Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jaka jest według was najbardziej znienawidzona wersja MC ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
67 odpowiedzi w tym temacie

#21 MineMadrus

MineMadrus

    Znawca

  • Użytkownik
  • 263 postów
  • MineMadrus

Napisano 22 October 2016 - 14:24

Wszystkie wersję przed 1.4, w tym alpha i beta. To prawie jak inna gra, tak ograniczone możliwości. Brak command blocków, brak wielu mobów i bloków...


@MineMadrus to, że system walki z 1.9 jest dla ciebie za trudny nie znaczy, że jest zły.

Nie uważam go za trudny ale po prostu nie podoba mi się.



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#22 ST

ST

    Ocalały Kot

  • Użytkownik+
  • 870 postów

Napisano 22 October 2016 - 14:26

Nie uważam go za trudny ale po prostu nie podoba mi się.

A podasz może argumenty, dlaczego Ci się nie podoba?



#23 MineMadrus

MineMadrus

    Znawca

  • Użytkownik
  • 263 postów
  • MineMadrus

Napisano 22 October 2016 - 14:28

A podasz może argumenty, dlaczego Ci się nie podoba?

Nie trzeba ich podawać skoro to widać. Zanim zadasz modny cios dla powiedzmy Szkieleta to on ci zabierze połowę serc a szybko nie opłaca się bić bo za małe obrażenia są 



#24 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 22 October 2016 - 14:41

Nie trzeba ich podawać skoro to widać. Zanim zadasz modny cios dla powiedzmy Szkieleta to on ci zabierze połowę serc a szybko nie opłaca się bić bo za małe obrażenia są


Jeśli stoisz jak debil w jednym miejscu zamiast sie ruszać i robić uniki to nic dziwnego, że tracisz pół hp.
  • TheLoczekThe i Sofiak lubią to


#25 MineMadrus

MineMadrus

    Znawca

  • Użytkownik
  • 263 postów
  • MineMadrus

Napisano 22 October 2016 - 14:46

Jeśli stoisz jak debil w jednym miejscu zamiast sie ruszać i robić uniki to nic dziwnego, że tracisz pół hp.

Nie wiem czy wiesz, ale od 1.9 szkielety unikają i uciekają od gracza i jego ciosów



#26 Sofiak

Sofiak

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 510 postów
  • Besvious

Napisano 22 October 2016 - 14:55

Nie wiem czy wiesz, ale od 1.9 szkielety unikają i uciekają od gracza i jego ciosów

co? nie spotkalem sie nigdy z czyms takim lolz


Bez_nazwy.png

no matter how hard i try it never stop hurts...


#27 MineMadrus

MineMadrus

    Znawca

  • Użytkownik
  • 263 postów
  • MineMadrus

Napisano 22 October 2016 - 14:56

co? nie spotkalem sie nigdy z czyms takim lolz


...

#28 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 22 October 2016 - 15:13

co? nie spotkalem sie nigdy z czyms takim lolz

Tu Madrus ma rację. Rzeczywiście coś takiego jest.


discord server here: https://discord.gg/exDArtf


#29 ST

ST

    Ocalały Kot

  • Użytkownik+
  • 870 postów

Napisano 22 October 2016 - 15:33

Nie wiem czy wiesz, ale od 1.9 szkielety unikają i uciekają od gracza i jego ciosów

To może zamiast walczyć ze szkieletem wręcz, użyj łuku, w końcu po coś on jest i nie jest teraz tak bezużyeczny na singlu jak wcześniej.



#30 MinecraftRudenet

MinecraftRudenet

    Znawca

  • Użytkownik
  • 357 postów
  • Rudenet

Napisano 22 October 2016 - 15:41

Najbardziej znienawidzona przeze mnie wersja to 1.2.5. Nie mogę powiedzieć, z jakiego powodu jej nie lubię, po prostu jej nie darzę sympatią.

@MrKisiel HURR DURR NIE SZKALUJ ALFY!!!!


Użytkownik MinecraftRudenet edytował ten post 22 October 2016 - 15:43


#31 adrianCK

adrianCK

    Geniusz

  • Użytkownik+
  • 318 postów
  • guomb

Napisano 22 October 2016 - 15:58

A na jakich serwerach na 1.7.2 najczęsciej grasz? Mini gry, easy hc czy coś innego?

 

gram najczęściej na jakichś pvp, ale nie easyhc, ponieważ jakiś debile chcą się oszustami wybić na yt, lubie też minigierki i parkour



#32 MineMadrus

MineMadrus

    Znawca

  • Użytkownik
  • 263 postów
  • MineMadrus

Napisano 22 October 2016 - 16:04

gram najczęściej na jakichś pvp, ale nie easyhc, ponieważ jakiś debile chcą się oszustami wybić na yt, lubie też minigierki i parkour

Czyli lubimy praktycznie to samo :) I tak samo nienawidzimy Easyhc



#33 Runfis

Runfis

    Uczony

  • Weteran
  • 461 postów
  • Runfiss

Napisano 22 October 2016 - 18:17

Ale po co w ogolę się odzywasz? Skoro zadałem proste pytanie i oczekuje on innych użytkowników również prostej odpowiedzi i małego uzasadnienia. Nie obchodzi mnie to czy się zgadzać ze mną czy kimś innym bo to jest moja opinia na dany temat.

 

No, na tym polega dyskusja, żeby się odzywać. Ktoś podał swoje zdanie, ja się do niego odniosłem (wykazując przy okazji wartość tych argumentów). Z Twojego rozumowania wynika, że jeśli ktoś wyraził swoją opinię, to jest ona niepodważalna, a przynajmniej nie można się do niej odnieść (bo przecież opinia jest tylko po to, żeby sobie była). To jest bez sensu. Równie dobrze mógłbym tu napisać, że nie lubię wersji 1.7.10 i w ogóle jest najgorsza, bo ten numer źle mi się kojarzy - i nikt nie ma prawa podważać mojego argumentu, bo to przecież jest moja opinia, więc mam rację.

W rezultacie powstałby tu zbiór w większości niedorzecznych opinii. Wątpię, żebyś miał taki cel zakładając ten temat. ;)



#34 PoprostuSteve

PoprostuSteve

    Nowy

  • Użytkownik
  • 72 postów
  • BoboGaming38

Napisano 22 October 2016 - 18:49

W zasadzie wszystkie wersje jakie wprowadził Mojang mi się podobały (i podobają nadal) ponieważ gra się rozwija ;)


Mój awatar to Kerbal narysowany w pajncie

Piękny co nie?


#35 Kaktuscraft

Kaktuscraft

    Wyjadacz

  • Weteran
  • 861 postów
  • MineCraftKaktus

Napisano 22 October 2016 - 20:02

O kurde, żeś dał pytanie. Zacząłbym od 1.7. Tą wersję lubię i nie lubię. Lubię, ponieważ są fajne serwery i mody. Nie lubię, ponieważ na serwerach jest pełno dzieci i cheaterów. Jednak tak na serio to nie lubię 1.10. Mojang zrobił tą wersję na odwal się.


Lubię kaktusy.

#36 MineMadrus

MineMadrus

    Znawca

  • Użytkownik
  • 263 postów
  • MineMadrus

Napisano 22 October 2016 - 20:12

O kurde, żeś dał pytanie. Zacząłbym od 1.7. Tą wersję lubię i nie lubię. Lubię, ponieważ są fajne serwery i mody. Nie lubię, ponieważ na serwerach jest pełno dzieci i cheaterów. Jednak tak na serio to nie lubię 1.10. Mojang zrobił tą wersję na odwal się.

No i o takie odpowiedzi mi chodziło od samego początku. Dzięki za wyrażenie swojej opinii

#37 LukieNM

LukieNM

    Nowy

  • Użytkownik
  • 56 postów
  • LukieNM_PL

Napisano 31 October 2016 - 21:00

1.9., wedlug mnie najwieksza za przeproszeniem kupa w minecraft (dziwnie sformulowane XD)

giphy.gif


#38 Zeus1970

Zeus1970

    ಠ_ಠ

  • Użytkownik+
  • 1019 postów

Napisano 27 December 2016 - 03:23

1.10 i 1.11. Mojang zrobił jedną wersję zaraz po drugiej, a po niej jeszcze trzecią, zaś co obiecał naprawić w 1.9 to nadal nie naprawił. Przez jedyną wersją, na którą są porządne mody jest nadal 1.7.10, ale oczywiście dzieci nie rozumieją, że w nowych wersjach praktycznie nic nie dodano więc spamują pod stronami modów na curse "plz updeet too 1.11. 1.7.10 too olt too plai on no neew featurz". W związku z tym wychodzą jakieś niedokończone, zrobione na szybko porty, coś tam ktoś próbuje rozwijać na tej wersji, inni zostają na 1.7.10. A potem, jeszcze zanim spora część modów na 1.10 wyszła z fazy testów Mojang wyleciał z 1.11...

Użytkownik Rohen Tahir edytował ten post 27 December 2016 - 12:59


aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.net
Ostatnio żebractwo (i zgapianie sygnatur) jest bardzo w modzie, więc jeśli nie macie co zrobić z bezwartościową walutą, możecie mi jej trochę dać. Treść dotacji będzie się pojawiać w sygnaturze razem z jej autorem. Ciekawe czy wymyślicie coś, co będę się bał tam umieścić (ಠ ͜つಠ).
[/url]
zeber: 50 :diament: ,,Bo ty chyba wpis na główną napisałeś"
josziPL: 11 :diament: ,,nie dostaniesz bana na czatowisku"
Murshtin: 10 :diament: ,,
https://i.imgur.com/x87PgEg.png"
pasiasta_zebra: 8 :diament: ,,wpisz mnie do sygnatury :3"
Grepolis: 8 :diament: ,,Daj mnie do sygnatury"

defu:5 :diament: ,,Synatura plz"
NightFireDragon: 1 :diament: ,,Mam horom curke daj pan 2 diaxy" (użytkownik nie otrzymał dwóch diaxów)
Grzesiek11: 1 :diament: ,, Cel: być w każdej sygnaturce"
CichyCreeper: 1 :diament: ,,Русский текст"

#39 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 27 December 2016 - 12:45

@up człowieku pojmij, że wersja nie może być zła tylko dlatego, że nie ma na nią modów. Mojang aktualizuje swoją gre, i ma w du**e, że większość modów jest na prechistoryczne 1.7


#40 Zeus1970

Zeus1970

    ಠ_ಠ

  • Użytkownik+
  • 1019 postów

Napisano 27 December 2016 - 12:48

@up
Najbardziej znienawidzona, nie najgorsza. Naucz się czytać

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

. I pogódź się z tym, że ktoś nie lubi wersji mc którą ty kochasz, bo dodali ci nowe komendy.

Użytkownik Rohen Tahir edytował ten post 27 December 2016 - 12:52


aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.net
Ostatnio żebractwo (i zgapianie sygnatur) jest bardzo w modzie, więc jeśli nie macie co zrobić z bezwartościową walutą, możecie mi jej trochę dać. Treść dotacji będzie się pojawiać w sygnaturze razem z jej autorem. Ciekawe czy wymyślicie coś, co będę się bał tam umieścić (ಠ ͜つಠ).
[/url]
zeber: 50 :diament: ,,Bo ty chyba wpis na główną napisałeś"
josziPL: 11 :diament: ,,nie dostaniesz bana na czatowisku"
Murshtin: 10 :diament: ,,
https://i.imgur.com/x87PgEg.png"
pasiasta_zebra: 8 :diament: ,,wpisz mnie do sygnatury :3"
Grepolis: 8 :diament: ,,Daj mnie do sygnatury"

defu:5 :diament: ,,Synatura plz"
NightFireDragon: 1 :diament: ,,Mam horom curke daj pan 2 diaxy" (użytkownik nie otrzymał dwóch diaxów)
Grzesiek11: 1 :diament: ,, Cel: być w każdej sygnaturce"
CichyCreeper: 1 :diament: ,,Русский текст"