Nagrody „Best of /r/Minecraft 2016!” rozdane!

Nagrody „Best of /r/Minecraft 2016!” to wyróżnienia za najlepsze wpisy lub działaność na reddicie w kategorii o Minecraft, nagrody są przyznawane w następujących kategoriach:

  • Najlepsza budowla;
  • Najlepszy obrazek;
  • Najlepsze ustrojstwo;
  • Najbardziej pomocny użytkownik;
  • Moment do zapamiętania;

Laureaci w kategorii Najlepsza budowla:

Miejsce pierwsze zajmuje budowla autorstwa GolonkaSwe, przedstawia ona miasto, którego budowa trwała… 4,5 roku! Niesamowite, link do budowli znajdziecie tutaj.

Miejsce drugie przedstawia ogromny mechaniczny sklep z zabawkami, wielka skala oraz ogromna ilość szczegółów robi oszałamiające wrażenie! Link do budowli znajdziecie tutaj.

Miejsce trzecie przypada na Nether Hub, tutaj również wrażenie robi skala, ale ważniejszą rolę gra tutaj różnorodność pomieszczeń oraz pomysł włożony w ich wykonanie. Link do budowli znajdziecie tutaj.

Laureaci w kategorii Najlepszy obrazek:

Miejsce pierwsze zajmuje użytkownik Tasty_Y z bardzo udaną próbą odwzorowania zrzutu ekranu przedstawiającego jaskinię, praca robi wrażenie! Link do tematu z obrazkiem znajdziecie tutaj.

Miejsce drugie ponownie zajmuje użytkownik Tasty_Y, tutaj również autor przedstawił jaskinię ale w nieco odmiennym, pustynnym klimacie. Link do tematu znajdziecie tutaj.

Na miejscu trzecim stoi obrazek użytkownika dlincoln83, ogromna ilość kolorów oraz pomysł stanowczo zasługują na uznanie. Link do tematu jest tutaj.

Laureaci w kategorii Najlepsze ustrojstwo:

Na najwyższym stopniu podium stoi maszyna do kopania tuneli, niesamowita kreatywność i umiejętności autora pokazały ogromne możliwości czerwonego proszku! Link do mapy oraz tematu na reddit.

Drugą pracą jest próba przeniesienia Pokémon Red do świata Minecrafta, autor włożył bardzo dużą ilość pracy, aby efekt był oszałamiający – i jest! Odsyłam do profilu autora, oraz do specjalnego wątku.

O trzecim ustrojstwie już wspominaliśmy na naszym portalu, jest to emulator Atari 2600. Kompletny opis możecie znaleźć tutaj.

Laureaci w kategorii Najbardziej pomocny użytkownik:

Pierwsze miejsce: u/redstonehelper

Drugie miejsce: u/mcnoodlor

Trzecie miejsce: u/Skylinerw

Laureaci w kategorii Moment do zapamiętania:

Na pierwszym miejscu stoi  Nigdy nie zapomnij pierwszej zasady Minecrafta autorstwa u/Dustein

Drugie miejsce to wydarzenie podpisane jako „Oficjalny kanał Mojangu na Youtube został zawieszony za zastrzeżenie znaku towarowego przez osobę trzecią„.  Bezpośredni link znajdziecie tutaj.

Trzecie miejsce to sytuacja opisana przez u/Grickit, pokazująca dziwną rzecz znalezioną na pustyni. Link znajdziecie tutaj.


Zapraszamy również na krótki filmik przedstawiający wydarzenia ubiegłego tygodnia związane z grą: