Skocz do zawartości


Zdjęcie

Żalu warte, czyli najdurniejsze rzeczy, jakie zrobiliście w MC.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
233 odpowiedzi w tym temacie

#1 Leonidas1123

Leonidas1123

    Nowy

  • Użytkownik
  • 38 postów

Napisano 30 December 2011 - 12:10

Ave wam! Chyba takiego tematu nie było a wydaje się dość ciekawy, więc zakładam. Co zrobiliście/zrobiłyście debilnego związanego z Minecraftem. Nie mam na myśli śmierci (od tego jest temat), ale budowlę, akcję itp. A żeby nie być gołosłownym podzielę się paroma "akcjami" jeśli można to tak nazwać.


1. Jakoś cykl dnia i nocy wydawał mi się niezwykle nudny, to znalazłem w sieci parę obrazków (dokładniej Osamę Bin Ladena i Prezydenta USA), wyciąłem głowy i podmieniłem teksturę słońca i księżyca na te dwie osobistości. Wyglądało to idiotycznie xD. Najciekawiej jak ci się taka głowa pojawi w oknie w domu. Niepokojące. Komicznie jeszcze wyglądał wschód słońca. Strzeliłem faila i chyba łeb Obamy wkleiłem odwrotnie, bo gdy wschodził znad horyzontu był odwrócony. Teraz wydaje mi się to głupie, ale w maju jakoś nie mogłem się przestać z tego ryć i zamiast budować oglądałem tylko nieboskłon.
2. Na serverach multiplayer (dokładniej serverze znajomego) robiliśmy absurdalne akcje. Przykładowo wkradaliśmy się do jakiegoś domu cały od wewnątrz zastawialiśmy tabliczkami z durnymi tekstami pokroju "Murzyn za tobą". W jednym przypadku jedna z ofiar miała ścieżkę ze szkła a pod spodem lawę. To rozbiłem jedno szkło. Nie było tego normalnie widać, trzeba się bardziej przyjrzeć, żeby to zobaczyć. Przyznam jednak, że nie tylko on wpadał w tą pułapkę...

Tyle na razie pamiętam. Wiem, że dziecinne i durne, ale cóż... Jeśli był już gdzieś taki temat to przepraszam, nie zauważyłem takowego i w takim wypadku proszę o usunięcie mojego.
  • Xevrrer, Krzywda i Julix lubią to
I... I will break your will!
I... I will crush your faith!
I... I will slay your dreams!

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 RoBoomHeadShoter

RoBoomHeadShoter

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 156 postów

Napisano 30 December 2011 - 12:19

Ja najgłupszą rzeczą jaką zrobiłem, było zamiast kilofu, zrobienie motyki i dziwienie się dlaczego nie mogę wykopać stona ( zorientowałem się dopiero po paru minutach ) Ahh, te początki :D
  • Krzywda lubi to

#3 Maciej9570

Maciej9570

    Meeeeee Gusta ;3

  • Użytkownik
  • 67 postów

Napisano 30 December 2011 - 12:20

A ja wyciąłem całego mojego kolegę ze zdjęcia na facebooku i podmieniłem na creepera i dorysowałem chmurkę "Dawaj D**e". Podszedł do mnie "Tsssss" Boom i go niema XD.
  • Krzywda i TheNieznanyZERO lubią to

#4 Leonidas1123

Leonidas1123

    Nowy

  • Użytkownik
  • 38 postów

Napisano 30 December 2011 - 13:05

W sumie to przypomniało mi się coś. Co powiecie, na zrobienie wieelkiego pixel arta emmm męskiego przyrodzenia? Kiedyś "udało" mi się takowego zrobić (nie, żaden podtekst, po prostu tak działa na mnie czasem znajomy, że coś się dzieje i buduję dziwne rzeczy)...
I... I will break your will!
I... I will crush your faith!
I... I will slay your dreams!

#5 Ponadczasowa

Ponadczasowa

    Ekspert

  • Użytkownik
  • 1797 postów

Napisano 30 December 2011 - 13:12

Kiedyś na serwerze uczestniczyłam w robieniu w domu publicznego który był wewnątrz "pomnika męskości"... potem jeszcze wpadli na pomysł żeby mnie tam zamknąć.

#6 michalo9846

michalo9846

    Znawca

  • Użytkownik
  • 286 postów

Napisano 30 December 2011 - 14:01

Początki minecraft, zawalenie miejsca w skrzyniach , wyjmowanie wszystkich bloków i budowanie bezsensownych latarni z dirt cobbla piasku itd.
Pierwsze znalezienie lochu i zastanawianie się co to jest. Kopanie pod nim, próba przebicia bedrocka i wpisywanie w google ludzik w klatce, bo w monster spawner był zombie

#7 bingo009

bingo009

    Uczony

  • Użytkownik
  • 464 postów

Napisano 30 December 2011 - 15:30

Moja rzecz to próba zbudowania świątyni z dirtu. To był mój 1 raz w MC, więc kopałem dirt ręką. Aż przyszła noc.

#8 Maciej9570

Maciej9570

    Meeeeee Gusta ;3

  • Użytkownik
  • 67 postów

Napisano 30 December 2011 - 16:08

Przypomniałem sobie że gdy pierwszy raz grałem w MC i miałem żelazny kilof zobaczyłem złoże diamentów i nic nie robiłem.

#9 Verr

Verr

    Znawca

  • Użytkownik
  • 317 postów

Napisano 30 December 2011 - 16:13

Znalezienie diamentów i przez 2 tygodnie rozprawianie co to jest:D

#10 ArtemExplicitov

ArtemExplicitov

    Troll Spec Ops Elite

  • Użytkownik
  • 358 postów

Napisano 30 December 2011 - 16:14

Wykopanie lapisu dlażuli i próbowanie z nich zrobić diamentowego kilofa
Dołączona grafika
Szaman The Great and Powerfull Trixie

#11 MrOwned

MrOwned

    Nowy

  • Użytkownik
  • 41 postów

Napisano 31 December 2011 - 01:28

Yhm, kiedyś kolega miał mi zainstalować parę modów to mi je zainstalował i lekko podrasował :C
Np. dźwięk drzwi zamienił na syczenie creepera a tekstury zelaza, wągla i dajmondów zamienił mi na tekstury stone'a :D a potem bylem zmuszony robić węgiel drzewny bo "na tej mapie węgla nie ma" :D
Albo niedawno kolegę na moim serwie hamachi po śmierci MCEditem przeniosłem do siebie w piwnicy, zamurowałem kratami bez ekwipunku tylko z zapasem chlebka :D

#12 DamianexPL

DamianexPL

    Znawca

  • Użytkownik
  • 293 postów

Napisano 31 December 2011 - 09:39

Jak grałem 1 raz [nie czytałem nic] chciałem wykopać trochę kamienia żeby zrobić sobie domek ,tak więc wziełęm się do pracy i kopałem stone'em aż do bedrocka dziwiąc się czemu nic nie wypada ^^
Kocham Mas?o Orzechowe... I Wiele Wiele Innych...No I...Bless ^^

#13 Kelvin

Kelvin

    Trust me, i'm an engineer !

  • Użytkownik
  • 287 postów

Napisano 31 December 2011 - 10:31

Moje początki z MC: Respie się, zaczynam kopac ręką góre, która wygenerowała mi się obok spawna, gdy przekopałem dirta pojawił się kamień, pomyślałem, że to jakaś utwardzona ziemia więc dalej kopałem ręką, to samo zrobiłem z żelazem :).

Dołączona grafika


#14 Infernal

Infernal

    Prędzej czy później i tak Cię zjem...

  • Użytkownik
  • 3976 postów

Napisano 31 December 2011 - 13:02

W sumie to przypomniało mi się coś. Co powiecie, na zrobienie wieelkiego pixel arta emmm męskiego przyrodzenia? Kiedyś "udało" mi się takowego zrobić (nie, żaden podtekst, po prostu tak działa na mnie czasem znajomy, że coś się dzieje i buduję dziwne rzeczy)...


Pamiętam, jak parę naszych najzacniejszych osób wybudowało wielkie przyrodzenie, z miejscami mieszkalnymi :D

Eee... Śpiewając Duality na cały dom, jako że był pusty (:D), zespawnowałem sobie 200 zombie, następnie usiłując wszystkie wytłuc pięścią. Na dodatek, zamiast mnie zabić "tradycyjnie", jeden mnie odepchnął, przez co spadłem z dość stromej górki. Przykre, nieprawdaż? :S

#15 Gorzałt

Gorzałt

    Screw Physics!

  • Użytkownik
  • 563 postów

Napisano 31 December 2011 - 13:28

Mój serwer: Zespawnowanie 50 creeperów i czekanie kiedy kumpel podejdzie nic nie świadomy w ich kierunku - skutek? Budowany 2 godziny domek został jedną wielką drewnianą ruiną.
All you have to do is take a cup of flour...
Dołączona grafika

#16 Velta

Velta

    Wyjadacz

  • Użytkownik+
  • 772 postów
  • Velciakk

Napisano 31 December 2011 - 13:32

Ja na pustyni zrobiłem mały domek z piasku i dachu nie mogłem zrobić bo odpadał, lol.

giphy.gif


#17 Maciej9570

Maciej9570

    Meeeeee Gusta ;3

  • Użytkownik
  • 67 postów

Napisano 31 December 2011 - 17:05

Kiedyś kopałem schody do bredrocka z powierzchni. Były bardzo długie. Gdy skończyłem je robić rozpocząłem budowanie miejsca na hosowle slimów. Gdy kilof mi się kończył i pochodnie wchodziłem po schodach do góry i do dołu i tak parę razy. Na koniec uświadomiłem sobie że mogłem potrzebne materiały mogłem znieść na duł.

#18 maties7

maties7

    Wyjadacz

  • Użytkownik
  • 824 postów

Napisano 31 December 2011 - 17:33

Z pewnością ta budowla nie należy do najmądrzejszych.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



#19 Modi

Modi

    How do you like me now?

  • Użytkownik+
  • 2144 postów

Napisano 31 December 2011 - 17:36

@up SAND Y U NO FALLING !?

@Infernal

Miałem coś podobnego, puściłem sobie "Bat Country" w słuchawkach grając w Minecrafta...troszeczke zbyt bardzo wpadłem w szał wojenny i padłem po 6 minutach zaciętej walki kontra ciągle spawnujące się potwory

MODI RULZ!!!! ok


#20 maties7

maties7

    Wyjadacz

  • Użytkownik
  • 824 postów

Napisano 31 December 2011 - 18:18

@up SAND Y U NO FALLING !?

Bo to nie zwykły piach, tylko sandstone.