Przegląd Youtube – TIDZIMI

TIDZIMI to twórca internetowy publikujący swoje materiały w serwisie Youtube, jego content skupia się wokół Minecrafta. Na tą chwilę posiada 93 tys. widzów oraz prawie 14 milionów wyświetleń, a jego pomysły na tematykę filmów często wyprzedzają innych autorów. Postanowiliśmy zacząć od niego, ponieważ wyraźnie udziela się na naszym forum, zwłaszcza pod wątkiem o najnowszej aktualizacji (link). Z innej beczki natomiast warto nadmienić, że swego czasu prowadził serwer, który po jego odejściu zmienił nazwę na Craftcade i zrzesza małych Youtuberów. Oprócz klasycznych filmów TIDZIMI często prowadzi transmisje na żywo z dość liczną widownią – nie znamy go osobiście (za artykuł też nam niestety nie zapłacił, przelew na pw), ale możemy z czystym sumieniem stwierdzić, że jest sympatycznym gościem.

Minecraft Nowinki

Seria, w której twórca przedstawia najnowsze wiadomości ze świata gry od wielu lat. Często wyłapuje informacje, których nie wyłapał przed nim nikt z forum (nas to nie dotyczy, jesteśmy najlepsi hehe). Co roku też prowadzi live z Minecraft Earth, na ostatnim tego rodzaju współtworzył go z Grafem.

Snapcraft

Seria survival, na której TIDZMI gra na najnowszych snapshotach. Można zobaczyć tam jak zwiedza struktury, walczy na śmierć i życie z wrogimi mobami, tańczy z delfinami lub robi farmy np.: żelaza czy ryb. Bardzo często prowadzi live’y z tego świata.

Wodny Świat (chwilowo zawieszone)

Kolejny survival, tym razem jednak całość skupia się na nowym sposobie generowania map, który jest ograniczony do mapy oceanicznej. Możemy tu znaleźć systematyczną irytację autora przez regularne zgony, farmy oraz mnóstwo pozytywnej energii.

Inne

Nie wymieniłem tutaj wszystkich, ponieważ taki skrót tak na prawdę nie oddaje w rzeczywistości charyzmy i charakteru kanału – to po prostu trzeba zobaczyć. Link do kanału znajdziecie tutaj, a link do playlist z seriami tutaj. Zapraszamy! :)

Napisał Wojzen