Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bartor o zarzutach wobec Bartora


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
71 odpowiedzi w tym temacie

#21 Gość_pasiasta_zebra_*

Gość_pasiasta_zebra_*
  • Gość

Napisano 04 February 2017 - 21:36

lol a to pierwsze to niby czego dowód? że ogranicza "raka" jakim jest wyzywanie innych od raków?
 

tak jak cała reszta naszego szanownego grona moderatorów pomijając może Aziza

Nie, to pierwsze pokazuje jak Bartor prosi o zaprzestanie/zakazuje nazywania innych rakami po czym robi to sam. Hipokryzja.


  • Cleo Air lubi to

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#22 Sofiak

Sofiak

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 510 postów
  • Besvious

Napisano 04 February 2017 - 21:38

Nie, to pierwsze pokazuje jak Bartor prosi o zaprzestanie/zakazuje nazywania innych rakami po czym robi to sam. Hipokryzja.

nie ma dokladnej daty, a z drugiego zdjecia jest ucieta godzina, wiec ten argument to inwalida 


Bez_nazwy.png

no matter how hard i try it never stop hurts...


#23 Modi

Modi

    How do you like me now?

  • Użytkownik+
  • 2144 postów

Napisano 04 February 2017 - 21:39

Nie, nie idźcie bo JA tak uważam tylko że WY tak uważacie. A co do wulgaryzmów, to jak myślicie że np szanowni panowie Policjanci poza służbą są milutcy, nie przeklinają ani razu bo to nieładnie bardzo... No to przykro mi, serio. Jesteś idiotą Zebra, ale rozumiem bo jak miałem 14 lat to byłem czasami do bólu głupi. Nie prowokuj mnie do napisania kolejnego posta bo mi się już nawet nie chce. Idź napisz lepiej Tomka, to jest robota właśnie idealnie na twój poziom.

MODI RULZ!!!! ok


#24 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 04 February 2017 - 21:40

lol a to pierwsze to niby czego dowód? że ogranicza "raka" jakim jest wyzywanie innych od raków?

"Ej raki! Tylko nie wyzywajcie!" xD

 

tak jak cała reszta naszego szanownego grona moderatorów pomijając może Aziza

https://craftportal..../forum/12-kosz/

Łer iz Bartor? I si onli Naleśnik, Aziz, Kacprus end Rosół.

 

Czemu jesteście głupi... Wytłumaczcie się, proszę...
Ty szczególnie Hevbis, bo siedzisz i lajkujesz pierdoły które pisze Zebra... ZEBRA. Masz 11 lat i nie potrafisz myśleć racjonalnie? Nie potrafisz znaleźć jakiegokolwiek argumentu który nie nadaje się na śmietnik? Czy ktokolwiek tu potrafi podać dobry argument przeciwko Bartorowi? Łapanie za wulgaryzmy robiło się w podstawówce i kapowało pani katechetce, ale rozumiem, że świeżo po wyjściu z trzeciej klasy te nawyki wam jeszcze siedzą w główkach. Jest mi naprawdę niedobrze jak widzę takich ludzi, szczególnie tych co popierają pana Xanta, którego słownik zaczyna się na bARTOR a kończy na pizdeczka.
Odejdźcie od komputera, jest późno, zaparzcie melisy, wypijcie ją, przypomnijcie sobie swój wiek i przeczytajcie to co piszecie. Idźcie do spowiedzi. A jeśli chcecie naprawdę naprawić forum i oczyścić je z gówna to usuńcie konto i CraftPortal z zakładek, jedyna opcja.

Trudno powiedzieć coś lepszego o tobie. Od kiedy tu jestem, twoja aktywność to zwykły hejt i podlizywanie się Bartorowi.

Bo przecież ludzie to lubio, ludzie to lajkujo.

 

@Sofiak 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


Użytkownik Hevbis edytował ten post 04 February 2017 - 21:43

discord server here: https://discord.gg/exDArtf


#25 Furas Berneńczyk

Furas Berneńczyk

    Muminek

  • Weteran
  • 752 postów
  • Bartor#1111

Napisano 04 February 2017 - 21:46

Hevbisowi udało znaleźć jednego screena, w którym wykazałem się delikatnie nieodpowiedną postawą, umotywowaną jednak zwykłym, pojedynczym żartem.

 

Robicie postępy!


"A wy, coście szarzyzny uprawiali brzydź

I zbiorową w pyskach złudę srożyli dumnie

Czy zdołacie tym życiem, co was wydrwi, żyć

I w zawrotny przepych słońca wejść bezrozumnie?"
~Bolesław Leśmian, "Marsjanie"


#26 PanCake

PanCake

    Mistrz

  • Zbanowany
  • 1980 postów
  • PanCake#1071

Napisano 04 February 2017 - 21:48

"Ej raki! Tylko nie wyzywajcie!" xD

 

https://craftportal..../forum/12-kosz/

Łer iz Bartor? I si onli Naleśnik, Aziz, Kacprus end Rosół.

 

Trudno powiedzieć coś lepszego o tobie. Od kiedy tu jestem, twoja aktywność to zwykły hejt i podlizywanie się Bartorowi.

 

Nie no, tego to już jest za dużo kochani,

zdajecie się być tak zmanipulowani i stronniczy że to jest po prostu niepoważne - jasne, łatwo zrzucić winę na jednego moderatora który tak na prawdę w tej sprawie znajduje się na przegranej pozycji, bo co on może zrobić stojąc naprzeciw hordzie wściekłych użytkowników którzy zaślepieni jednym sygnałem (DO BOJU KAMRACI!) idą nie patrząc na nic. Jestem pewien, że na każdego z nas, moderatorów i na każdego z was, drodzy użytkownicy znajdą się rzeczy które źle o was/nas świadczą. W tym momencie zachowujecie się głupio i niedojrzale - Modi z was jest najbardziej obiektywny, ale wy i tak stwierdzicie że zła moderacja przekupiła użytkowników i hurr durr


2AyfJ3g.png


#27 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 04 February 2017 - 21:50

Hevbisowi udało znaleźć jednego screena, w którym wykazałem się delikatnie nieodpowiedną postawą, umotywowaną jednak zwykłym, pojedynczym żartem.

Miałbym ich sporo więcej, gdybym wcześniej wpadł na pomysł robienia screenshotów.

Każdy kto jest na tym forum dłużej niż kilka miesięcy i miał z tobą do czynienia, wie jaki jesteś.

 

Nie no, tego to już jest za dużo kochani,

zdajecie się być tak zmanipulowani i stronniczy że to jest po prostu niepoważne - jasne, łatwo zrzucić winę na jednego moderatora który tak na prawdę w tej sprawie znajduje się na przegranej pozycji, bo co on może zrobić stojąc naprzeciw hordzie wściekłych użytkowników którzy zaślepieni jednym sygnałem (DO BOJU KAMRACI!) idą nie patrząc na nic. Jestem pewien, że na każdego z nas, moderatorów i na każdego z was, drodzy użytkownicy znajdą się rzeczy które źle o was/nas świadczą. W tym momencie zachowujecie się głupio i niedojrzale - Modi z was jest najbardziej obiektywny, ale wy i tak stwierdzicie że zła moderacja przekupiła użytkowników i hurr durr

Cytując pewną najbardziej obiektywną osobę.
xDDDD
 
"Na przegranej pozycji,", za ścianą zbudowaną przez przez moderację i jego kolegów.
Wielokrotnie pojawiały się dowody na to, że moderatorem być nie powinien. Wielokrotnie były one zlewane, bo przecież Bartor to nasz ziomek, to taki dobry człowiek.
Nie wciśniecie mi kitu, że nie mam racji, że "zostałem zmanipulowany". Zwłaszcza, że pisałem na ten temat jeszcze długo przed listem XANTa - gdy Bartor stał się moderatorem i ty dobrze o tym wiesz.

Użytkownik Hevbis edytował ten post 04 February 2017 - 21:57

discord server here: https://discord.gg/exDArtf


#28 Runfis

Runfis

    Uczony

  • Weteran
  • 461 postów
  • Runfiss

Napisano 04 February 2017 - 21:52

2f9.jpg

 



#29 ST

ST

    Ocalały Kot

  • Użytkownik+
  • 870 postów

Napisano 04 February 2017 - 21:54

Zaczęło się od tego, że Hevbis opublikować wpis XANTa i dodał do tego link ze screenami z rozmowy z Bartorem. Szybko ludzie zaczeli się koncentrować na nim zamiast na tym, że XANT chciał coś zmienić na forum, a teraz ma bana.

Na początku, że spiskował przeciwko CS, ale nie wyszło, bo nie spiskował, więc się przerzucili na to, że Bartor jest niemiły (o nie). Znów nie wyszło, bo co z tego, że jest niemiły?

Teraz jest, że Bartor napisał "wy raki", a przecież mówił, że nie można nazywać innych rakami, czyli hipokryzja. Dobrze doszliśmy to tego, że Bartor jest hipokrytą, ale do czego tak właściwie to wszystko zmierza?



#30 Gość_pasiasta_zebra_*

Gość_pasiasta_zebra_*
  • Gość

Napisano 04 February 2017 - 21:55

Nie, nie idźcie bo JA tak uważam tylko że WY tak uważacie.

Nie, nam się po prostu coś nie podoba ;-;<-Eh

 

Jesteś idiotą Zebra, ale rozumiem bo jak miałem 14 lat to byłem czasami do bólu głupi.[...]

Miałem wtedy aż 14 lat, ehh

 Modi z was jest najbardziej obiektywny, ale wy i tak stwierdzicie że zła moderacja przekupiła użytkowników i hurr durr

No nie pankejku, jego większość wypowiedzi to bezpodstawny hejt.<-ehh

 

Jak ktoś czyta te edity, to niech mi napisze na pw, zrobi mi się lepiej na serduszku.


Użytkownik pasiasta_zebra edytował ten post 05 March 2018 - 22:44


#31 Inquernal

Inquernal

    Get out of here, stalker

  • Użytkownik+
  • 175 postów

Napisano 04 February 2017 - 21:58

Każdy kto jest na tym forum dłużej niż kilka miesięcy i miał z tobą do czynienia, wie jaki jesteś.

Potwierdzam, wiem jaki jest Bartor. Trochę wkurzający czasem ale ogółem to jest spoczko. Nawet samochodem mnie kiedyś podwiózł.


  • PanCake lubi to

LhrBkHs.jpg


#32 Mydełko

Mydełko

    Wyjadacz

  • Użytkownik+
  • 1068 postów

Napisano 04 February 2017 - 21:58

Zaczęło się od tego, że Hevbis opublikować wpis XANTa i dodał do tego link ze screenami z rozmowy z Bartorem. Szybko ludzie zaczeli się koncentrować na nim zamiast na tym, że XANT chciał coś zmienić na forum, a teraz ma bana.
Na początku, że spiskował przeciwko CS, ale nie wyszło, bo nie spiskował, więc się przerzucili na to, że Bartor jest niemiły (o nie). Znów nie wyszło, bo co z tego, że jest niemiły?
Teraz jest, że Bartor napisał "wy raki", a przecież mówił, że nie można nazywać innych rakami, czyli hipokryzja. Dobrze doszliśmy to tego, że Bartor jest hipokrytą, ale do czego tak właściwie to wszystko zmierza?


Podpisuje się także pod tym pytaniem. Co do tych zmian - xD Każdy ban ma swoją przyczynę, a to że nikt z was nie zna powodu nie musi oznaczać, ze CraftPortal zostało tak obrzucone tym wszystkim i musialo zbanowac największego buntownika.
Co do bartora.
Dla mnie jeden pies kto jest taki i siaki poza miejscem pracy.

#33 Szerbi

Szerbi

    Your favourite white boy

  • Użytkownik+
  • 2962 postów
  • meszerbi#1234
  • meszerbi

Napisano 04 February 2017 - 22:04

2f9.jpg

 

 

Wyczerpałem dzienny limit, muszę się tak odwdzięczyć.

 

W sumie się przyłącze

 

2f9.jpg


e

 

 


#34 ST

ST

    Ocalały Kot

  • Użytkownik+
  • 870 postów

Napisano 04 February 2017 - 22:05

 Co do tych zmian - xD Każdy ban ma swoją przyczynę, a to że nikt z was nie zna powodu nie musi oznaczać, ze CraftPortal zostało tak obrzucone tym wszystkim i musialo zbanowac największego buntownika.

Nie uważam, że dostał bana, bo "CraftPortal zostało tak obrzucone tym wszystkim i musialo zbanowac największego buntownika", ale taka według mnie była retoryka Hevbisa.



#35 PanCake

PanCake

    Mistrz

  • Zbanowany
  • 1980 postów
  • PanCake#1071

Napisano 04 February 2017 - 22:06

 

Miałbym ich sporo więcej, gdybym wcześniej wpadł na pomysł robienia screenshotów.

Każdy kto jest na tym forum dłużej niż kilka miesięcy i miał z tobą do czynienia, wie jaki jesteś.

 

Cytując pewną najbardziej obiektywną osobę.
xDDDD
 
"Na przegranej pozycji,", za ścianą zbudowaną przez przez moderację i jego kolegów.
Wielokrotnie pojawiały się dowody na to, że moderatorem być nie powinien. Wielokrotnie były one zlewane, bo przecież Bartor to nasz ziomek, to taki dobry człowiek.
Nie wciśniecie mi kitu, że nie mam racji, że "zostałem zmanipulowany". Zwłaszcza, że pisałem na ten temat jeszcze długo przed listem XANTa - gdy Bartor stał się moderatorem i ty dobrze o tym wiesz.

 

 

Nie, jesteście na przegranej pozycji ponieważ nie macie racji.

Chyba nie mówisz o tych dowodach dostarczonych przez XANT, prawda?


2AyfJ3g.png


#36 Kacprus

Kacprus

    hypixel vet

  • Senior Moderator
  • 1644 postów
  • Kacprus#1551
  • Kacprus

Napisano 04 February 2017 - 22:12

Regulamin -> Raportowanie, kary i działania moderacyjne -> 9.

 

W przypadku zaobserwowania błędnego postępowania danego moderatora, użytkownik ma obowiązek zgłoszenia się z problemem do Administracji lub Senior Moderatora pod warunkiem, że posiada on uzasadnione dowody złamania przez niego regulaminu.

 

 

I po co wam ta cała dyskusja, jak jasno jest powiedziane co robić? xD



#37 Mydełko

Mydełko

    Wyjadacz

  • Użytkownik+
  • 1068 postów

Napisano 04 February 2017 - 22:14

Nie uważam, że dostał bana, bo "CraftPortal zostało tak obrzucone tym wszystkim i musialo zbanowac największego buntownika", ale taka według mnie była retoryka Hevbisa.


No widzisz w każdy bądź razie niech wypowiadają się Ci co chociaż znają jakiekolwiek PRAWDZIWE informacje niz różne dochodzenia, podejrzenia. Praktycznie przez jeden screen powstało tyle dyskusji, na które może się wypowiedzieć użytkownik ze stażem max 1-2 tygodnie.
A bezsensowne dowody oraz różne ankiety, które doprowadzają do takich szitsztormow znów przyslaniaja co poniektorym oczy i znów jest wielkie osadzanie każdego nawzajem.
Ale skoro użytkownicy sa głównym paliwem napędowym forum/stron, a później uważają, ze miejsce internetowe w którym przebywają jest toksyczne no to xD
Rozumiem, że nie każdy jest ideałem, ale nie oszukujmy się CraftPortal to największe forum o mc w Polsce nie łatwo wyłapywać każdy błąd.

#38 Szerbi

Szerbi

    Your favourite white boy

  • Użytkownik+
  • 2962 postów
  • meszerbi#1234
  • meszerbi

Napisano 04 February 2017 - 22:15

Regulamin -> Raportowanie, kary i działania moderacyjne -> 9.

 

 

I po co wam ta cała dyskusja, jak jasno jest powiedziane co robić? xD

 

No tak, bo na pewno ktoś się tym przyjmie z waszego kółka masturbacyjnego.


  • Snowrip i Hevbis lubią to

e

 

 


#39 Modi

Modi

    How do you like me now?

  • Użytkownik+
  • 2144 postów

Napisano 04 February 2017 - 22:15

Bo nie mają solidnych dowodów prócz jakichś starości i głupot, a chcą narobić szumu, ot co.

MODI RULZ!!!! ok


#40 jasnyswit

jasnyswit

    Nowy

  • Zbanowany
  • 2 postów

Napisano 04 February 2017 - 22:18

Ehh.


Użytkownik jasnyswit edytował ten post 04 February 2017 - 22:22