

Napisano 30 October 2012 - 22:55

Modyfikacja to program/kod dzięki któremu modyfikujesz grę (w sensie rozgrywkę). Modyfikacja to nie jest tylko modyfikowanie klienta. Przykładowo plugin do bukkita jest również jest modyfikacją. A wszystko ma związek z MC więc z czym problem? Ok, koniec.
Dołączona grafika

#16 linek

linek

    Uczony

  • Użytkownik
  • 612 postów

Napisano 31 October 2012 - 01:34

Licencja rozumiem jest dla picu? "Zainstalowałem" to z licencją "f" >.>

"Tutaj dostajesz najnowsze standardy." <- ośmieszasz sam siebie :D Czytając kod idzie się pochlastać.Poważnie... trzeba mieć naprawdę umiejętność pisania tak złego kodu.

Kod nie taki zły, nie jest ch****y bo strona nie muli i sprawia ogólnie wrażenie profesjonalnej, dobrej roboty. GJ

Kod nie jest ch***wy dla kogoś kto pisze taki sam. Sprzedawanie takiego kodu to czysta kpina z kupujących :D

@Dramo
Mam dla Ciebie bojowe zadanie. Co oznacza błąd wygenerowany przez Twój skrypt:

Parse error: syntax error, unexpected $end in C:\Program Files (x86)\Apache Software Foundation\Apache2.2\htdocs\dramo\admin\index.php on line 66

Dodatkowo wklejam link do wyniku walidacji poprawności kodu html strony www.dramo.pl/demo2/

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



Jak na 40 linijek HTML wynik 22 błędów oraz 13 ostrzeżeń jest tragiczny.

Dołączona grafika


#17 Dramo

Dramo

    Mistrz

  • Zbanowany
  • 2366 postów

Napisano 31 October 2012 - 11:12

<p>Powiedziałem, że kod można sobie przeanalizować, ale i tak jest ch*j***wy. Jeżeli mówię, że jest chujo**, to czemu się czepiasz że jest ch*j***y? fu*k logic.

Dodatkowo wklejam link do wyniku walidacji poprawności kodu html strony www.dramo.pl/demo2/

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



Jak na 40 linijek HTML wynik 22 błędów oraz 13 ostrzeżeń jest tragiczny.


By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



Jak na 471 linijek kodu, 57 błędów i 371 ostrzeżeń to tragiczny wynik, nieprawdaż?

P.S: Licencję zniosłem, dlatego można aktywować używając 'f'.

p.s: błędy wynikały w większości z jednego głupiego błędu - (</br>)

Zresztą - tak naprawdę, był to skrypt który zacząłem tworzyć po może tygodniu nauki PHP. I dla większości - liczy się funckjonalność, nie estetyka kodu.
Nigdy nie robiłem estetycznych rzeczy. Nawet mój pokój wygląda jak burdel, lolz.

#18 linek

linek

    Uczony

  • Użytkownik
  • 612 postów

Napisano 31 October 2012 - 11:20

Nie ja pisałem stronę segga.

Jeżeli piszesz, że kod jest ch***wy to dlaczego okłamujesz ludzi, że jest na najnowszych standardach? Czytaj ze zrozumieniem bo od razu podkreśliłem, że o to mi chodzi.

Zniosłeś licencję ale podajesz ją w pliku, ta...

Tutaj nie chodzi tylko o stylistykę bo tę można poprawić w 10 minut. Chodzi o trzymanie się właśnie NAJNOWSZYCH STANDARDÓW. Ty piszesz w standardach właśnie z lat 90. Twój kod jest na miarę 20 wieku a okłamujesz ludzi, że tak nie jest. Robisz sobie jaja z ludzi, którzy nie mają o tym pojęcia albo sam gó**o wiesz i piszesz takie bzdury. Jak widzę takie brednie to aż mnie ściska, że ktoś się nabiera na te Twoje bzdury i jeszcze próbujesz wyjść na swoje pomimo, że jawnie i bezczelnie okłamujesz użytkowników tego forum.

Idź człowieku się ogarnij bo sam siebie obrażasz.

Dołączona grafika


#19 Dramo

Dramo

    Mistrz

  • Zbanowany
  • 2366 postów

Napisano 31 October 2012 - 12:51

Nie ja pisałem stronę segga.

Jeżeli piszesz, że kod jest ch***wy to dlaczego okłamujesz ludzi, że jest na najnowszych standardach? Czytaj ze zrozumieniem bo od razu podkreśliłem, że o to mi chodzi.

Zniosłeś licencję ale podajesz ją w pliku, ta...

Tutaj nie chodzi tylko o stylistykę bo tę można poprawić w 10 minut. Chodzi o trzymanie się właśnie NAJNOWSZYCH STANDARDÓW. Ty piszesz w standardach właśnie z lat 90. Twój kod jest na miarę 20 wieku a okłamujesz ludzi, że tak nie jest. Robisz sobie jaja z ludzi, którzy nie mają o tym pojęcia albo sam gó**o wiesz i piszesz takie bzdury. Jak widzę takie brednie to aż mnie ściska, że ktoś się nabiera na te Twoje bzdury i jeszcze próbujesz wyjść na swoje pomimo, że jawnie i bezczelnie okłamujesz użytkowników tego forum.

Idź człowieku się ogarnij bo sam siebie obrażasz.


Najnowsze standardy - chodziło mi o html5/css3, bez użycia flasha etc. Nie chodziło mi o najnowsze standardy kodu, mogło zostać to opacznie zrozumiane. Usunąłem już to z listy.
Zresztą... nie obraź się... ale nie podoba Ci się? Trudno. Innym się spodoba.

#20 linek

linek

    Uczony

  • Użytkownik
  • 612 postów

Napisano 31 October 2012 - 12:56

Twój kod html/css nie spełnia żadnych standardów.

@Edit
Tak na marginesie W3C twierdzi, że Twój skrypt nie jest html5:
Errors found while checking this document as HTML 4.01 Transitional!

Dodam, że ja czepiam się tego, że oszukujesz ludzi i tu nie chodzi o to czy mi się skrypt podoba czy nie.

Dołączona grafika