[RP] Seggelin – Update 1.4.5 i restart rozgrywki

Po miesiącu ciężkich prac i przygotowań wreszcie jesteśmy gotowi przedstawić Wam nową – odmienioną wersje Seggelina. Nastąpiło wiele zmian, które zupełnie zmieniły rozgrywkę na naszym serwerze. Naszym nowym celem jest poszerzenie panującej w naszym królestwie swobody. Poniżej przedstawię Wam kilka zmian, które nastąpiły w czasie aktualizacji:

Totalny restart postaci

Wszystkie postacie zostały usunięte. Rozpoczynamy rozgrywkę od nowa. Dzięki temu posunięciu wszyscy możemy od nowa przeżyć tą przygodę. W tym momencie nie ma żadnych przodujących graczy – wszyscy zaczynamy na takim samym poziomie. To dobra okazja by dołączyć do zabawy i wybić się przed setki osób, które będą z nami konkurować.

 

Ograniczenie podań

Teraz każdy nowy gracz może swobodnie rozpocząć rozgrywkę w ten sposób, który sam uzna za słuszny. Chwytając za siekierę stajemy się drwalem, natomiast ruszając do kopalni wcielamy się w role górnika. Nikt nie broni mieszania owych profesji i osiąganiu czegoś na różnych frontach jednocześnie. Tylko od Was zależy jak pokierujecie swoją postacią. Nie ograniczają Was żadne podania i wymogi. Kilof w dłoń i do dzieła!

 

Rozwój kreatywności

Zrezygnowalismy także z gildii budowniczych. Mamy nadzieję, że pośród rzeszy nowych graczy znajdą się osoby kreatywne, które dzięki oferowanym przez nas zmianom rozwiną swoje skrzydła i uświetnią serwer swoimi budowlami. Wystarczy, że zarobimy trochę grosza, kupimy sobie działkę i możemy sami zadecydować o tym jak będzie wyglądało nasze domostwo. Jedynym ograniczeniem jest panujący na serwerze klimat. W przypadku złamania tej reguły możemy zostać ukarani.

 

Nowe profesje

Tak jak opisałem na wstępie, każdy może być każdym. Takie rozwiązanie dało nam możliwość przygotowania dla Was nowych profesji. Od teraz możecie zostać kowalem, piekarzem, lub nawet księdzem. O szczegółach poszczególnych profesji dowiecie się podczas gry w naszym królestwie.

 

Giełda online

Rozwineliśmy także naszą stronę www. Dodaliśmy nową – ulepszoną kartę postaci a dzięki połączeniu postaci z gry byliśmy w stanie dodać kilka nowych możliwości. Od teraz możecie zarządzać swoim ekwipunkiem z poziomu strony internetowej. Pierwszą z wielu możliwości korzystającej z tej opcji jest giełda. Wszystkie przedmioty zamiast szarych tabliczek na serwerze trafią do handlu poprzez wystawienie konkretnej oferty na naszej giełdzie. Wszystko zarządzane jest intuicyjnie przez system drag&drop. Poza giełdą otrzymacie dostęp do swojego prywatnego – bezpiecznego magazynu. Początkowo 9 slotów zapewni Wam miejsce na skladowanie podręcznych rzeczy.

 

Start serwera jutro o godzinie 20:00 !

IP serwera: seggelin.pl

TeamSpeak3: seggelin.pl

Strona www: www.seggelin.pl

 


 

Filmik przedstawiający wprowadzone zmiany: