Skocz do zawartości


Zdjęcie

Twój najbardziej hardkorowy wyczyn


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
264 odpowiedzi w tym temacie

#41 maciekg333

maciekg333

    Ekspert

  • Weteran
  • 1493 postów

Napisano 11 March 2012 - 01:08

Akcja działa się na serwerze OutRage. Miałem w ekwipunku tylko kamienny miecz, 7 jabłek i skórzaną koszulkę. Tak sobie odszedłem troszkę od spawnu i zauważyłem jak jakiś gość grzebie w skrzyni nic nie podejrzewając. Wziąłem go na miecz od tyłu i zabiłem kilkoma ciosami bez większych problemów. Wypadł stack żelaza i strzał oraz łuk. Gdy już chciałem wracać zauważyłem innego kolesia biegnącego na mnie, miał calutki diamentowy set. Nie licząc na wygraną uderzyłem go. W odpowiedzi walnął mnie tym swoim super mieczem. Przeleciałem z 20 bloków paląc się i wylądowałem w wodzie mając 1,5 serca. Zacząłem uciekać w głąb oceanu, a wiadomo w wodzie każdy porusza się tak samo: Ja nie mogłem uciec, a on nie mógł mnie dogonić. Wtedy wyciągnąłem łuk i zacząłem strzelać. Wróg próbował robić uniki, gdyż najwyraźniej nie miał łuku. I właśnie wtedy rzucił we mnie trucizną, która zadziałała również na niego. Po ok. minucie życie przestało ubywać, każdy miał po pół serca. Napiąłem cięciwę i... Moim oczom ukazał się niesamowity wytrysk złotych jabłek, wszelkiego rodzaju mikstur, zaklęta zbroja no i oczywiście mieczyk :D

Set i miecz straciłem niestety w następnej walce gdyż poczułem się zbyt pewny siebie :(
  • kalister lubi to
Dołączona grafika

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#42 quick

quick

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 125 postów

Napisano 11 March 2012 - 17:49

Moja historia jest taka, odbywała się na serwerze od skkf'a.

Była walka Frakcji, jakiś koleś z skinem Murzyna uderzył mnie zenchantowanym mieczem. Przeleciałem nad klifem, skakałem z radości że uciekłem, miałem około 10 diaxów, [ Dokładnie nie pamiętam ] Potem postawił TNT i przeleciał, gonił mnie dalej, chciałem zacząć atakować ale miał lepszy ekwipunek.
Potem wylałem lawe na niego, prawie padł gdy... Wybuchło TNT gdzieś blisko mnie, dalej uciekłem z zamku. Ale rzucali we mnie TNT z dział, i padłem [ ... ] ban tydzień :/

Ale przed tym padnięciem wpadłem na opuszczoną kopalnie i creeper wybuchł, spadłem gdzieś o 2/10 klocka od lawy, Szkielet strzelił zabił przy okazji Zombie i wpadłem do lawy. Foch
Dołączona grafika

#43 maciekg333

maciekg333

    Ekspert

  • Weteran
  • 1493 postów

Napisano 11 March 2012 - 21:14

@UP Zawsze można się odbanować u skkf'a :D
Dołączona grafika

#44 SuperManiekBros

SuperManiekBros

    aka Max

  • Użytkownik+
  • 169 postów

Napisano 12 March 2012 - 01:18

No dobra... Bije piorunami graczy jako moderator:D


yjMmcnk.png


#45 Roborak

Roborak

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 93 postów
  • Roborak

Napisano 18 March 2012 - 01:47

Jak zaczynałem grać w MC (rok temu) to polazłem bardzo daleko od miejsca spawnu (ponad 5000 kratek) Wybudowałem tam domek i już zaczynałem układać sobie normalne życie, kiedy creaper zaszczycił mnie swoją obecnością -skutek- śmierć i wysadzenie łóżka. Zrespawnowałem się wtedy w miejscu pierwotnego spawnu, gdzie wybudowałem nowy domek i miasto. Najlepsze jest to, że niedawno przypomniałem sobie o moim pierwszym domku i wyruszyłem w wielką podróż celem odnalezienia domku. Po tygodniu błądzenia udało mi się odnaleźć kryjówkę. Okazało się, że była w prawie nie naruszonym stanie i wzbudziła we mnie ogromny sentyment.

#46 MrSkaleton

MrSkaleton

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 118 postów

Napisano 18 March 2012 - 09:27

Na wersji 1.8.1 na jednym serwerze, spadłem z 100 kratki do bedrocka, bo ktoś wykopał taką dziurę, ale jak już miałem uderzyć w grunt to mnie loglo, po czym zalogowałem się (Na szczęscie był xAuth który mnie uratował) i akurat tak ''Zbugowało'' dzięki temu xAuth, że przeżyłem, ale nie było komend typu ''/spawn'' dla gracza itp. i tam zostałem, bo admin nie chciał pomóc ;x
Dołączona grafika
Kliknij na sygnatur?! Prosz?...:D
+ Please
Kliknij!

#47 Nanuthno

Nanuthno

    Nowy

  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 21 March 2012 - 19:58

Mój? wiec tak szedlem sobie i patrze wielka dziura no to z shiftem ide i chcialem puścic w ale puscilem shift i wpadlem :] zostaly mi 2 serca a tam zombie idzie mnie przytulic ja jak wariat z gold miecz na niego 1 hp zostalo i mob spawner szkieletow to ja jak hardcor czekam a sie zrespią i wale ostatnie to bylo to ze od tylu ich kolega creeper mnie wybuchną:] a druga to ze nie chodzicie spac w piekleXD

#48 Taboretto

Taboretto

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 92 postów
  • Taboretto

Napisano 23 March 2012 - 22:17

Ja pamiętam miałem hardkorową przygodę w jaskini na singlu.
Kopałem żelazo, tak bezmyślnie robiąc to tuż nad głową. Gdy wykopałem jedno na głowę spadł mi creeper. W ostatniej chwili nieco się oddaliłem zanim skurczybyk zdążył wybuchnąć. Najlepsze jednak było to że miałem pod sobą może jednoklockową warstwę a tuż pod nią duża przepaść. Creeper wybuchem zrobił dziurę w którą wpadłem. Spadając widziałem na dole lawę. Byłem pewien że już jestem martwy ale przesuwając się w powietrzu w lewo szczęśliwie wylądowałem na klocku tuż koło lawy. Tak przeżyłem. Sam w to nie wierzę gdy dziś sobie to przypomnę. Możliwe że to zasługa zbroi xd

sgolj7.jpg

http://www.youtube.c...L?feature=guide - zapraszam na mój kana? na YT! Nagrywam Minecrafta i inne gierki :D


#49 Kolekin

Kolekin

    Nowy

  • Użytkownik
  • 77 postów

Napisano 23 March 2012 - 22:29

Kopię diaxy(miałem ich już ok.20), nagle podchodzą do mnie 3 zombiaki i wpychają mnie do lawy;( Mało co się nie popłakałem.
Daj Suba;)
http://www.youtube.c...io?feature=mhee
B?d? let's play'e z BF3,Minecraft, Dead Space 2 i 3
http://diaxpicker.pl/add/Kolekin

#50 szys

szys

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 130 postów

Napisano 25 March 2012 - 18:18

Skok z 256 poziomu na servie multi xD

#51 Velta

Velta

    Wyjadacz

  • Użytkownik+
  • 772 postów
  • Velciakk

Napisano 25 March 2012 - 20:02

Skok z 256 poziomu na servie multi xD


no chyba na Creative

giphy.gif


#52 karmel

karmel

    Nowy

  • Użytkownik
  • 34 postów

Napisano 25 March 2012 - 20:06

skacze z max wysokości do basenu na 2x2 głędokość 20 klocków i przeżyłem wiem niezbyt ciekawe ale ciekawe
Dołączona grafika
Wracamy na stare ?mieci :P

Daj diaxa nie b?d? sk?py.

#53 tykos

tykos

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 159 postów

Napisano 26 March 2012 - 07:59

Szły na mnie 4 Creepery 1 z przodu i 3 z tyłu miałem miecz z Knockbackiem i gdy miał ten 1 wybuchnąć uderzyłem go odleciał do tyłu i razwalił te 3 z tyłu
xD

#54 Zelowy

Zelowy

    "V"

  • Użytkownik+
  • 746 postów

Napisano 26 March 2012 - 17:15

ostatnio idę sobie okol klifu i strzelił mnie szkielet. W efekcie wpadłem na sam dół. Dzięki skórzanemu eq przeżyłem, ale została mi sama klata. Potem na jej cześć wybudowałem ogromną salę chwały ;p

/D/


#55 xyxzable

xyxzable

    Nowy

  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 31 March 2012 - 09:22

Wszedłem na trybie hardcore do The Endu ...
Dołączona grafika <----- Kliknij

#56 xyxzable

xyxzable

    Nowy

  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 31 March 2012 - 09:25

no chyba na Creative

Może na dole była woda
Dołączona grafika <----- Kliknij

#57 MrKermiTTos

MrKermiTTos

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 126 postów

Napisano 31 March 2012 - 12:29

Otoczyłem wielką wieże tnt i zrobiłem sobie mały punkt schroniskowy ze szkła. Byłem bez gamemoda i bez niczego. Odpaliłem setki tnt wybuchło a ja przeżyłem. :D

Dołączona grafika

Pomog?em??? Kliknij na obrazek!


DAJ DIAXA! :D


#58 Matrizen

Matrizen

    Niektóre błędy są zbyt śmieszne, żeby popełnić je tylko raz

  • Weteran
  • 1777 postów
  • Matrizen

Napisano 27 April 2012 - 23:11

20 diaxów w ekwipunku, i sobie myślę, po co ja się męczę, przecież mam dom przy spawnie, wskoczyłem do lawy, ale jak już byłem w domku swoim, to dopiero pomyślałem że straciłem 5 godz, na szukanie tych diaxów.

tumblr_nq27hwHzg11qcy62fo2_500.gif


#59 borys12141

borys12141

    Nowy

  • Użytkownik
  • 48 postów

Napisano 30 April 2012 - 14:00

Jak zaczynałem grać w MC (rok temu) to polazłem bardzo daleko od miejsca spawnu (ponad 5000 kratek) Wybudowałem tam domek i już zaczynałem układać sobie normalne życie, kiedy creaper zaszczycił mnie swoją obecnością -skutek- śmierć i wysadzenie łóżka. Zrespawnowałem się wtedy w miejscu pierwotnego spawnu, gdzie wybudowałem nowy domek i miasto. Najlepsze jest to, że niedawno przypomniałem sobie o moim pierwszym domku i wyruszyłem w wielką podróż celem odnalezienia domku. Po tygodniu błądzenia udało mi się odnaleźć kryjówkę. Okazało się, że była w prawie nie naruszonym stanie i wzbudziła we mnie ogromny sentyment.

Rok temu w mc nie było łóżek kłamco
Je?eli pomog?em to daj plusa +
Dołączona grafika

#60 Tiberian

Tiberian

    Krasnolud - Władca Run

  • Weteran
  • 1529 postów

Napisano 30 April 2012 - 16:16

Rok temu w mc nie było łóżek kłamco

Łóżka były jakbyś nie wiedział. Istnieją od 1.4_01 a ta wersja miała premierę w kwietnu. Przykro mi, argument jest inwalidą.
Moja przygoda? Tworzę krasnoludzkie miasto w górze i słabe oświetlenie było. Wracam do domku budowniczego się przespać. Po powrocie zastałem cały plac budowy zalany potworami. Ile musiałem tego natłuc to naliczyć nie mogłem. Poszedł miecz żelazny na czyszczenie wszystkiego >.<
Próżno szukać mądrości na drzewach, bowiem rośnie ona na brodach.