Skocz do zawartości


Zdjęcie

Żalu warte, czyli najdurniejsze rzeczy, jakie zrobiliście w MC.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
233 odpowiedzi w tym temacie

#21 DonaldPL

DonaldPL

    Troll?

  • Użytkownik
  • 15 postów

Napisano 01 January 2012 - 17:48

1) Stworzyłem nowy świat i próbowałem wydobyć kamień ręką :)
2) Nie wiedząc, że gram na Peaceful, ba! Wtedy nie wiedziałem, że coś takiego jest, bałem się zombie...
3) Starałem się zbudować dom z piasku na pustyni i dziwiłem się, że spada :(. To samo z gravelem.

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#22 Bziq

Bziq

    Hatar

  • Użytkownik
  • 23 postów

Napisano 02 January 2012 - 15:21

Ja jak pierwszy raz zacząłem grę to siedziałem w jaskini i jak mi do niej weszła krowa to się tak wystraszyłem, że chcąc uciec przekopałem się ręką przez kamień.
Do dziś mam uraz do krów, te rogi, te wymiona...
Dołączona grafika

#23 RoBoomHeadShoter

RoBoomHeadShoter

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 156 postów

Napisano 02 January 2012 - 15:51

Najgłupsza rzecz ? :> Napisanie durnego poradnika, którego nawet nie skończyłem, bo jestem pewny że i tak nikt tego nie przeczyta xD
PS. A w MC to kopanie bezpośrednio pod sobą ^^

#24 LiseekPL

LiseekPL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 55 postów

Napisano 02 January 2012 - 16:49

pamiętam jak pierwszy raz zagrałem w minecrafta, to na noc nazbierałem badzo dużo diru, a potem zrobiłem duże ogrodzenie wokół mnie na wysokość 5 kratek. Wtedy nie było jeszcze łóżek. Po nastaniu ciemności w moim "bunkrze" zaczęły spawnować się mobki. Pamiętam, że mocno się ich wystraszyłem, potem na innych mapkach zawsze budowałem wysoki mur wkoło mojej chaty, ale nie wiem po co :D
Albo jeszcze kiedyś wydobywałem żelazo drewnianym kilofem, bo nie wiedziałem, że można zrobić sobie z kamienia LOL :D
ale to były moje pierwsze chwile gry :D

#25 ShadowPL

ShadowPL

    Świnka Assasyn

  • Użytkownik
  • 485 postów
  • ShadowPolska

Napisano 02 January 2012 - 17:07

Zrobiłem wielką komnate zrobioną ze stone. Chciałem w niej nagrywać ciekawostki. Pierwszą miały być popchnięte wagoniki ktore wyskakiwały na tory i jechały do ściany. Po tym zaczęłem krecić frapsem. Cholernie się cieło, dałem se spokoj.

ede652cb32d1939b0caf8fe8485e607e.jpg Zbieram na bombe Nuklearna.

76561198013049077.png


#26 Teodor

Teodor

    Nowy

  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 02 January 2012 - 17:15

A ja kiedyś, kiedy jeszcze mało wiedziałem o minecraftcie, robiąc kopalnie, natrafiłem na rude diamentu i niewiedząc co to jest próbowałem całe złoże (a było w nim 5 diamentów) wykpoać kamiennym kilofem dziwiąc się, dlaczego nic z nich nie wypada.

#27 joystiq

joystiq

    Nowy

  • Użytkownik
  • 57 postów

Napisano 02 January 2012 - 17:53

ja próbowałem zrobić rzekę która płynełaby w górę
albo na serwerze z kolegami mieszkałem w klatce

#28 xXWentressXx

xXWentressXx

    Nowy

  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 02 January 2012 - 18:45

Hmmm Na 1 miejscu jest kopanie obsydianu rękĄ :o na 2 zapalenie drewna koło mojego domu z "desek" ;/
Nie wiedziałem wtedy dużo o minecrafcie no i tak wyszło ;o
Ja: O Creepera widz? podejde pod niego b?da jaja :D
Creeper:tssssssssss
Ja: ?O KURDE MUSZE sp*****a?
Creeper: BOOM!!!, I to jest dla was rada NIE PODCHODZCIE DO CREEPEROW!

#29 Dyskrazyt

Dyskrazyt

    Nowy

  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 04 January 2012 - 09:02

Nigdy nie zapomnę tego, jak zbudowałem sobie domek z ziemi i nie wiedziałem o istnieniu kamiennych narzędzi -.-.
Ciamciaramciam

#30 Marcin129

Marcin129

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 441 postów

Napisano 06 January 2012 - 19:51

Ja jak pierwszy raz zobaczyłem czerwony proszek to myślałem, że to lawa i zakrywałem go cobblem :D

#31 radek02

radek02

    Biały w proszku ;)

  • Użytkownik
  • 70 postów

Napisano 07 January 2012 - 14:22

Zdaje mi się że to było na początku mojej gry. Posiadałem taką sobie ziemiankę(nadal je kocham, są piękne) i już się urządziłem. Miałem 30 żelaza, a że nie znałem zbytnio jego funkcjonalności, zrobiłem wszystkie elementy zbroi z właśnie tego surowca. Później żałowałem, że nie miałem na kilofy...

Pisz? tylko na komórce.
Dołączona grafika


#32 MinerPL

MinerPL

    nyan nyan nyan :D

  • Użytkownik
  • 128 postów

Napisano 12 January 2012 - 21:26

heh ja na poczatku (alpha 1.2.6) pojawilem sie na mym pieknym swiecie (byl brzydki) nie mialem pojecia co robic wiec podszedlem do drzewa i zaczolem je bic reka wow amazing wypadl klocek. a teraz glupia rzecz: posiadalem zajefajne narzedzia (drewniane) domek byl zajefajny ziemianka wysokosci dwa klocki byl z dirtu gravelu piachu cobla klocka drewna,nastala noc wokol mnie jakies nooby zielone biegaja (zombie i creepery) widzialem creepera myslalem ze on cos mi da ,ze to jakis "npc" podbiegam do niego i mysle czemu to tak syczy i sie nadyma ? i nagle boom (headshot) leze nic sie nie dzieje wciskam respawn pojawiam sie na respie i znowu boom creeper

#33 MNO

MNO

    Nowy

  • Użytkownik
  • 46 postów

Napisano 12 January 2012 - 22:55

Grałem na średniowiecznym texturpacku i kiedy znalazłem złoto bałem się na nie wejść bo myślałem, że to jakiś kwas.

Dopiero kiedy kolega mnie odwiedził, obczailiśmy o co chodziło :)

7427_08_06_13_7_57_09.png


#34 .R2D2

.R2D2

    Nowy

  • Użytkownik
  • 19 postów

Napisano 13 January 2012 - 21:23

ja po 1 odwiedzinach w neterze sprawdzałem czy to prawda że netherack się pali wiecznie. W domu z wełny.

#35 szydlow

szydlow

    Twój dziadek i babcia

  • Użytkownik
  • 117 postów

Napisano 13 January 2012 - 21:34

Witam, witam. Dobra, zaczynam temat. No dobra juz zaczynam pisac. No to ze wpadlem do wlasnej miny-pulapki i rozwalilem 20x20 blokow. Dostalem bana za turbo grief :C

Dołączona grafika


#36 TaZZ96

TaZZ96

    Trolluje samego siebie, o'!

  • Użytkownik
  • 158 postów
  • DAWIDEK#5655
  • Trufl4

Napisano 13 January 2012 - 21:40

Pamiętam, pierwszą noc w minecrafcie, nie wiedziałem, że można przerobić drewna na deski, więc zbudowałem dom z drewna, dziwiąc się, że to trudne, i wszystko zbierałem ręką. A i przestraszyłem się pająków, bo myślałem, że są tyci, tyci, a są ogromne naprawdę... :>

#37 Zaku

Zaku

    Nowy

  • Użytkownik
  • 43 postów

Napisano 13 January 2012 - 22:17

Ja próbowałem zbudować wieżę z pisku i się wielce dziwowałem, że nie mogę zrobić drzwi, okien i dachu.

#38 MarsPL

MarsPL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 48 postów

Napisano 17 June 2012 - 09:15

chyba najdziwniejsza rzecza bylo to, że chciałem zrobić z kolegą samolot, tak więc na komiec zrobiliśmy śmigło które wyglądało jak swastyka -.-

Nie odkopuj tematów. //Danio
Dołączona grafika

#39 The Szynszyl

The Szynszyl

    Zwierzak forum

  • Użytkownik
  • 59 postów

Napisano 17 June 2012 - 10:01

To nie ja zrobiłem a mój kolega ale może się zaliczy. No więc kolega dopiero zaczynał i dużo nie wiedział, zaatakował go Creeper. Mi powiedział, że zaatakowała go zielona żyrafa. Moja mina ponoć bezcenna :huh: .

#40 Niesiemierodek

Niesiemierodek

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 132 postów

Napisano 23 June 2012 - 18:54

Skończyło mi się miejsce w skrzyniach i pomyślałem "po co się z tym bawić, wyrzucę itemy a jak będzie trzeba to wezmę z powrotem!". A drugi fail był, gdy robiłem mapę adventure. Nie było wtedy creative, to i ściągnąłem SPC... i nie wiedziałem że do tego jest dołączony world edit. Nie znałem też większości komend i m.in. używałem give żeby mieć to co chciałem. Taaaakie wieżowce postawiłem klocek po klocku... I przechowywałem iron blocki w magazynie :/