Ciekawostki dotyczące Minecraft

Ciekawostki.. jak sama ich nazwa wskazuje muszą być ciekawe. O świecie, zwierzętach, przyrodzie – o ludziach, gwiazdach i galaktyce… Te wszystkie rodzaje możemy znaleźć również odnoszące się do Minecraft. A więc przechodząc do rzeczy, chcielibyśmy prosić ciebie o pomoc w poszukiwaniu takich form rozrywki – szukaniu ciekawostek.

Oczywiście jak to bywa w ludzkim świecie – musi być coś za coś. Więc aby wynagrodzić twoje próby znajdywania i miejmy nadzieje, że w większości ich własnego wymyślania chcemy oferować ci za każdą taką ciekawostkę 10 diamentów (waluta forumowa), które później możesz spożytkować na serwery Minecraft od Craftserve czy na inne usługi oferowane przez nasze forum.

Aby już teraz prześcignąć innych użytkowników i zdobyć wielkie wory diamentów zapoznaj się z tym tematem:

Temat o ciekawostkach na forum

Przed umieszczeniem swojej propozycji prosimy o dokładne zapoznanie się z regulaminem umieszczania ciekawostek oraz upewnieniu się, że dana propozycja nie została już podana przez innego użytkownika. W przypadku gdy użytkownik dopuści się do wielokrotnego powielania propozycji dodanych przez innych użytkowników zastrzegamy sobie prawo do zapłacenia mu mniejszej ilości diamentów za podane przez niego niepowtarzające się ciekawostki. Gdyż taki sposób publikowania kilkakrotnie spowalnia proces ich sprawdzania i nagradzania.