Nowy redaktor

Witajcie czytelnicy! Dołączyłem dzisiaj do portalu craftsite.pl jako pierwszy redaktor strony. Mam szczerą nadzieję, że wkrótce będzie was więcej i razem utworzymy jedną z najlepszych stron o Minecraft. Zapraszam jednocześnie do odwiedzenia forum craftsite.pl oraz udzielania się tam i dołączenia do grupy na facebooku. Jeśli chcesz mieć dodatkowe informacje związane z grą to śledź oficjalnego bloga twórcy gry, czyli Notch’a lub jego Twittera.

A teraz krótko co chciałbym, osiągnąć na blogu craftsite.pl. Celu konkretnego nie mam, ale chciałbym tworzyć wpisy z przetłumaczonymi zmianami, jakie zachodzą w Minecraft. Dotychczasowe zmiany w wersji beta znajdziecie na forum w tym wątku. Chciałbym też informować o wszystkich innych rzeczach, jakie związane są z grą Minecraft, licząc też na to, że nowi redaktorzy, którzy zdecydują się dołączyć, będą starali się mnie wyprzedzać i pisać o tym szybciej i lepiej :)

To chyba tyle jak na mój pierwszy news. Ufam, że craftsite.pl idzie w dobrą stronę i chcę uczestniczyć w rozwoju tego przedsięwzięcia. Dołącz i Ty!

Pozdrawiam, Kodek.