Skocz do zawartości


Zdjęcie

Twój najbardziej hardkorowy wyczyn


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
264 odpowiedzi w tym temacie

#261 Zeus1970

Zeus1970

    ಠ_ಠ

  • Użytkownik+
  • 1019 postów

Napisano 26 July 2015 - 21:15

Enderman mnie strącił w otchłań, wpisałem /spawn (to było na serwerze) i przeżyłem z połową serca. Na drugim miejscu jest wydrążenie największego wariantu obsydianowej wieży z kresu, na trzecim zrespienie na arenie PvP na serwie ogromnej ilości kur i nie zostanie zbanowanym.

Edit : Zapomniałem o ugaszeniu połowy płonącego dark oakowego lasu na surviwalu, że statkiem cobbla, dwoma wiadrami i nie ginąc ani razu, potem jeszcze raz powtórzyłem ten wyczyn. Do niego zaliczę także ucieczkę przed pułapką (klasyczną bomba z mnóstwem TNT) bez konia, w lesie, potem unieszkodliwienie innej pułapki krową i ostatecznie po wszystkim zostawienie w skrzyni ,,wiadomości od Herobrine".
To by było na pierwszym. XD

Użytkownik Rohen123 edytował ten post 26 July 2015 - 21:23

  • Libter lubi to

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.net
Ostatnio żebractwo (i zgapianie sygnatur) jest bardzo w modzie, więc jeśli nie macie co zrobić z bezwartościową walutą, możecie mi jej trochę dać. Treść dotacji będzie się pojawiać w sygnaturze razem z jej autorem. Ciekawe czy wymyślicie coś, co będę się bał tam umieścić (ಠ ͜つಠ).
[/url]
zeber: 50 :diament: ,,Bo ty chyba wpis na główną napisałeś"
josziPL: 11 :diament: ,,nie dostaniesz bana na czatowisku"
Murshtin: 10 :diament: ,,
https://i.imgur.com/x87PgEg.png"
pasiasta_zebra: 8 :diament: ,,wpisz mnie do sygnatury :3"
Grepolis: 8 :diament: ,,Daj mnie do sygnatury"

defu:5 :diament: ,,Synatura plz"
NightFireDragon: 1 :diament: ,,Mam horom curke daj pan 2 diaxy" (użytkownik nie otrzymał dwóch diaxów)
Grzesiek11: 1 :diament: ,, Cel: być w każdej sygnaturce"
CichyCreeper: 1 :diament: ,,Русский текст"

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#262 roszymek

roszymek

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 499 postów
  • roszymak

Napisano 08 August 2015 - 17:08

Mając jedynie żelazny miecz i potkę na większe obrażenia zabiłem 2 gości z full diamentowym enchantowanym setem :P


Użytkownik roszymek edytował ten post 08 August 2015 - 17:09

    

                              Chcesz zobaczyć ciekawe animacje? Nie?... A może jednak?

                                               

                                              https://www.youtube....W2NA7ew/videos 

                                          


#263 BombkaMc

BombkaMc

    Nowy

  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 23 August 2015 - 22:14

Jak przeszedłem parkoura na serwerze ;d



#264 PoprostuSteve

PoprostuSteve

    Nowy

  • Użytkownik
  • 72 postów
  • BoboGaming38

Napisano 13 September 2015 - 13:56

1.To było na Survival Games.W skrzynce na spawnie zdobyłem tylko złote gacie i drewnianą siekierę.Potem trzymałem się daleko od

innych graczy.Zostało nas czterech.Ja miałem drewniany miecz,żelazne buty,złote gacie,skórzaną tunikę i kolczany hełm.Chciałem już

zakończyć tą rundę.(Nie liczyłem na wygraną widząc gracza z diaxowym mieczem latającego po arenie).Pobiegłem więc do najbliższego gracza (tak

był tam kompas bo było to Blitz Survival Games na Hypixelu (to nie reklama :P)).Zatakowałem go od tyłu.Miał złoty set i żelazny miecz.Zabiłem go łatwo

ponieważ zaatakowałem go z zaskoczenia.Zaczęło się odliczanie do deatchmechu (na hypixie deatchmatch zaczyna się gdy zostaną 3 gracze).Zbieram

itemki i nagle,o zgrozo widzę zbliżających się graczy.Najpierw myślałem że są w sojuszu ale zobaczyłem,że wyleciał ten gracz z diaxowym goniącym

jakiegoś niedojdę który zamiast  bronić się,rzucił się na mnie  :skeleton:  .Zostało mi 4 życia (broniłem się ale po walce z tamtym życie się jeszcze nie zregenerowało) i

wtedy tamten diax go zabił.Zostało 10 sekund do deathmatchu.Ja uciekam,uciekam ale tamten mnie goni.Zostało mi 2 życia (1 serduszko) i tepa nas

na deatchmatch.Wbiegłem w niego i jednym ciosem wrzuciłem go do lawy.Cieszyłem się że wygrałem kiedy załamała się podemną podłoga.(Na

hypixie podłoga się kurczy podczas deatchmatchu).On ze swoją zbroją przetrwał więcej niż ja z 1,5 serduszkiem i wygrał  :P .

Jakby co grałem w tą rundę 30 minut temu więc niech nie będzie komentarzy pod tytułem "on zabaldzo pamienta!!!! Smysilił!" itp.


Mój awatar to Kerbal narysowany w pajncie

Piękny co nie?


#265 Regic

Regic

    Nowy

  • Użytkownik
  • 76 postów

Napisano 01 November 2015 - 15:26

Skok z ogromnej półki skalnej (takiej jak w serii minecraft oldschool u skkf'a) do jednej kratki wody, uprzednio wylanej. To było na tiny, więc zgadywałem, gdzie skakać. W środku nocy, więc zombiaki pewnie "pożyczyłyby" sobie diamenty z mego ekwipunku.


Cześć! Oto moja piękna sygnatura. Press "spoiler" button to continue.

Dotacje (autor: ProgrammerPeter. Link do tematu o tu tu o tu gdzie patrzysz, no klikaj)