Skocz do zawartości


Zdjęcie

Żalu warte, czyli najdurniejsze rzeczy, jakie zrobiliście w MC.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
233 odpowiedzi w tym temacie

#41 fosis

fosis

    Nowy

  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 27 June 2012 - 09:25

Bieganie bez celu na spawnie

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#42 HardkoreezPL

HardkoreezPL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 39 postów

Napisano 27 June 2012 - 15:16

Pomyslenie, ze Squid to nowy agresywny mob (nazwalem go minikraken :lol: )

#43 SoRe

SoRe

    Ja tu tylko sprzątam

  • Użytkownik
  • 739 postów

Napisano 29 June 2012 - 09:09

Ja Kiedys nie wiedzialem ze creepery wybuchaja , bilem ich jak zwykle zombie , nigdy ale to nigdy jeszcze nie zrobily boom wiec nie wiedzialem ^^ pewnego razu chcialem zrobic sobie w domu klatke z zombie i creeperami , moj piekny dom z dirtu i cobbla zrobil boooom ;/

#44 TarzanNoweKonto

TarzanNoweKonto

    Znawca

  • Zbanowany
  • 343 postów

Napisano 29 June 2012 - 17:40

Gdy pierwszy raz widziałem diaxy kopałem je rękom

#45 MagicznyCzarodziej

MagicznyCzarodziej

    Nowy

  • Użytkownik
  • 18 postów

Napisano 07 July 2012 - 11:12

Najgłupsza rzecz... Początki kiedy nie wiedziałem jak ścinać drewno i przez godzinę zastanawiałem się czy glina to węgiel :D Ale Obama i Bin Laden mnie rozwalili :)

#46 SuperManiekBros

SuperManiekBros

    aka Max

  • Użytkownik+
  • 169 postów

Napisano 07 July 2012 - 11:35

Najgłupsza?Celowe pisanie błedów w wyrazach na popularnych serwerach.
np:
-ej czeszcz
-da ktosi djagzy
-ej nje hce bana
-klocuh122 rzonci!
itd. :P

Jeszcze myślenie,że krowa i Squid to agresywne potworki :)

yjMmcnk.png


#47 ponuryksych

ponuryksych

    Generator pomysłów

  • Użytkownik
  • 84 postów

Napisano 07 July 2012 - 14:28

Zrobiłem wielką iglice z cobla bo chciałem nadziać na nią chmurę i wybudować na niej zamek.

Fineasz i Ferb przy mnie wymi?kaj?.

Dołączona grafika


#48 Mankom

Mankom

    Taktyczny Wpieh*ol

  • Użytkownik+
  • 792 postów
  • Mankom

Napisano 07 July 2012 - 14:35

Świadome wskoczenie do lavy z pełnym ekwipunkiem. A stało się to tak,że kopałem redstone i chciałem przeskoczyć nad lavą. Pomiędzy dwoma stone'ami był odstęp 1 klocka i na dole lava. Pobiegłem,ale zapomniałem wcisnąć spacji i wiadomo,co się stało potem... :D

[*]


#49 ratchet450

ratchet450

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 327 postów
  • ratchet450

Napisano 07 July 2012 - 16:51

Moje początki:
- dziwiłem się, że nie mogę rozwalić bloku( klikałem cały czas LPM)
- mój pierwszy dom na plaży z pisaku i mój zasypujący się dach
- wiedza o tym, że szkielet to pirat i jak się go zabije to wypadają super itemki (DED)
- myślałem, że jak się za długo kopie w dircie to z niego wylatuje woda dlatego jak już przeszedł na kopanie stone to się nie martwiłem, że mnie zaleje.(tak po prostu w górze były źródełka z wodą)
- głupie też było to jak myślałem, że mam popsutego minecraft, bo miałem inne menu niż JJayJoker i pisałem dlaczego tak mam, pomocy itd.]
To tyle (ahhh...ile ja bym dał za odzyskanie swojego pierwszego świata)

#50 tekasen31

tekasen31

    Nowy

  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 07 July 2012 - 17:41

na początku próbowałem zbudować dach z piachu, myślałem, że mam jakieś lagi XD przestałem próbować po kilku godzinach

#51 Adefix

Adefix

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 82 postów

Napisano 08 July 2012 - 21:16

Moja najglupsza sytuacja zalu warta? hmmmmm....

To bylo tak: Gdy pierwszy raz gralem w Minecrafta kolega najpierw mnie nastraszyl ze mnie dorwa potwory jak zombie, rozwala mi drzwi i zabija, wiec jak zblizala sie noc ( nie wiedzialem jeszcze ze jest szklo w Minecrafcie) to biorac pod uwage ze caly moj dom byl w skale, zakleilem wszystkie okna i drzwi dirtem a ze nie mialem lozka to siedzialem cala noc sprawdzajac zeby sie dzien zrobil i nic mnie nie zabilo... ;d To i tak byl jeszcze pikus. W koncu ten sam kolega zastraszyl mnie jakims tam Herobrine'm, napoczatku myslalem sobie a oleje to, jakie jest prawdopodobienstwo ze mnie znajdzie? Bo kolega mi wmowil ze on istnieje i ze jak mnie znajdzie to nie da mi zyc za wszelka cene bedzie probowal mnie zabic. Ale jak pisalem, olalem to. Pozniej jakies kilka dni (wspomnie ze to byl minecraft beta 1.4 ) przyszedl do mnie ten kolega i gdy lazilem po swiecie szukajac swinek ( zarcie bylo mi potrzebne by odnowic HP ) to powiedzial mi zebym uwazal i uciekal do domku bo mnie herobrine znajdzie. I udalo mu sie to, tak spanikowalem ze na moim save uciekalem do domu co sil w minecraftowych nogach. To bylo mega zalowe zwlaszcza ze pozniej zajzalem na neta, i okazalo sie ze Herobrine nie istnieje. EPIC FAIL+

#52 Aracz

Aracz

    Elektryk

  • Użytkownik
  • 317 postów

Napisano 08 July 2012 - 21:40

Zbudowałem ognisko w lesie przed drewnianym domkiem :blink:
Dołączona grafika
o/
o/ o/ o/ o/
o/ o/ o/ o/

#53 Jurcysiek

Jurcysiek

    Nowy

  • Użytkownik
  • 22 postów

Napisano 08 July 2012 - 21:41

Zniszczyłem kiedyś własny serwer;x

#54 Mordoklejka

Mordoklejka

    Nowy

  • Użytkownik
  • 35 postów
  • Mordoklejka

Napisano 10 July 2012 - 13:43

Na moim 2. świecie przed moim domkiem zrobiłem za pomocą TMI potop. Pół godziny się go pozbywałem.

26794.jpg


#55 Mleczusiek

Mleczusiek

    Nowy

  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 10 July 2012 - 19:00

Pamiętam jak z kolegą graliśmy na moim serwie zbudowałem burdel a dziwkami były kukły zrobione z dźwigien,różowej wełny,dyni i schodków.
Męskim narządem rozrodczym była dźwigienka oczywiście

#56 Gerty

Gerty

    Tworzymy broń, związki i kłopoty.

  • Użytkownik+
  • 124 postów

Napisano 10 July 2012 - 20:17

Moim failem byłot to że pierwszy raz grałem w MC (chyba wersja 1.8.) wtedy jeszcze miałem pirata, postanowiłem
grać z kolegą na hamachi, taki 2 osobowy survival. Kolega grał od alphy to się zna.
Mieliśmy łuk i strzały... strzały oszczędzaliśmy.
Jeśli ktoś grał w Dead Space kojarzy te potwory co chodzą po ścianach i mają te macki.
Gdy pierwszy raz zobaczyłem squida i drze sie do kolegi "Kurde nekromorfy w wodzie"
Wystrzeliłem wszystkie strzały i popłynełem do niego by wziąść "bo może kredyty wypadły" gdy zobaczyłem
atrament myślałem że to moduł stazy i zapytałem się kolegi w jakim updacie to doszło.
Kolega powiedział że mi odbiło

#57 StefexX

StefexX

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 131 postów
  • s_stefex_x

Napisano 10 July 2012 - 20:44

Zjadlem mięso z krowy

To jest najdurniejsza rzecz?

No dobra, moją najdurniejszą rzeczą była próba budowania zamku i zrobienia fosy ( o nią tu chodzi ) z lawą. Próbowałem wypełnić 1 wiaderkiem lawy całą fosę wokół murów niedokończonego zamku. Myślałem, że jak lawa jakimś cudem nie znika po zabrania jej źródła, to będę mógł zapełnić całą fosę żeby lawa była równo na 1 poziomie blocka . Oczywiście wyszło to wszystko brzydko i to zostawiłem :P Te niezapomniane czasy alphy...

w3rzds647271i02fg.jpg


#58 Pingwinek41

Pingwinek41

    Nowy

  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 11 July 2012 - 12:45

Moja najdurniejsza rzecz w minecraft to jak dostałem admina na serwerze który miał jakiś 200 stałych graczy i weszłem na ten serwer około północy
i za pomocom takiego czegoś co mogę zaznaczyć obszar a on da tam co chce i położyłem na całym serwerze TnT. Potem poprosiłem admina żeby wszedł na serwer jak wszedł to odpaliłem TnT i szybko wyszedłem. potem kolega mi powiedział że podobno temu adminowi rozsadziło kompa

#59 Axlii

Axlii

    Tytuł Usunięty

  • Użytkownik
  • 249 postów

Napisano 11 July 2012 - 22:27

potem kolega mi powiedział że podobno temu adminowi rozsadziło kompa

jasne.

#60 Koza90

Koza90

    Nowy

  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 12 July 2012 - 13:01

Narka xd