Skocz do zawartości


Zdjęcie

[FREE] Automatyczny Panel Płatności SMS!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
120 odpowiedzi w tym temacie

#21 dragonitex

dragonitex

    Legenda

  • Użytkownik+
  • 2980 postów

Napisano 31 October 2012 - 17:53

Póki działa jest dobry, więc o co ci chodzi?

A no tak i wyciąg z readme:

Wiem że kod jest ch***wy, macie pełne prawo na analizowanie go, używanie oraz przerabianie - bez usuwania stopki.
Pozdrawiam,
Dramo.


  • konradpe lubi to

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#22 linek

linek

    Uczony

  • Użytkownik
  • 612 postów

Napisano 31 October 2012 - 18:13

Póki działa jest dobry, więc o co ci chodzi?

A no tak i wyciąg z readme:

Udajesz czy zbyt długie przebywanie w towarzystwie dramo jest po prostu ogłupiające?

Napisałem:
"Dodam, że ja czepiam się tego, że oszukujesz ludzi i tu nie chodzi o to czy mi się skrypt podoba czy nie."

Dołączona grafika


#23 dragonitex

dragonitex

    Legenda

  • Użytkownik+
  • 2980 postów

Napisano 31 October 2012 - 18:32

Dobrze, ale jak w tej chwili Dramo oszukuje ludzi? Daje darmowy skrypt, cholera go wie, czy ujowy, czy nie, wybacz, to karygodne

#24 Archix

Archix

    Sarenka

  • Użytkownik
  • 1172 postów

Napisano 31 October 2012 - 18:47

Bo napisał że jest wg najnowszych standardów itd.
Rząd też nas okłamuje, ale to pikuś dopieprzmy się do Drama który daje nam coś od siebie. Nawet jeśli to gniot i minimalny wysiłek :D

#25 Xayanix

Xayanix

    no_idea();

  • Użytkownik+
  • 936 postów
  • UnixejPL

Napisano 31 October 2012 - 18:56

Udajesz czy zbyt długie przebywanie w towarzystwie dramo jest po prostu ogłupiające?

Napisałem:
"Dodam, że ja czepiam się tego, że oszukujesz ludzi i tu nie chodzi o to czy mi się skrypt podoba czy nie."

Skoro jestes takim webmasterem to czemu nie zrobisz 3x lepszej wersji i nie udostepnisz jej za darmo?
  • Fifi lubi to

#26 dawid2a

dawid2a

    Nowy

  • Użytkownik
  • 27 postów

Napisano 01 November 2012 - 05:19

czy mozecie mi napisac jak konkretnie to skonfigurowac bo jak polacze to z serwerem i w ip wpisze ip z portem wyskakuje blad a jak samo ip pisze ze dalo mi rzecz a wcale nie dalo ... a wgralem poprawnie i zrestartowalem serwer ?

#27 MałaMii

MałaMii

    Nowy

  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 03 November 2012 - 02:11

A panel sms do DotPay ?? ktos ma ??

#28 Dramo

Dramo

    Mistrz

  • Zbanowany
  • 2366 postów

Napisano 04 November 2012 - 10:27

czy mozecie mi napisac jak konkretnie to skonfigurowac bo jak polacze to z serwerem i w ip wpisze ip z portem wyskakuje blad a jak samo ip pisze ze dalo mi rzecz a wcale nie dalo ... a wgralem poprawnie i zrestartowalem serwer ?


Musisz wpisać IP bez portu, zrestartować serwer i mieć wpisany port do rconu w server.propeties taki jak wygenerowało Ci przy instalacji.

#29 szymcio112

szymcio112

    Nowy

  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 04 November 2012 - 19:14

Zrobiłem wszystko dobrze a i tak wyskakuje napis Unable to open socket: Connection refused (111) przy naciśnięciu kup. Jak to naprawić? A czy ten panel działa na serwerze z hamachi?

#30 dawid2a

dawid2a

    Nowy

  • Użytkownik
  • 27 postów

Napisano 05 November 2012 - 06:29

Wiem robiłem tak i nadal nic. to samo co up. hosting pukawka.pl może coś blokuje ?

#31 MrNygus

MrNygus

    Nowy

  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 06 November 2012 - 17:06

Musisz mieć dostęp do bazy zewnętrznej, ale jak zrobisz to dla testów w programie WebServ na swoim kompie zobaczysz, że działa.
Ja osobiście mam problem w pliku buy.php kiedy nie jest się zalogowanym, wyskakuje błąd bazy danych, może ktoś rozwiązał go ?

A co do panelu jest świetny, to co że nie jest pisany profesjonalnie ale dla tego oddał go za free, za co go bardzo szanuje.

Z poszanowaniem
MrNygus

PS: Wystarczy usunąć link w menu, a gdy się gracz zarejestruje jest spoko.

#32 Xayanix

Xayanix

    no_idea();

  • Użytkownik+
  • 936 postów
  • UnixejPL

Napisano 17 November 2012 - 11:34

@Ref

#33 dragonitex

dragonitex

    Legenda

  • Użytkownik+
  • 2980 postów

Napisano 17 November 2012 - 11:58

Polecam panel, świetny, dodatkowo kod tak przjerzysty, że można wydzielić bez problemu częśći aby zrobić sms według swojego widzi-misie, polecam gorąco

#34 Xayanix

Xayanix

    no_idea();

  • Użytkownik+
  • 936 postów
  • UnixejPL

Napisano 17 November 2012 - 20:14

Polecam panel, świetny, dodatkowo kod tak przjerzysty, że można wydzielić bez problemu częśći aby zrobić sms według swojego widzi-misie, polecam gorąco

Dokładnie. Panel mozna dostosowac do niemalze kazdej strony WWW niekoniecznie znajac sie na HTML/CSS/PHP

#35 CTRL

CTRL

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 129 postów
  • CTRL

Napisano 21 November 2012 - 20:53

Kiedyś Dramo kojarzony był z dobrą jakością, a teraz? Świat schodzi na psy. Kod jest masakrycznie napisany, byłem przy boku Drama (czasem gadaliśmy na gg) kiedy tworzył to dzieło, ale nie wiedziałem że od razu rzuci się z młotyką na przysłowiowe słońce. Już znalazłem kilka dziur, co było trudne ze względu na (nie)czytelność kodu. Na rozweselenie żałobnej wieczornej atmosfery załączam obrazek.
Dawno mnie tu nie było i nie wiem jak to jest z niewulgarnymi wulgaryzmami, proszę o litość.
// Fifi: To było tak dawno, że tylko bym go wyciął. :P

Jak już skończę automatyczny zmieniacz flag do CSa z smsem to zastanowię się nad zrobieniem konkurencji dla tego wątpliwego dzieła.

Nawet za darmo wstyd to dawać. To tak jakbyście stanęli na ulicy i krzyczeli: Dramowy Darmowy zużyty papier toaletowy!

logo_cut.png


#36 Xayanix

Xayanix

    no_idea();

  • Użytkownik+
  • 936 postów
  • UnixejPL

Napisano 22 November 2012 - 08:22

Z reszta ten panel designem też nie świeci.

Ale mozna go latwo dostosować i to jest wielki plus tego panelu.
Z reszta nie rozumiem co sie czepiacie tego kodu? Oddaje go za darmo. Dziala? Działa.

PS.
CTRL
Dalej czekam na twoj panel ^^

#37 DeadMen

DeadMen

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 02 December 2012 - 11:09

Wiecie może dlaczego RCON nie działa już na MC? Tzn wyświetla się komunikat że strona została połączona z serwerem a komenda się nie wykonuje. Skonfigurowany na pewno jest dobrze bo próbowałem swój skrypt i skrypt dramo no i nic...;/

#38 Dramo

Dramo

    Mistrz

  • Zbanowany
  • 2366 postów

Napisano 02 December 2012 - 13:29

Wiecie może dlaczego RCON nie działa już na MC? Tzn wyświetla się komunikat że strona została połączona z serwerem a komenda się nie wykonuje. Skonfigurowany na pewno jest dobrze bo próbowałem swój skrypt i skrypt dramo no i nic...;/

Może masz zablokowane połączenia socketowe?

#39 PepeQmc

PepeQmc

    Nowy

  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 06 December 2012 - 15:08

Dramo, czy mógłbyś udostępnić plik "dotpayconfig.php" ?

#40 Xayanix

Xayanix

    no_idea();

  • Użytkownik+
  • 936 postów
  • UnixejPL

Napisano 06 December 2012 - 15:43

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować