Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jaka jest według was najbardziej znienawidzona wersja MC ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
67 odpowiedzi w tym temacie

#1 MineMadrus

MineMadrus

    Znawca

  • Użytkownik
  • 263 postów
  • MineMadrus

Napisano 22 October 2016 - 11:25

Witam, postanowiłem stworzyć temat, który ma na celu pokazać jaka według graczy jest najbardziej znienawidzona wersji gry Minecraft. 

 

Ja najbardziej znienawidziłem 1.9. Co to tam się stało z tym system walki to jakaś parodia. Oczywiście jest to moja opinia, nie każdy musi się z nią zgadzać

 

Edit: Prosiłbym o uzasadnienie, dlaczego akurat tej wersji nie lubisz/nienawidzisz !


Użytkownik MineMadrus edytował ten post 22 October 2016 - 11:26


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Adamsky

Adamsky

    Nowy

  • Użytkownik
  • 11 postów
  • xAdamsky96

Napisano 22 October 2016 - 11:28

O tak, mnie też irytuje ten nowy system walk  w 1.9 :/



#3 MineMadrus

MineMadrus

    Znawca

  • Użytkownik
  • 263 postów
  • MineMadrus

Napisano 22 October 2016 - 11:31

O tak, mnie też irytuje ten nowy system walk  w 1.9 :/

Szanuję twoją odpowiedz. Dałbyś rade podać przykład który pokazałby że system walki według ciebie jest okropny?



#4 adrianCK

adrianCK

    Geniusz

  • Użytkownik+
  • 318 postów
  • guomb

Napisano 22 October 2016 - 11:36

ja nie lubie 1.7.5 i wyżej, ponieważ na tych wersjach usunięto skiny na serwerach non premium, tylko na launcherach typu "by zyczu" lub "crystal launcher" na tych wersjach widać skiny :( (a by zyczu jest non premium więc można go z tej listy wykluczyć) ja ogólnie najczęściej gram na 1.7.2, powiem mimo to, że nie o tym było pytanie

@EDIT a jedyne serwery premium jakie znam to hiplay (mam bana), hypixel (nie gram bo nie mam z kim i bo jest angielski i bo są lagi), mineplex (nie gram bo angielski i nie ogarniam tego systemu serwerów/trybów i bo są lagi)


Użytkownik adrianCK edytował ten post 22 October 2016 - 11:38


#5 MineMadrus

MineMadrus

    Znawca

  • Użytkownik
  • 263 postów
  • MineMadrus

Napisano 22 October 2016 - 11:39

ja nie lubie 1.7.5 i wyżej, ponieważ na tych wersjach usunięto skiny na serwerach non premium, tylko na launcherach typu "by zyczu" lub "crystal launcher" na tych wersjach widać skiny :( (a by zyczu jest non premium więc można go z tej listy wykluczyć) ja ogólnie najczęściej gram na 1.7.2, powiem mimo to, że nie o tym było pytanie

@EDIT a jedyne serwery premium jakie znam to hiplay (mam bana), hypixel (nie gram bo nie mam z kim i bo jest angielski i bo są lagi), mineplex (nie gram bo angielski i nie ogarniam tego systemu serwerów/trybów i bo są lagi)

A na jakich serwerach na 1.7.2 najczęsciej grasz? Mini gry, easy hc czy coś innego?



#6 Szolim

Szolim

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 85 postów
  • Szolim 2004

Napisano 22 October 2016 - 11:46

Moją znienawidzoną wersją jest 0.14.3 (Windows 10 Edtion Beta), nie chciała mi się uruchomić na moim komputerze :P



#7 MineMadrus

MineMadrus

    Znawca

  • Użytkownik
  • 263 postów
  • MineMadrus

Napisano 22 October 2016 - 11:48

Moją znienawidzoną wersją jest 0.14.3 (Windows 10 Edtion Beta), nie chciała mi się uruchomić na moim komputerze :P

Kurde, nie sądziłem ze ktoś weźmie pod uwagę WIN 10 edition



#8 Brzoskwiń

Brzoskwiń

    Król Brzoskwiń Soczysty

  • Użytkownik+
  • 381 postów

Napisano 22 October 2016 - 12:04

Jak dla mnie wszystkie wersje minecraft'a są okej nie mam nic przeciw ani nic za a system walki na 1.9 dużo bardziej mi pasuje niż spamienie prawym przyciskiem myszy (jedna grze uważam że mojang było by stać na stworzenie sytemu że jak trzymasz przycisk to możesz ruszać ręką swoją drogą chyba powstał taki mod)



#9 Runfis

Runfis

    Uczony

  • Weteran
  • 461 postów
  • Runfiss

Napisano 22 October 2016 - 12:10

Sorry panowie, ale żaden z Waszych argumentów mnie nie przekonuje.

1) System walki - w zasadzie przed 1.9 nie było żadnego systemu walki (walka polegała na nawalaniu w lewy przycisk myszy...). W końcu zmieniło się coś na lepsze, ale oczywiście gracze EasyHC narzekają.

2) Brak skinów na no-premium - z tego co wiem Mojang zostawił możliwość wyłączenia opcji online mode tylko w celach testowych (na pewno nie po to, żeby na serwerach grali piraci...). Skoro offline mode powinno służyć tylko do testów, to brak skinów nie jest żadnym problemem.

3) Do Szolim'a - nie można "nienawidzić" (według mnie ludzie nadużywają tego słowa) wersji tylko dlatego, że Ci nie działa. Zawsze denerwują mnie słabe oceny programów (szczególnie widoczne jest to w Sklepie Play) osób, które oceniają na "jedną gwiazdkę" tylko dlatego, że nie działa im dana aplikacja. Sprawa jest prosta - nie działa, nie oceniaj, bo nie miałeś okazji przetestować, a problem jest najprawdopodobniej związany z Twoim sprzętem.



#10 kuvuś

kuvuś

    Niebieski potforek

  • Użytkownik+
  • 476 postów
  • kuvuś#1337
  • kuvus

Napisano 22 October 2016 - 12:19

1.7.2 - większość serwerów na tą wersję to izihc, zbyt łatwy system walki.

HB_sygn.png

Podpisy:

Ersan

Libter

 


#11 Cubixor

Cubixor

    Ciasteczkowy Potwór

  • Użytkownik+
  • 766 postów

Napisano 22 October 2016 - 12:20

1.7.x

Bo: IzIHaCe!!!!11!1!1jedenjeden!

"Super"klepy na yt 1.7

Masa serwerów nie jest aktualizowana do nowszysch wersji przez tę wersję


1fyIFXE.png

#12 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 22 October 2016 - 12:24

Serwery są na 1.7, to gracze również na niej są. Ludzie są na 1.7, to serwery także.

Ta wersja już dawno mi się znudziła, dlatego jej nie lubię, ale moim zdaniem nie jest zła.


Użytkownik Hevbis edytował ten post 22 October 2016 - 12:24

discord server here: https://discord.gg/exDArtf


#13 Słodkowiczanineczek

Słodkowiczanineczek

    Nowy

  • Użytkownik
  • 16 postów

Napisano 22 October 2016 - 13:10

Ja najbardziej znienawidziłem 1.9. Co to tam się stało z tym system walki to jakaś parodia.

 

Edit: Prosiłbym o uzasadnienie, dlaczego akurat tej wersji nie lubisz/nienawidzisz !

 

Szanuję twoją odpowiedz. Dałbyś rade podać przykład który pokazałby że system walki według ciebie jest okropny?

Madrus, weź Ty się zastosuj do własnych słów. "To jakaś parodia" ma być uzasadnieniem? Argument na poziomie sfrustrowanego Bartora dziesięciolatka z obozu easyHC?

 

 

Jak patrzę na falę niezadowolenia, będzie to pewnie właśnie wersja 1.9, właśnie za nowy system walki, który z jakiegoś niezrozumiałego dla mnie powodu jest tak problematyczny ;P Obawiałem się tego systemu tylko do wczoraj, kiedy wreszcie miałem okazję zagrać na najnowszej wersji. Jak dla mnie jest OK... i wreszcie ubicie niektórych mobków, to sztuka i konieczność kombinowania, a nie mordowanie prawoklika myszy.

Osobiście pamiętam jeszcze betę 1.8.1, w której zubożono generator o piękne, duże, płynące rzeki. Wtedy też było sporo głosów niezadowolenia. W tym i mój. Reszta wersji mnie ziębi/nie grałem. Kojarzą mi się jeszcze hejty na robienie z Minecrafta gry RPG, ale nie umiem powiązać tego z jakąkolwiek konkretną wersją. Tym bardziej, że mi alchemia, enchanty, i levelowanie nigdy nie przeszkadzały.


  • MrKisiel lubi to

#14 MineMadrus

MineMadrus

    Znawca

  • Użytkownik
  • 263 postów
  • MineMadrus

Napisano 22 October 2016 - 13:24

Madrus, weź Ty się zastosuj do własnych słów. "To jakaś parodia" ma być uzasadnieniem? Argument na poziomie sfrustrowanego Bartora dziesięciolatka z obozu easyHC?

 

 

Jak patrzę na falę niezadowolenia, będzie to pewnie właśnie wersja 1.9, właśnie za nowy system walki, który z jakiegoś niezrozumiałego dla mnie powodu jest tak problematyczny ;P Obawiałem się tego systemu tylko do wczoraj, kiedy wreszcie miałem okazję zagrać na najnowszej wersji. Jak dla mnie jest OK... i wreszcie ubicie niektórych mobków, to sztuka i konieczność kombinowania, a nie mordowanie prawoklika myszy.

Osobiście pamiętam jeszcze betę 1.8.1, w której zubożono generator o piękne, duże, płynące rzeki. Wtedy też było sporo głosów niezadowolenia. W tym i mój. Reszta wersji mnie ziębi/nie grałem. Kojarzą mi się jeszcze hejty na robienie z Minecrafta gry RPG, ale nie umiem powiązać tego z jakąkolwiek konkretną wersją. Tym bardziej, że mi alchemia, enchanty, i levelowanie nigdy nie przeszkadzały.

A wiesz że istnieje coś takiego jak własna opinia na dany temat? Masz prawo nie zgadzać się z nią ale nie powinieneś jej krytykować. I nie, nie jestem graczem EasyHC... Chciałem by ten temat był bez żadnych sporów ale widzę ze nie da się bo zawsze znajdzie się jedna lub dwie osoby którą uważają że się znają a tak naprawde ***ja się znają. Zamiast odpowiedzieć na proste pytanie to musisz się rozpisywać... Bez sens


Sorry panowie, ale żaden z Waszych argumentów mnie nie przekonuje.

1) System walki - w zasadzie przed 1.9 nie było żadnego systemu walki (walka polegała na nawalaniu w lewy przycisk myszy...). W końcu zmieniło się coś na lepsze, ale oczywiście gracze EasyHC narzekają.

2) Brak skinów na no-premium - z tego co wiem Mojang zostawił możliwość wyłączenia opcji online mode tylko w celach testowych (na pewno nie po to, żeby na serwerach grali piraci...). Skoro offline mode powinno służyć tylko do testów, to brak skinów nie jest żadnym problemem.

3) Do Szolim'a - nie można "nienawidzić" (według mnie ludzie nadużywają tego słowa) wersji tylko dlatego, że Ci nie działa. Zawsze denerwują mnie słabe oceny programów (szczególnie widoczne jest to w Sklepie Play) osób, które oceniają na "jedną gwiazdkę" tylko dlatego, że nie działa im dana aplikacja. Sprawa jest prosta - nie działa, nie oceniaj, bo nie miałeś okazji przetestować, a problem jest najprawdopodobniej związany z Twoim sprzętem.

Ale po co w ogolę się odzywasz? Skoro zadałem proste pytanie i oczekuje on innych użytkowników również prostej odpowiedzi i małego uzasadnienia. Nie obchodzi mnie to czy się zgadzać ze mną czy kimś innym bo to jest moja opinia na dany temat.


Użytkownik MineMadrus edytował ten post 22 October 2016 - 13:24


#15 Słodkowiczanineczek

Słodkowiczanineczek

    Nowy

  • Użytkownik
  • 16 postów

Napisano 22 October 2016 - 13:30

Zwyczajnie nie pasowało, z jednej strony samemu nie dać żadnego argumentu, a następnie oczekiwać go od innej osoby. Tylko tyle.

 

Przyczepienie się o to, że się rozpisałem, to już zagranie nie fair. Wierzę, że to tylko pod wpływem emocji, byle mi dopiec za krytykę. A to przecież było tylko moje zdanie, do którego mam prawo. Jak to sam mówisz "moja własna opinia na ten temat". Chcesz jej i jednocześnie krytykujesz za nią? Mam strzelać wyłącznie kilkuwyrazowe opinie, bo takie są łatwiej przyswajalne dla obecnego, młodszego pokolenia? Witki mi teraz opadły :c


  • elementiro i Hevbis lubią to

#16 MineMadrus

MineMadrus

    Znawca

  • Użytkownik
  • 263 postów
  • MineMadrus

Napisano 22 October 2016 - 13:33

Zwyczajnie nie pasowało, z jednej strony samemu nie dać żadnego argumentu, a następnie oczekiwać go od innej osoby. Tylko tyle.

 

Przyczepienie się o to, że się rozpisałem, to już zagranie nie fair. Wierzę, że to tylko pod wpływem emocji, byle mi dopiec za krytykę. A to przecież było tylko moje zdanie, do którego mam prawo. Jak to sam mówisz "moja własna opinia na ten temat". Chcesz jej i jednocześnie krytykujesz za nią? Mam strzelać wyłącznie kilkuwyrazowe opinie, bo takie są łatwiej przyswajalne dla obecnego, młodszego pokolenia? Witki mi teraz opadły :c

To co ty tam napisałeś na górze to twoja opinia? Ale serio, zamiast nie patrzeć na co to napisałęm pod tematem, Mógłbyś napisać jaka jest według ciebie najmniej lubiana wersja?



#17 Słodkowiczanineczek

Słodkowiczanineczek

    Nowy

  • Użytkownik
  • 16 postów

Napisano 22 October 2016 - 13:41

Jak dla mnie "to jakaś parodia" i "mnie też irytuje", to opinie jednakowo pozbawione argumentacji. Skoro o argumenty poprosiłeś, chciałem na tyle dokładnie uzasadnić swój wybór wersji, na ile to możliwe. Jak możesz się czepiać o coś, o co sam prosiłeś? Limitu znaków nie zauważyłem, jak i ograniczenia, że argumentacja ma być wyłącznie w formie planu. Wybacz :c



#18 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 22 October 2016 - 14:09

Wszystkie wersję przed 1.4, w tym alpha i beta. To prawie jak inna gra, tak ograniczone możliwości. Brak command blocków, brak wielu mobów i bloków...


@MineMadrus to, że system walki z 1.9 jest dla ciebie za trudny nie znaczy, że jest zły.


#19 ST

ST

    Ocalały Kot

  • Użytkownik+
  • 870 postów

Napisano 22 October 2016 - 14:11

Ja nie mam swojej znienawidzonej wersji, bo jak by nie patrzeć każda to minecraft, a to, że w jakiejś wersji zostało dodane lub zmienione coś, co mi się niekoniecznie podoba nie oznacza, że ta wersja jest zła. Po pewnym czasie na pewno przyzwyczaję się do zmian i nie ma co narzekać na to, że gra się rozwija i czasem zmienia rzeczy, które mi się nie podobają, bo jak chcesz mieć rozwój bez zmian?


  • luc78 lubi to

#20 TheLoczekThe

TheLoczekThe

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 627 postów
  • Exet3r
  • Exet3r

Napisano 22 October 2016 - 14:15

Mandrus, spuść powietrze z majtek bo irtujesz ludzi z większym ilorazem inteligencji.


Toppic Ja nie mam wwrsji, ktorj nie lubie.
  • MrKisiel lubi to

76561198265305542.png