Skocz do zawartości


Zdjęcie

Twój najbardziej hardkorowy wyczyn


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
264 odpowiedzi w tym temacie

#1 Born

Born

    Nowy

  • Użytkownik
  • 74 postów

Napisano 02 February 2012 - 17:40

Tak więc jak sam temat mówi że będziemy opowiadać o swoich hardkorowych wyczynach. To ja może zacznę. Ja miałem właśnie wrócić do swojego domku coś zjeść jeszcze kawałek mi został drogi do domku. Miałem już mało żyć z kilka serduszek. No i tak kończy mi się głód, potem już nie miałem w ogóle głodu szybko biegnę do mojej siedziby. Patrzę a tu mało życia biegnę połowa serduszka, dobra szybko rozwalam arbuza zostało mi nie więcej niż 2 s czasu, rozwaliłem,zjadłem i zdążyłem. To było coś.

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Zelowy

Zelowy

    "V"

  • Użytkownik+
  • 746 postów

Napisano 02 February 2012 - 19:04

a ja spadłem z klifu, pod którym miałem akurat dwie świnki z siodłami (w zagrodzie) i jak spadałem, to udało mi się na jedną wsiąść i przeżyłem, ale po zejściu z niej zabiło mnie. mimo to zdjąłem zbroje i nie uległa zniszczeniu :D

/D/


#3 Qrak

Qrak

    Android Player

  • Użytkownik
  • 29 postów

Napisano 02 February 2012 - 20:56

Tak więc jak sam temat mówi że będziemy opowiadać o swoich hardkorowych wyczynach. To ja może zacznę. Ja miałem właśnie wrócić do swojego domku coś zjeść jeszcze kawałek mi został drogi do domku. Miałem już mało żyć z kilka serduszek. No i tak kończy mi się głód, potem już nie miałem w ogóle głodu szybko biegnę do mojej siedziby. Patrzę a tu mało życia biegnę połowa serduszka, dobra szybko rozwalam arbuza zostało mi nie więcej niż 2 s czasu, rozwaliłem,zjadłem i zdążyłem. To było coś.

Bodajze to Patryk z kanalu MinecraftPolska mowil.Nie da sie zginac smiercia glodowa :D.Ja tak mam prawie codziennie bo jak gdzies ide do jakiejs jaskini to przewaznie zapominam zarcia :D
Moja historia:Wstal ranek i jak codziennie wychodzilem sobie zobaczyc na pszenice czy nie urosla. Na nieszczescie mialem nieogrodzony dom.Ogrodzona byla tylko uprawa. Chce juz wychodzic z mojej uprawy i slysze charakterystyczne tsss...Mysle spier***amy!Wszedlem na grzadki i zamknalem furtke i dirtem z drugiej strony wyszedlem i ide na tego creepera...Nie wiem skad wzial sie drugi ale wysadzajac sie za mna(na szczescie udalo mi sie troche odskoczyc)zabil tego drugiego :D

#4 MyMoon

MyMoon

    Nowy

  • Użytkownik
  • 17 postów

Napisano 02 February 2012 - 20:59

Plywanko w lawie.

#5 Crafterfr33

Crafterfr33

    Znawca

  • Użytkownik
  • 287 postów

Napisano 02 February 2012 - 22:31

Raz kopałem w pobliżu dużej jaskini z jeziorami lawy. Dokopałem się do monster spawnera, a tam pełno szkieletów. Tak się wystraszyłem, że w podskokach (dosłownie) przebiegłem nad jeziorami lawy, uciekając przed świszczącymi za mną strzałami.

#6 Infernal

Infernal

    Prędzej czy później i tak Cię zjem...

  • Użytkownik
  • 3976 postów

Napisano 02 February 2012 - 23:35

Chcąc szybko dostać się w miejsce diamentów, jednak nie posiadając czasu, ni surowców - przeskoczyłem susem sporawe jeziorko lawy, lecąc "z góry w dół", przeżyłem.

#7 MinerPL

MinerPL

    nyan nyan nyan :D

  • Użytkownik
  • 128 postów

Napisano 03 February 2012 - 09:40

Ja mialem 2 fajne wyczyny juz wam mowie: grajac na serwerze byla wojna na specjalnej mapie byl tam duzy budynek gdzies tak 40 klockow wysokosci moze 42 siedzialem z lukiem strzelalem do ludzi trafialem ale w koncu i tak musial ktos tam wejsc ja widzac nick skoczylem z wiezowca na budynek o wysokosci 3 na samym dole dzieki temu przezylem mialem buty feather falling II czy jakos tak (spadajace piorko II).2. uciekalem przed szkieletem na pajaku i skaczac nad lawa mialem scine i mnie zatrzyamlo w powietrzu gdy juz lagi minely szkielet do mnie strzelil i mnie ode pchnął na 2 klocki i dzieki niemu przezylem :D

#8 RoBoomHeadShoter

RoBoomHeadShoter

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 156 postów

Napisano 04 February 2012 - 08:24

Gram na HardCorem bez zbroji, wpadam w lawę i przeżyłem.

#9 gryzon

gryzon

    Nowy

  • Użytkownik
  • 28 postów

Napisano 04 February 2012 - 10:15

chciałem zejść do kanionu , więc w padłem w lawę , żeby zamortyzować upadek. pół serduszka.

#10 Velta

Velta

    Wyjadacz

  • Użytkownik+
  • 772 postów
  • Velciakk

Napisano 04 February 2012 - 10:18

W pięć minut rozwaliłem wszystko, co budowałem w Creative około dwóch tygodni. :D

giphy.gif


#11 loczek109

loczek109

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 100 postów

Napisano 04 February 2012 - 10:20

rzuciło się na mnie 17 ogórków, praktycznie naraz, zabiłem wszystkie.

#12 The Karol

The Karol

    Love Sens Music

  • Użytkownik
  • 619 postów
  • Karol1998P

Napisano 04 February 2012 - 10:36

Podjarany 10 diaxami i kupą żelaza biegłem do domu. Przez przypadek zanurkowałem w lawie. Zbroja uległa destrukcji, ale ja przeżyłem ^^
Sygnatura została ukradnięta :c

#13 ratchet450

ratchet450

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 327 postów
  • ratchet450

Napisano 04 February 2012 - 10:52

Może moje nie było takie super bo nie przeżyłem ale opowiem. Zainstalowałem sobie smart moving. Zwisałem z drzewa i nie zobaczyłem że stoję na creeperze gdy puściłem ctrl przekonał się o tym że pode mną był creeper. Oczywiście boom i 5 dni podróży poszło się rypać.

#14 PZPgatron

PZPgatron

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 122 postów
  • pzpgatron

Napisano 05 February 2012 - 11:36

Wpadłem do mob grindera. Przeżyłem.
Evil Maaster has spoken.

#15 norkiew

norkiew

    The Dark Mushroom Picker

  • Użytkownik+
  • 1111 postów
  • norkiew

Napisano 05 February 2012 - 11:47



Szedłem raz sobie po lesie. Z nudów patrzyłem się w oczy wszystkich napotkanych endermanów xD No to skubańce mnie zaczęły gonić. Wziąłem się schowałem pod drzewko wysokości 2 pod liściami i mogły mi naskoczyć. Posiekałem je wszystkie ale wyszło jak zawsze -,- Z tyłu był sobie creepcio...

#16 KonsPL

KonsPL

    Znawca

  • Użytkownik
  • 347 postów

Napisano 05 February 2012 - 13:35

Spadłem drzewa w Jungli leczz? Przeżyłem. Ale ja jestwm hardocore ;o

#17 Arachnoist

Arachnoist

    Posiódemność

  • Użytkownik
  • 2916 postów
  • Niegramjuż

Napisano 05 February 2012 - 13:54

Na mojej wieży znajduje się misa a po jej środku jeszcze jedna o wiele cieńsza.
Wlazłem na tą cienką a tam creeper. udeżyłem go ale sam spadałem koło niego i wybuchł w powietrza a mnie wyrzucił poza miskę a równocześnie gdy odleciałem bok trafił mnie szkielet, miałem zbroję więc
przeżyłem, odbiłem się od ziemi(blok odbijający nas z jakiegoś moda na serwerze) i gdy podleciałem nad misę zabiłem szkieleta i wylądowałem na misce. Tadaaaam!

Mianowałem ostatnio siebie komandorem offtopu, kompletnie bez powodu, a w dodatku to żaden zaszczyt, raczej lekka obelga .-. i tak jestem komandorem offtopu, temat free hugs na zawsze w moim sercu.


#18 Cyrmas

Cyrmas

    Nowy

  • Użytkownik
  • 29 postów

Napisano 05 February 2012 - 21:07

Właśnie wychodziłem z wieży obserwacyjnej. Była już noc, ale pomyślałem, że jest blisko do domu, więc najwyżej zabija z dwa szkielety, czy zombie. Już na progu wybuchł mi creeper, metr dalej następny.. ale przeżyłem, tylko budowla była "trochę" nadszarpnięta.

#19 Kostaryka

Kostaryka

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 111 postów

Napisano 05 February 2012 - 21:55

Poszedłem do nethera. Zobaczyłem ghasta , drugiego , trzeciego. Jeden strzelił we mnie - zrobiłem unik . Drugi strzelił - boom i zostało mi pół serduszka. Trzeci - odbiłem i trzy naraz rozwaliło :D
,,Nie wierz?, ?e poezja mo?e zmieni? ?wiat, bo prawdziwi twórcy z?a nie czytaj? wierszy''- Wis?awa Szymborska
Dołączona grafika
TYLKO CHELSEA!

#20 minecraft130

minecraft130

    Nowy

  • Użytkownik
  • 76 postów

Napisano 08 February 2012 - 10:23

buduje słup mam zbroje jestem na maks wysokości i skacze do jedno kratkowej wody przeżyłem ale z pół serduszka.