Florencja odwzorowana w Minecrafcie!

Świeżutka budowla prosto dla Was, użytkownik Shapescape opublikował na swoim profilu w serwisie PMC swoją epicką budowlę, przyznajcie teraz przed sobą – czy to na pierwszy rzut oka wygląda na Minecraft? Niesamowita dbałość o szczegóły…

Zwiedzaj Florencję razem z nami, początek artykułu o budowlach to niezłe miejsce na pewną dygresję związaną poniekąd z grą – bardzo brakuje nam, jako redakcji, porządnych polskich projektów do opisania i promocji (chętnych twórców zapraszamy do forumowego działu budowle! :)), to niestety przykre, że polska społeczność serwerami easyHC stoi – oby to się kiedyś zmieniło, trzymam kciuki za każde kroki w stronę progresu – ktokolwiek robi coś ciekawego, powodzenia! ;)

Wracając do tematu, na reddicie pojawiła się ostatnio galeria z pięknymi zdjęciami kompleksu budowli, inspirowanym mocno Florencją – piękne miasto nareszcie ma godny swojej renomy odpowiednik w naszej grze – pełna szczegółów i pięknych renderów budowla jest właściwie potwierdzeniem faktu, że wytrwałością możemy osiągnąć wszystko, projekt tworzony we współpracy z dziećmi i ekipą Creatubbles, oraz lokalnym muzeum.

7DXOoOV
z9VhOA7
LlSQSpy (1)
QmvRurt
xBivV1B
DownloadGaleria
Kliknij aby obejrzeć stronę projektu na PMC (+ download)
Kliknij aby zobaczyć zdjęcia.