Mojang vs. Reszta świata!

Mojang w konkurencji do której nawiązuje temat artykułu na ich własne szczęście nie spotka polskiego dominatora – Mariusza Pudzianowskiego, ale nie bądźmy rozczarowani, gdyż w tej samej konkurencji startował polski CD Project. Chodzi oczywiście o konkurs mający na celu wyłonienie najlepszego developera na świecie! Zanim dwie drużyny dojdą do finału muszą pokonać 4 inne firmy. Tym razem Mojang prosi was o wsparcie!

The Escapist’s 2011 March Mayhem – Gdyż tak się nazywa rywalizacja pomiędzy grupami programistów wybiera najlepszego spośród najlepszych na ten rok. Startują takie gwiazdy jak Nintendo, Konami, BioWare, Blizzard, Valve, Ubisoft i wiele innych. Śmiało można powiedzieć, że jest to sama śmietanka napędzająca rynek gier elektronicznych.

Polskich przedstawicielem, o którym wcześniej wspominałem jest CD Project. Niestety ten odpadł już na starcie. Nasz wydawca wiedźmina został niedoceniony i przegrał… Z twórcami pokemonów.

Mojang aktualnie znajduje się w pół finałach i rywalizuje przeciwko Valve – twórcy między innymi serii Half-Life, Portal,  Left 4 Dead i wielu innych. Przeciwnik jest poważny jednak Mojang’owi udało się pokonać nie mniejsze sławy w postaci Nintendo, Namco Bandai, Epic Games oraz Obsidian.

[Obrazek: tournament]

Drodzy użytkownicy Mojang wzywa was do boju! Głosować można TUTAJ! Wystarczy posiadać konto na serwisie społecznościowym Facebook.

 

Drogi użytkowniku! Zauważyłeś temat godny uwagi? Godny napisania o nim artykułu? Daj nam cynk klikając TUTAJ i pisząc o tym do redakcji craftsite!