Skocz do zawartości


Zdjęcie

Najstraszniejsza/Najdziwniejsza rzecz przytrafiona w Minecraft


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
284 odpowiedzi w tym temacie

#1 TheAsiureX

TheAsiureX

    Nowy

  • Użytkownik
  • 52 postów
  • TheAsiureX

Napisano 17 February 2013 - 18:56

Jak w temacie ...

W tym dziale możecie opowiedzieć swoje przeżycia,jak to spokaliście coś dziwnego ,czy przytrafiło wam się cośstrasznego w Minecraft .

Prosze aby nie pisać ,że "Spokałem Herobrine" ,"Herobrine nawiedzil mój dom" itp ...

Więc może ja zaczne :

 

Otóż pewnego dnia ,w wersji Minecraft'a 1.9 Pre-Realse 3 rozglądałam się po mapce . Wszystko fajnie ,survival jak survival . Po chwili mam chrasch Minecraft'a [akurat stałam koło moich psów] . Dobra wchodze znów ,moja 1 reakcja : WTF ?! Skąd się tu wzieło z 10 psów 25 [jeszcze oswojone] . Dobra spoko ,ide dalej i spotykam : Słupy z Szkła -,- . Kopie się pod nie i wpadam do twierdzy ... No spoko ,wychodze ,znowu chrash ... I kolejny bug : Z 1 twierdzy zrobiły się 2 ...

 

Tak tak ,możecie mi nie wieżyć ,wiem ,że słabe to pewnie było ,ale u mnie było więcej bugów ,np na płaskiej mapie ,ale to potem powiem ...

 

Teraz ,wy podzielcie się swoimi przeżyciami :)


37645645937128736236.png


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Gość_Oskej_*

Gość_Oskej_*
  • Gość

Napisano 17 February 2013 - 18:58

Opowiem jedną z wielu.

Niedawno odpaliłem sobie minecrafta (kiedyś grałem przed patchem, który dodawał nietoperze) i wchodzę do kopalni. Wpadłem na pokaźnego cave'a, schodzę do poziomu lawy, kiedy już przechodziłem nad lawą tworząc dirtowy most wleciał na mnie nietoperz i boom, wpadłem do lawy a nietoperz, który mnie strollował poleciał dalej...



#3 Clasin

Clasin

    Chrzonszcz

  • Użytkownik
  • 213 postów
  • Clasin

Napisano 17 February 2013 - 19:24

Pewnego dnia budowałem budowlę ze szkła, pod wodą. Było cholernie trudno, ale warto, bo to nie był byle śmieć. Tak wiec ostatnia dziura zatamowana, wszystko ładnie ozdobione i po chwili słyszę tylko tsss.....

A najdziwniejsze jest to, że przysięgam, że włączałem tryb pokojowy.


Wurm_online.jpg


#4 YisRaise

YisRaise

    Władca Mroku

  • Użytkownik
  • 226 postów
  • YisRaise

Napisano 17 February 2013 - 19:28

Przestraszyłem się jak jeszcze nie znałem nowego dźwięku enderman'a a dokładnie ten taki ryk. Chodzę po jaskini a tu nagle zaczyna się ten jego ryk. A skoro grałem w slender'a to wiadomo jakie miałem skojarzenia ;_; Wiem, że brzmią różnie ale przez chwile wydawało mi się, że zlały się w 1. Rozglądam się dookoła już lekko poddenerwowany po czym skręcam w jaskini i bum tulimy zombie. Tak się wystraszyłem, że wyłączyłem minecrafta i mówię sobie: dosyć już za dużo minecrafta na dzisiaj. ;_;


  • GloomyFringe lubi to

#5 TheAsiureX

TheAsiureX

    Nowy

  • Użytkownik
  • 52 postów
  • TheAsiureX

Napisano 17 February 2013 - 19:33

Ok powiem 2 historie [Uwaga ! Słaba :(]

 

Tworząc świat na płaskim i na creativie w wersji 1.0.0 zaczełam budowac swoje skiny . Po akualizacji na 1.1 odeszłam dalej ,szukac innej wioski ,i co spotykam ? Normalny biom .Wyglądało prawie tak samo ,jak odległe lądy ,czy coś ... Po prostu taka góra "obcięta" Siekirą ...


  • 8-bit lubi to

37645645937128736236.png


#6 TheWielki8

TheWielki8

    Nowy

  • Użytkownik
  • 30 postów

Napisano 17 February 2013 - 19:33

Otóż w jaskini wygenerowala mi sie wioska NPC :D


  • jano37 lubi to

#7 Ziomek666666

Ziomek666666

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 81 postów

Napisano 17 February 2013 - 19:50

Jeden z strasznych momentów w minecraft?? hmm?

Było tego dużo ale opowiem jedną z nich...

 

Dawniej miałem tak że jak wyłączył mi się prąd to save na którym grałem mi się usuwał...

Tak się właśnie stało... byłem zły bo nie zrobiłem sobie kopii sava...

Chciałem znowu zagrać na tym świecie to wpisałem seed i stworzyłem świat...

Od razu wiedziałem gdzie jest węgiel to poszedłem go wykopać a tam go NIE MA!

Idę dalej żeby zbudować sobie domek  patrze a tam mój dom z sava który mi się usunął...

Skrzynki były pełne moich itemów... 

Ale straciłem te rzeczy które miałem w ekwipunku czyli cała zbroja diamentowa z echantowana i 30 diamentów i 14 emeraldów


  • Alaneroo lubi to

17e23f5001363.jpg



 


#8 YisRaise

YisRaise

    Władca Mroku

  • Użytkownik
  • 226 postów
  • YisRaise

Napisano 17 February 2013 - 20:01

Inna dziwna historia. Kiedyś obok góry pasły się owce, pomyślałem no ok, owce wcinają trawę i co w tym dziwnego??? Idę sobie poszukać miejsca do życia ale zgubiłem się i wróciłem w to samo miejsce, owce zniknęły, rozglądam się patrze a one tańczą jakiegoś freestyle ( wszystkie 4 obracały się w kółko czasami podskakując ) na zboczu góry gdyż próbują zejść z niej to mnie rozwaliło bo nie zeszły i przekonało aby zamieszkać przy tych tancerkach ;D



#9 TheAsiureX

TheAsiureX

    Nowy

  • Użytkownik
  • 52 postów
  • TheAsiureX

Napisano 17 February 2013 - 20:14

3 dziwna historia ...

 

Pewnego dnia na pewnym swiecie spotkałam biom grzybowy [w Połowie] ,postanowiłam ,ze wejde do jaskini ,wykopałam przy bedrocku dośc sporą przestrzeń ,aby zrobić podziemną ville , wychodze i wracam po 3 dniach [Minecraftowych] i co sie stalo ? Ogromne grzyby [Najwięcej było czerwonych] się zrespiło ,jakim cudem ? Nie Wiem ! Ale plusem tego byłoby to ,że mogłabym połączyć te grzyby ,w grzybach zrobić dom ipt ^^ Ale cóż ... Chcrasch ,i respie się na powieszchni ,wchodze z powrotem do mojej bazy ,grzybów niema [Moja reakcja bardzo znana : WTF ?!]


  • fellgames i BezimiennyGamer lubią to

37645645937128736236.png


#10 roszymek

roszymek

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 499 postów
  • roszymak

Napisano 03 March 2013 - 21:57

Oswoiłem sobie psa na serwerze. Przyprowadziłem go do domu i "usiadłem" go, bo jeszcze nie miałem budy. Poszedłem do magazynu i słyszę, że warczy i szczeka. Zaskoczony wracam do przedpokoju a on siedzi jak siedział, jest wciąż oswojony i cały czas warczy. Idę piętro się przespać, budzę się schodzę na dół... znikną.


    

                              Chcesz zobaczyć ciekawe animacje? Nie?... A może jednak?

                                               

                                              https://www.youtube....W2NA7ew/videos 

                                          


#11 Graiven17

Graiven17

    Nowy

  • Użytkownik
  • 37 postów
  • Graiven17

Napisano 04 March 2013 - 15:46

U mnie zdaje się na wersji Minecraft'a 1.7 miałem sobie swój domek. Idę nagle,  a tam z 300 owiec i 4-5 fps, miałem nawet screeny, ale się nie zachowały. To nie było jakieś stado, to było 300 owiec koło siebie, potem miałem z około 5 staków wełny.



#12 RErErty

RErErty

    Pancerny Stalker

  • Użytkownik+
  • 422 postów

Napisano 04 March 2013 - 19:47

Biegałem sobie po jaskini i mój własny pies, zepchnął mnie do lawy, a potem spadłem do voida ._. Gdy lawa jest nad bedrockiem, pod lavą może być dziura. Nie wiem czy jescze tak jast, ale to było na 1.4.



kompletnie pijany


#13 Charmander

Charmander

    Pokémon!

  • Użytkownik+
  • 496 postów
  • Fikou

Napisano 05 March 2013 - 12:16

spawnuje się na płaskim świecie a obok płaskiego świata jest zwykły biom z normalnego świata a nie płaskiego


maly_kotek.jpg

Posty:

1, 5 ,10, 15, 50, 100, 150, 200, 300, 400, 500, 1000, 1500

Charmander wspiera akcje przeciwko izi hace, bądź jak czarmander

 

ENTRY NUMBER 420
DANK, DANKER, YET DANKER, THE DANKNESS KEEPS GROWING.

THE DORITOS PIERCE MY SKIN. SCRUB READINGS NEGATIVE.
THIS NEXT MONTAGE PARODY WILL BE VERY VERY MLG
WAT U 2 THINK?

 


#14 AdiDi

AdiDi

    Dr. Anime

  • Użytkownik
  • 154 postów

Napisano 05 March 2013 - 14:34

Ja miałem tak

Grałem sobie na texture packu bodajże John Smith przez jakieś 25 min potem w menu pauza za pomocą optifine zmieniłem na normalny. Zminił się i poszedłem do kopalni po 15 minutach kopania wyszedłem głodny więc postanowiłem coś zjeść jednak skrzynki puste. No to ide na farme a tam.... świnia z głową Krowy z tamtego TP!


  • jano37 i MinecraftDJW lubią to


#15 Lowczy

Lowczy

    Nowy

  • Użytkownik
  • 26 postów
  • Lowicz

Napisano 08 March 2013 - 23:19

Najstraszniej miałem na multi. Kopie sobie kopie (siedząc na ts) a tu nagle jakiś troll wbił mi na kanał i tp się do mnie :) Nie dość że wylałem na siebie herbatę to jeszcze mało nie dostałem zawału :D


  • fellgames i MinecraftDJW lubią to

#16 Ersan

Ersan

    Zbanowany

  • Użytkownik+
  • 1222 postów
  • Ersan#2845
  • Ersanek
  •  

Napisano 09 March 2013 - 09:00

To nie jest straszne ale dość dziwne.

Bywało to kilka razy chyba w wersja 1.2.5-1.3 nie pamiętam dobrze.

Stworzyłem sobie mapę [domyślną] lecz nie poczekałem nawet aż się chunki stworzą [tyko kilka się stworzyło]. Odrazu po tym stworzyłem świat superpłaski i co? stworzyła się mapa super płaska ale na niej było kilka chunkow z zwykłego świata. Było ich z 4-8 i były identyczne jak z poprzedniego świata.



#17 ziomxxpl

ziomxxpl

    Nowy

  • Użytkownik+
  • 60 postów

Napisano 09 March 2013 - 10:28

To było już trochę dawno

gram na wersji beta 1.7.3 , jestem w moim domku a tu w powietrzu obracajacy się blok  dirta podszedłem do niego a on zniknął :)



#18 MinecraftXobu

MinecraftXobu

    Nowy

  • Użytkownik
  • 20 postów
  • MinecraftXobu

Napisano 12 March 2013 - 07:15

Na wersji .14.7 (niedawno) zrobiłem sobie portal do netheru, wchodze a tam dlugi tunel , dobra ide a tam nagle pigmany blazey swinie Npc krowy ghasty wystraszylem sie i wrocilem do swojego swiata poszedlem do domu, nagle uslyszalem drzwi patrze a tam npc i strzelil we mnie z ognia i dedlem.w poblizu nie było wioski,mamy wytlumaczenie


  • MinecraftDJW i Alaneroo lubią to

Daj Diamenta, To Nie Boli...

00d4c4535d76117affa4f0ddba4e1a03.jpg

 


#19 Ersan

Ersan

    Zbanowany

  • Użytkownik+
  • 1222 postów
  • Ersan#2845
  • Ersanek
  •  

Napisano 12 March 2013 - 08:00

@up

NPC  strzelił w ciebie?

NPC to wieśniacy...


  • MasterBlackYT lubi to

#20 Ziomek666666

Ziomek666666

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 81 postów

Napisano 12 March 2013 - 10:06

Na wersji .14.7 (niedawno) zrobiłem sobie portal do netheru, wchodze a tam dlugi tunel , dobra ide a tam nagle pigmany blazey swinie Npc krowy ghasty wystraszylem sie i wrocilem do swojego swiata poszedlem do domu, nagle uslyszalem drzwi patrze a tam npc i strzelil we mnie z ognia i dedlem.w poblizu nie było wioski,mamy wytlumaczenie

yy... na pewno to nie jest zmyślone ?? 


17e23f5001363.jpg