Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co byśmy dodali, zmienili, usunęli. (Burza muzgów)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
25 odpowiedzi w tym temacie

#21 Blatts

Blatts

    Nowy

  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 17 March 2012 - 17:31

Drabinki na linkach, mosty, nowe dungeony, wytwarzanie stopów, więcej złóż, potworki z Mo' Creatures, więcej rodzai łóżek, więcej potków, nowy świat: księżyc, dużo można napisać.

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#22 wigar44

wigar44

    Znawca

  • Użytkownik
  • 234 postów

Napisano 18 March 2012 - 15:36

Ja tam bym zmienił recepture statywu, tak aby nie trzeba było schodzić do netheru (np. coś z żelaza zamiast ognistego prętu). Poza tym najchętniej usunąłbym czarowanie na rzecz ulepszania przedmiotów poprze dodanie do nich jakiś wlasnoręcznie wykonanych przedmiotów(np. dodajemy do miecza jakiś żelazny pręt i zaczyna on strzelać piorunami).
Dołączona grafika
Ka?de 9 diamentów to jeden klocek pod budow? ko?cio?a!

#23 dawcioj123

dawcioj123

    Nowy

  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 21 March 2012 - 12:16

Ale mi chodziło o Fireball potwór.

#24 MineJulia

MineJulia

    Królowa śmiechu.

  • Użytkownik
  • 83 postów

Napisano 21 March 2012 - 18:55

Ja bym dodała tarcze z drewna zmniejsza dostawanie obrażeń o pół serca wytrzymałość 16 ataków, kamienna zmniejsza dostawanie obrażeń o 1 i pół serca wytrzymałość 26 ataków żelazna zmniejsz dostawanie obrażeń o 2 i pół serca wytrzymałość 36 ataków złota zmniejsza dostawane obrażeń o 4 i pół serca wytrzymałość 26 ataków diamentowa zmniejsza dostawane obrażenia o 3 i pół serca wytrzymałość 50 ataków




robiło by sie je tak P puste M materiał MMM
MMM
PMP :) I dodało by się na nie dodatkowe miejsce w uzbrojeniu i trzymało by sie je w 2 ręce :D
Polecam serwer CubeWorld bo jest taki epicki ?e nie wiem, tam widzia?am Herobrine i by? czarny jak murzyn :D

#25 Doragon

Doragon

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 186 postów

Napisano 21 March 2012 - 22:59

Questy
Biomy
Stworki typu ptaki owady
Sklepy /nie tabliczki
Edytor do edycji kształtów postaci np. głowa
Lepsze tekstury dla postaci gracza
Obszerniejsze drzewo technologi
Ruda srebra /srebrny miecz na potwory
Skośne powierzchnie
Ozdobne przedmioty typu kwiatek w doniczce (ziemia+kwiat+doniczka)
Stół kowalski

Wpadnij na kanał YouTube - Ronin Projekt


#26 CinekH

CinekH

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 127 postów

Napisano 22 March 2012 - 07:21

Bloki "kolumnowe", blok z redstone, tako jak z lazurytu tylko oczywiście krwiście czerwony, dlatego tak, ponieważ blok lapisu wygląda o wiele lepiej od niebieskiej wełny.
Dźwięki otoczenia (ptaszki, szum wiatru). Możliwość, aby góry generowały się do 256 poziomu, a nie że mimo podwyższenie wysokości, teren generuje się normalnie.