Skocz do zawartości


Zdjęcie

Najstraszniejsza/Najdziwniejsza rzecz przytrafiona w Minecraft


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
284 odpowiedzi w tym temacie

#21 Kamill500

Kamill500

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 83 postów
  • Kamill500

Napisano 13 March 2013 - 12:20

To było tak: Byłem w magazynie. Miałem mało życia (Około 2 Serduszka.) ale się tym nie przejmowałem. Szedłem do skrzyni. Nagle słyszę że drzwi się otwierają. Pewnie to wieprzyk nadepną na płytę naciskową. ;)

 

Słyszę dźwięk zombiaka. Pewnie jest gdzieś na dworze i ryczy. Ale nie zagraża na razie mi.

 

Nagle dostaję od tyłu i ginę...



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#22 Walet

Walet

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 304 postów

Napisano 16 March 2013 - 15:21

Na wersji .14.7 (niedawno) zrobiłem sobie portal do netheru, wchodze a tam dlugi tunel , dobra ide a tam nagle pigmany blazey swinie Npc krowy ghasty wystraszylem sie i wrocilem do swojego swiata poszedlem do domu, nagle uslyszalem drzwi patrze a tam npc i strzelil we mnie z ognia i dedlem.w poblizu nie było wioski,mamy wytlumaczenie

Możliwe dwa wytłumaczenia:

1.Zmyślasz ;)

2.Piszesz że w pobliżu nie było żadnej wioski a NPC do ciebie strzelił i zginąłeś,mozliwe że to była wiedżma. :lol:


q19TCb3.png


#23 MatiChojka

MatiChojka

    Nowy

  • Użytkownik
  • 43 postów

Napisano 17 March 2013 - 12:10

Srałem w portki jak naczytałem się o Herobrine a była już późna pora :D



#24 Przemistrz

Przemistrz

    Nowy

  • Użytkownik
  • 29 postów
  • Przemistrz

Napisano 28 March 2013 - 13:24

Dosłownie pół godziny temu grałem na moim świecie (na singlu) i dostałem wiadomość na Skype, sprawdziłem ją, odpisałem, nagle słyszę tssss...JEB! (jestem pewien, że włączyłem pauzę) no i dedłem, a najgorsze, że grałem na trybie HardCore.


Życie usłane jest różami

A róże to kwiaty z kolcami


#25 JacobTab

JacobTab

    Górnik

  • Użytkownik
  • 166 postów
  • JacobTab

Napisano 29 March 2013 - 21:52

Ubiegłe wakacje, późna pora koło 22 lub 23. Czytam o Herobrine oglądam screeny na których "jest" ów hmm legendarna postać, zaraz po tym odpalam mc i generuje nowy świat. Jest koło północy gdy skończyłem dach domu i zacząłem budować most, stawiam kolejne bloki i nagle za mną  słyszę dźwięk obrażeń gracza (tak ten sprzed update'ów ). Tłumaczyłem sobie to iż może jakiś mob upadł a gra dobrała zły plik.. w każdym razie zapadła tajemnicza atmosfera i do końca gry było cliwo.

 

Drugą sytuacją w tym samym save był fakt iż co jakiś czas włączała mi się muzyka której nie było w folderach audio mc (przeszukiwałem) musyka była tylko na tym save.


  • Krzywda lubi to

#26 Phobos

Phobos

    Phobos-Strach

  • Użytkownik+
  • 667 postów
  • Phobos

Napisano 30 March 2013 - 09:08

Hmmm... Ciekawe... Zdarzyło ci się coś co nie mogło mieć miejsca... 

 

Szczerze? Zakłada ktoś temat, a większość i tak wymyśla swoje własne nie związane z grą historie ._.

A co do @Up to jeszcze ten tekst, że sprawdzałeś w plikach z grą... Tak jakbyś się tłumaczył i od razu zastrzegał, że to nie jest zmyślone  <_<




cover_photo_148879_1407528297.png


#27 JacobTab

JacobTab

    Górnik

  • Użytkownik
  • 166 postów
  • JacobTab

Napisano 30 March 2013 - 10:18

W istocie sprawdzałem a pliku nie znalazłem ;) swojego czasu mc miał problemy z audio. Taka beta i alpha :) Nie bądź gburem nawet jeżeli niektóre historie stąd są zwyczajnie zmyślone niektóre są fajne :D

#28 Gother

Gother

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 130 postów
  • ToSTeReKKK

Napisano 30 March 2013 - 11:07

Chodzę sobie po jaskini szukając diaxów.Zamiast diaxów znalazłem...Wieśniaka -.-


  • Vermello i Mistrz37 lubią to

3993fad02c74d030226c5fdad3728150.jpgJeśli pomogłem - Daj diaxa :>                                        

mca.png

 

mca.png

 

mca.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


#29 Gruszk@

Gruszk@

    Nowy

  • Użytkownik
  • 35 postów

Napisano 30 March 2013 - 11:34

Kopie diaxa a za mną creeper i bum ;/ ded . 



#30 PoMoReK

PoMoReK

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 140 postów

Napisano 30 March 2013 - 12:46

Idę sobie kopalnią, szukam diaxów.

Znalazłem rudę, i co?

Wykopuję  1 i słyszę muzyczkę z zielonej płyty pt. "cat"

Było to na singlu i bardzo mnie to rozbawiło ;D


  • Mistrz37 lubi to

#31 Mankom

Mankom

    Taktyczny Wpieh*ol

  • Użytkownik+
  • 792 postów
  • Mankom

Napisano 30 March 2013 - 15:31

Wygenerował mi się świat identyczny jak u CTSG. Bez wpisywania seeda. Od tak. Po pierwszym odpaleniu. Wtedy przez długi czas myślałem,że świat zawsze generuje się taki sam :D NIe wychodziło mi granie,więc usunąłem świat i zrobiłem nowy. Jakież to było moje zdziwienie, kiedy wygenerował mi się jakiś płaski shit :D


  • Mistrz37 lubi to

[*]


#32 MasterPLGames

MasterPLGames

    Nowy

  • Użytkownik
  • 16 postów
  • LoLPL

Napisano 01 April 2013 - 08:35

Moja najdziwniejsza rzecz w mc to tak:

Na początku gry bałem się baaardzo mobów xD, Zawsze grałem na peaceful i dalej bałem się ,że coś się zrespi obok mnie o.o

A teraz to spokojnie na normalu gram.



#33 qwqwqw21

qwqwqw21

    Nowy

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • lol

Napisano 01 April 2013 - 18:40

To jak owca dymała owcę


  • Kusiak i BadGirl lubią to

#34 qwqwqw21

qwqwqw21

    Nowy

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • lol

Napisano 01 April 2013 - 18:44

Wiem że jak dasz siano owcom to u nich normalne albo np,owce wyphnęły prawie całą inną owcę przez drzwi zamknięte drzwi a ja walnąłem tę owcę która prawie to zrobila i dostała obrażenia i zamiast być w pokoju z owcami to ona po drugiej stronie biegała,potem wlazła do krów owca wzięła i tak jakby pocałowała krowę,kury wtedy latały całowały i dymały się a świnie pochrząkiwały.I najśmieszniejsze,Cały domek był z glowstona i obsydianu i tez kiedyś creeper podszedł mnie od tyłu i za mną eksplodował i ded ale nie odzyskałem swoich rzeczy.To tyle.To mój 3 post



#35 LaCreepa

LaCreepa

    Zastępca Herobrine na zmianie.

  • Użytkownik+
  • 323 postów
  • Różne :P

Napisano 01 April 2013 - 19:57

Szedłem po glowstone. Był na górze więc podstawiałem pod siebie klocki.

Ghastów nie było. To podstawiam dalej. Kopie glowstone a tu coś strzela kulą ognia o.o

I wpadłem do morza lawy.

Się trochę drygłem bo nie było ghastów w pobliżu


jRQdN.gif1A8sh.gif0taFB.gifrjEAF.gifMW51j.gifMMVhB.gifyHew9.gifaysff.gif
 


#36 sssteawe

sssteawe

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 93 postów
  • sssteawe

Napisano 23 May 2013 - 06:12

npc mnie atakował

owca uciekała od zombie, a zombie ją gonił.

:blink:



#37 Swetie13

Swetie13

    Czerwony Ultramarine

  • Użytkownik+
  • 141 postów
  • KotMarine

Napisano 23 May 2013 - 11:32

Ja raz spotkałem "chodzącą" po lądzie ośmiornice.
CdUV1rl.png

#38 RyV

RyV

    Znawca

  • Użytkownik
  • 333 postów
  • RyV

Napisano 23 May 2013 - 12:52

Mnie strollowała owca terrorystka ;_; Zrzuciła mnie z góry i dedłem -.-


mca.png
mca.png

 


#39 Gość_Severiana_*

Gość_Severiana_*
  • Gość

Napisano 24 May 2013 - 05:26

Usunęłam przypadkiem save'a z wykończoną kolejką na 500 kratek, wstawiam backup, nie ma kolejki i z magazynu zniknęła skrzynia z diamentami -,-" Potem, stoję w magazynie i nagle BUM! Rozsadziło mi połowę skrzyń, ale nikogo obok mnie wtedy nie było! Do dzisiaj nie wiem, co się stało.

#40 Vichs_

Vichs_

    Varius - herszt orków

  • Użytkownik
  • 185 postów
  • Vichs_

Napisano 24 May 2013 - 07:32

To było już trochę dawno

gram na wersji beta 1.7.3 , jestem w moim domku a tu w powietrzu obracajacy się blok  dirta podszedłem do niego a on zniknął :)

 

 A można tak, wybacz, PARSZYWIE kłamać byle tylko zaszpanować? Bo raczej nie obracał się wokół własnej osi, chyba że chodzi Ci o itemkę która została wyrzucona. Bo samoistnie wiszący blok ziemi raczej nie dałby rady tego zrobić.

 

 PS: żeby nie było offtopu, bo moderatorzy lubią się go doszukiwać, łapcie moją historię:

 

  Któraś wersja, a ja nic a nic nie wiedzący o endermanach, buszuję po moim świecie, w zupdate'owanym minecraft'cie. Jest ciemno, wychodzę na balkon mojego piętrowego czegoś, co nazywałem domkiem. Rozglądam się zwyczajnie, wiecie, jaram się widokami na jeziora, bagna. Wracam do domu, przygotowuję się, aby iść spać. Ale widzę jedynie komunikat że potwory są w pobliżu, i spać się nie da : / Więc ja zniechęcony, i lekko przestraszony o własne bezpieczeństwo szukam być może tego, co spowodowało wysłanie wiadomości. Chodzę, chodzę, i pojawia się ten dźwięk. Ten narastający ryk. Myślałem że się usram, uciekłem do domu, zamknąłem drzwi, wszedłem do mojego szaletu ;_; Jedyne bezpieczne miejsce, i wtedy pojawił się on... Herobrine Enderman stał tuż za drzwiami. Patrzył się na mnie, zbugował się biegnąc w drzwi, i zniknął. Od tamtej pory staram się grać na peaceful.


bu