Skocz do zawartości


Zdjęcie

Najstraszniejsza/Najdziwniejsza rzecz przytrafiona w Minecraft


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
284 odpowiedzi w tym temacie

#281 Szymon_2007_

Szymon_2007_

    Wymiatacz W Slither.io

  • Użytkownik
  • 107 postów
  • Szymon_2007_

Napisano 27 August 2016 - 08:47

Raz grałem sobie na survivalu, no i nagle crash. Czytam, co się zdarzyło i pisze Entity ID : 303

 

Jak nie wierzycie, to mam dowód :

 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


Użytkownik Szymon_2007_ edytował ten post 27 August 2016 - 08:47

Postęp postów : 10 | 20 | 50 | 100 | 500 | 1000 | 5000 |

 

 

 

 

 

 

 

 

 


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#282 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 27 August 2016 - 09:52

To dosyć dziwna historia, nawet stara ale dosyć creepy:

 

No więc tak. Była wersja Beta 1.2_0.2, pierwszy rok mojej gry Minecrafta. Zaczynam robić dziwne rzeczy, jak to na starcie, wgl tworzyłem przeróżne fajne rzeczy i takie tam, domki, itp.

Mija drugi rok, zbudowałem dom, ogniska z pni które płonęły, płaskiego króla z płonącą koroną, w wielkiej skale grotę jaskiniowca z ogniskiem, wszystko było cudowne.

Mija trzeci rok. Update na Beta 1.3, w końcu, z tego zacofania. Wszystkie płonące pniaki zniknęły. Spaliły się. Zrobiłem w końcu portal do Netheru, miałem diamentowe rzeczy. To wszystko kiedyś było strasznie trudne. Nie wierzę jak to mogłem kiedyś osiągnąć 7-9 lat. No i cóż jest w tym dziwnego? W Ostatni Poniedziałek zrobiłem pomniki z mossy cobblestone-a, netherracka no i oczywiście płonęły, fajne były. We wtorek postawiłem już trzy pomniki, no i oczywiście byłem z tego dumny. No i Ostatnia Środa, czyli ten Legendarny Magazyn - zrobiłem tylko w części, bo już kończyłem. W Ostatni Czwartek - virus, który pojawił się znikąd usunął 2/3 kompa. Masakra. W tym Minecrafta.

 

No i znowu - Minecraft stracił swoje ,,dziewicstwo" w Beta 1.5. Potem ludzie przestali się ,,obawiać" zjawisk paranormalnych, różnych dziwnych niespotykanych w grze rzeczy. Wiedzieli co ich czeka, bo było już zbyt duże rzeczy dodanych. Minecraft stał się od tej wersji REALISTYCZNY. Przykro mi.


,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#283 KyloJedi

KyloJedi

    Nowy

  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 27 August 2016 - 18:04

Ja kiedyś stworzyłem domyślny świat. I okazało się że stałem na płaskim świecie. Tak sobie myślę ,,Gra się pewnie pomyliła" Idę chwilę i... Widzę że na dole jest normalny świat. Chociaż gdy stałem na płaskim, wysokim chunku myślałem też że stoje na Odległych Lądach :skeleton: :skeleton:


eh3jtH8.jpg


#284 Zeus1970

Zeus1970

    ಠ_ಠ

  • Użytkownik+
  • 1019 postów

Napisano 28 August 2016 - 15:32

Ja po raz pierwszy gdy grałem w MC, jeszcze na Xboxie360 miałem sporo dość creepy przypadków. Po pierwsze 9/10 światów, które stworzyłem miały spawn w biomach zimowych. Po drugie, co chwila natrafiałem wszędzie na jaskinie. Dosłownie nie było od nich ucieczki. Co dwadzieścia kroków jakaś. Wybudowałem dom w jaskini. W jaskini w sąsiedniej odnodze, którą zablokowałem, pewnego dnia z kolei pojawił się wilk, mimo, że była ślepym zaułkiem. Jakiś czas później przewierciłem się tunelem do innej jaskini. Dokładnie na dungeon. Kiedy znalazłem z owej jaskini wyjście na powierzchnię, zaatakował mnie mały zombie. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że w kierunku, z którego nadbiegł (zaatakował dopiero kiedy wyszedłem) była samotna studnia. W miejscu, w którym z owej jaskini wyszedłem był niedaleko biom plains. Co dziwne, jakkolwiek próbowałem, nigdy nie udawało mi się dojść z pierwszego domu do owej łąki drogą nadziemną. 
 
 
Osiedliłem się na małej wysepce w zatoczce, którą otaczały pola. Zbudowałem namiot. Jakiś czas później buduję dom z cobbla. Do ukończenia domu nie spędzam nocy poza wyspą. Co nocy bowiem na lądzie pojawia się enderman, a niektóre miejsca w które się teleportuje się powtarzają. Endermana po raz pierwszy zabiłem już po ukończenium domu; po tym przez kilka dni nie zespawnował się żaden enderman. Po zbudowaniu portalu do Netheru i przejściu przezeń, znalazłem się w fortecy, tuż obok ściany z bedrocka. To tyle z creepy rzeczy.


aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.net
Ostatnio żebractwo (i zgapianie sygnatur) jest bardzo w modzie, więc jeśli nie macie co zrobić z bezwartościową walutą, możecie mi jej trochę dać. Treść dotacji będzie się pojawiać w sygnaturze razem z jej autorem. Ciekawe czy wymyślicie coś, co będę się bał tam umieścić (ಠ ͜つಠ).
[/url]
zeber: 50 :diament: ,,Bo ty chyba wpis na główną napisałeś"
josziPL: 11 :diament: ,,nie dostaniesz bana na czatowisku"
Murshtin: 10 :diament: ,,
https://i.imgur.com/x87PgEg.png"
pasiasta_zebra: 8 :diament: ,,wpisz mnie do sygnatury :3"
Grepolis: 8 :diament: ,,Daj mnie do sygnatury"

defu:5 :diament: ,,Synatura plz"
NightFireDragon: 1 :diament: ,,Mam horom curke daj pan 2 diaxy" (użytkownik nie otrzymał dwóch diaxów)
Grzesiek11: 1 :diament: ,, Cel: być w każdej sygnaturce"
CichyCreeper: 1 :diament: ,,Русский текст"

#285 Wikominecraft

Wikominecraft

    Nowy

  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 29 August 2016 - 09:49

Mam problem nie mam xbox live nie mogę włączyć gry na dwóch graczy na jednej konsoli a jeśli włączę to gram na jednego gracza nie wyświetla mi się to co daje grać na dwóch graczy mam dwa pady.