Przegląd Modyfikacji: AntiSteve [1.3.2]

Być może zauważyliście, że po wyjściu wersji 1.3.2, skiny od czasu do czasu znikają i pojawia nam się standardowy Steve. Dzieje się to za sprawą zmiany serwera, który przetrzymuje nasze skórki. Wcześniej, hostem dla nich był amazon – Mojang korzystało z ich usług, żeby nie przeciążać własnych serwerów. Od teraz jednak postanowili utrzymywać skiny na własną rękę. Efekt nie jest zachwycający. Skiny działają losowo – czasem je widać – czasem nie.

Dlatego własnie przedstawiam Wam tę modyfikacje, która może rozwiązać Wasze problemy. AntiSteve wymusza na Minecrafcie korzystanie z serwerów Amazon, na których wciąż znajdują się nasze stare skiny. Z tym modem, możemy być pewni swojego wyglądu, bez obawy że znów zostanie zastąpiony przez standardowy. 

Istnieje jednak duży minus. Jeśli aktualizowaliśmy skin po wydaniu Minecrafta 1.3, będziecie zmuszeni do powrotu do swojego starego wyglądu. Nie możemy aktualnie zmienić skinów na serwerze amazon, więc będzie musiał nam wystarczyć ten, który mieliśmy tuż przed wyjściem ostatniej aktualizacji gry.

Instalacja:

  1. Rozpakowujemy plik zip. Otrzymujemy plik auy.class
  2. Znajdujemy plik minecraft.jar. Żeby to zrobić, wystarczy, że odpalimy "Uruchom", wpiszemy "%appdata%" i potwierdzimy enterem. Na samej górze powinniśmy zobaczyć folder ".minecraft". Wchodzimy w niego, a później w folder bin. Tam znajduje się plik minecraft.jar (Przykładowa ścieżka -> X:\Users\Nazwa użytkownika\AppData\Roaming\.minecraft\bin\minecraft.jar).
  3. Jeśli mamy odpaloną grę, wyłączamy ją teraz.
  4. Otwieramy plik minecraft.jar za pomocą WinRara lub 7zipa.
  5. Usuwamy cały katalog "META-INF".
  6. Do otwartego okna, przeciągamy i wrzucamy plik auy.class, który wcześniej wypakowaliśmy.
  7. Zastępujemy istniejący plik ze ściągniętą wersją.
  8. Zamykamy okno pliku minecraft.jar.
  9. Gotowe!

POBIERZ MODYFIKACJĘ

Strona modyfikacji