Skocz do zawartości


Zdjęcie

[PBF] Istard: Prochem i Mieczem

PBF

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
740 odpowiedzi w tym temacie

#41 RaTmAnPL

RaTmAnPL

    Artysta - Viking

  • Użytkownik+
  • 118 postów
  • RaTmAnPL

Napisano 19 March 2016 - 15:33

Inq i Modi

- Nie ukrywam, spodziewałem się czegoś... innego. - Mężczyzna odparł, znów zaciągając się fajką. Już otworzył usta żeby coś powiedzieć, jednak przerwał, kiedy zza ściany wyjechał nagle jegomość na motorze. Spuścił oczy ze specjalisty i zaczął łukiem ruszać oczami, obserwując odzianego w zbroję przybysza.


Użytkownik RaTmAnPL edytował ten post 19 March 2016 - 15:34

"In a time before time somebody attacked somebody"

~ Ludzkie dziecko do ludzkiego dziecka.


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#42 Inquernal

Inquernal

    Get out of here, stalker

  • Użytkownik+
  • 175 postów

Napisano 19 March 2016 - 15:53

Mike też zwrócił oczy ku motocykliście.

-Ten to się w tańcu nie pie***li. - stwierdził, widząc rentenową zbroję.

-Cholera, jak takich ludzi ściągają...


LhrBkHs.jpg


#43 Modi

Modi

    How do you like me now?

  • Użytkownik+
  • 2144 postów

Napisano 19 March 2016 - 15:58

Ambray przygazował swój motocykl głośno i podjechał nieco, wciąż skanując wzrokiem obie postaci, nie wyglądały na groźne prócz karabinu jednej z nich.

Zatrzymał się kilkanaście metrów przed nimi i rozglądnął się dookoła.

-A panowie co tutaj robią? - zapytał krótko, nie widząc nikogo poza nimi.


MODI RULZ!!!! ok


#44 RaTmAnPL

RaTmAnPL

    Artysta - Viking

  • Użytkownik+
  • 118 postów
  • RaTmAnPL

Napisano 19 March 2016 - 16:00

- Zależy kto pyta. - Drugi mężczyzna wyrzucił papierosa i zgniótł butem. Z ciekawością spojrzał na Ambraya. A raczej na jego pancerz. W oczach dostrzec można było błysk zdumienia.


"In a time before time somebody attacked somebody"

~ Ludzkie dziecko do ludzkiego dziecka.


#45 Inquernal

Inquernal

    Get out of here, stalker

  • Użytkownik+
  • 175 postów

Napisano 19 March 2016 - 16:04

-Stoimy. Nie widać? - odpowiedział nieznajomemu w zbroi, wyjmując przy okazji z kieszeni kurtki piersiówkę i biorąc z niej łyczka whisky.


LhrBkHs.jpg


#46 Modi

Modi

    How do you like me now?

  • Użytkownik+
  • 2144 postów

Napisano 19 March 2016 - 16:09

Crimson westchnął cicho i zmarszczył brwi, wpatrując się przez chwilę w Bakera. Cóż, nie podoba mu się gdy ktoś używa sarkazmu wobec niego.

Stojąc na hamulcu zaczął dodawać gazu i obracać swój motocykl tyłem do grupki, zostawiając ich obu w dymie odjechał dalej na tyły magazynu.


MODI RULZ!!!! ok


#47 RaTmAnPL

RaTmAnPL

    Artysta - Viking

  • Użytkownik+
  • 118 postów
  • RaTmAnPL

Napisano 19 March 2016 - 16:13

- Przyjemniaczek... - Westchnął półgłosem człowiek, kiedy dym opadł, a przymus niekontrolowanego kaszlu ustąpił.


"In a time before time somebody attacked somebody"

~ Ludzkie dziecko do ludzkiego dziecka.


#48 Inquernal

Inquernal

    Get out of here, stalker

  • Użytkownik+
  • 175 postów

Napisano 19 March 2016 - 16:16

-Już mi się podoba ta współpraca... - stwierdził, próbując odgonić dym od twarzy machając ręką.


LhrBkHs.jpg


#49 Blu

Blu

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 82 postów

Napisano 19 March 2016 - 16:16

Powoli zbliżał się do swojego celu. Wiedział, że nie jest jedynym najemnikiem, który mógł otrzymać owe zlecenie. Kto zatrudniałby pojedynczego kowala, który nie wykazał się innymi umiejetnościami do tak drogiego wyzwania? Gabriel miał jednak nadzieję, że jako jedyny miał zamiar sprawdzić miejscówkę przed faktycznym czasem stawienia się tam. Albo chociaż jako pierwszy...

 

Wyprzedził dwa samochody, zmierzające w tym samym kierunku, po skręcił na zniszczoną, rzadko uczęszczaną drogę, prowadzącą w okolice magazynu. Po niecałym kwadransie w oddali widział już cel swojej podróży, niestety dla niego widział także ze dwie-trzy inne sylwetki.


49iIfwc.gif

 ajax_loading.gif 


#50 RaTmAnPL

RaTmAnPL

    Artysta - Viking

  • Użytkownik+
  • 118 postów
  • RaTmAnPL

Napisano 19 March 2016 - 16:21

Inq

- Miejmy nadzieję że nie należy do tej faktycznej grupy. Ale skoro już wiemy, że ty i ja jesteśmy jej częścią...

Człowiek poprawił rozciągnięty pas, odkaszlnął jeszcze raz i podszedł na parę kroków do ciebie.

- Mathias. Ładny sprzęt dźwigasz.


Użytkownik RaTmAnPL edytował ten post 19 March 2016 - 16:21

"In a time before time somebody attacked somebody"

~ Ludzkie dziecko do ludzkiego dziecka.


#51 Furas Berneńczyk

Furas Berneńczyk

    Muminek

  • Weteran
  • 752 postów
  • Bartor#1111

Napisano 19 March 2016 - 16:25

Ansgar wyprostował się nieco, widząc jak krasnolud w środku krząta się, dziwnie schyla, a potem opuszcza szybkę w samochodzie. Kulturalnie zaczekał bez ruchu, aż ten po całym ceremoniale wysunął głowę znad drzwi i zadał to niby nic nie znaczące pytanie.

- Zobaczyłem pański samochód. Wydało mi się nieco dziwne, że ktoś zostawił go w takim miejscu, ale jak widać nie jest opuszczony - odpowiada jak najspokojniej, trzymając ręce skrzyżowane na plecach - Pan wybaczy, że przeszkodziłem, interesował mnie bardziej ten magazyn niż pan - wyciąga nagle śmiało rękę w kierunku okna - Ansgar von Bernardio. Dla zachowania formalności.


  • Modi lubi to

"A wy, coście szarzyzny uprawiali brzydź

I zbiorową w pyskach złudę srożyli dumnie

Czy zdołacie tym życiem, co was wydrwi, żyć

I w zawrotny przepych słońca wejść bezrozumnie?"
~Bolesław Leśmian, "Marsjanie"


#52 Inquernal

Inquernal

    Get out of here, stalker

  • Użytkownik+
  • 175 postów

Napisano 19 March 2016 - 16:29

Podał Mathiasowi rękę.

-Mike. Miło poznać.


LhrBkHs.jpg


#53 Krystiank1410

Krystiank1410

    Snek

  • Użytkownik+
  • 165 postów

Napisano 19 March 2016 - 16:32

 Chris po umyciu się wyszedł spod prysznica starając się nie myśleć o rdzy pokrywającej całą kabinę, jak i wszechobecnej w toalecie pleśni. Zrobił co musiał szybko i sprawnie, następnie wyszedł, osuszył się i wziął własną brzytwę z półki, następnie stanął przed rozbitym i brudnym lustrem i zaczął się golić. Po skończeniu tej czynności odłożył brzytwę, odkręcił kran i przemył twarz zimną wodą, następnie ubrał się i wyszedł z toalety. Jeszcze raz omiótł wzrokiem całe mieszkanie składające się z jednego, obskurnego pokoju i toalety. Ściany były pokryte odłażącą tapetą spod której miejscami widać było ślady pleśni i bliżej niezidentyfikowanego rodzaju brudu, a na podłodze pokrytej raczej kiepskiej jakości panelami było pełno było lepkich plam po różnorakich cieczach(zawierających etanol rzecz jasna) i gdzieniegdzie widać było przesmykujące się między meblami karaluchy. Właściciel miał przynajmniej tyle przyzwoitości że dał mu kilka odświeżaczy powietrza, bo Chris wolał sobie nie wyobrażać co by było gdyby do wrażeń estetycznych doszły jeszcze zapachy. Poza tym przy ścianie stało łóżko z twardym niczym kamień materacem, obok którego był stolik z przystawionymi do niego dwoma krzesłami, natomiast przed łóżkiem stał o dziwo najprawdziwszy telewizor. Co prawda obraz był czarno-biały ale nadal nie mógł wyjść z podziwu że mimo tego wszystkiego postanowiono wstawić tutaj odbiornik. I to było wszystko co znajdowało się w jego niewielkim mieszkaniu, nie było tutaj nawet okna, więc w razie gdyby skończyły się odświeżacze powietrza żeby przewietrzyć musiałby otworzyć szeroko drzwi. 

 Łowca Wampirów westchnął, po czym stwierdził że i tak nie ma tutaj nic ciekawego do roboty, a wolałby nie spędzać w tym miejscu więcej czasu niż to konieczne, więc postanowił wyjść na zewnątrz się przewietrzyć.


uQcilSi.jpg?1


#54 RaTmAnPL

RaTmAnPL

    Artysta - Viking

  • Użytkownik+
  • 118 postów
  • RaTmAnPL

Napisano 19 March 2016 - 16:34

Inq

- A więc... też dostałeś list? Ta, nie po to przecież był pisany na maszynie. Cholera, ja wiem że nie jestem jakoś specjalnie kryjącym się najemnikiem, ale skąd wiedzieli że w ogóle się do tego nadaję? Skąd ten list się u licha wziął? Mieszkam w motelu od przeszło tygodnia. Nie wiem jak ty, ale ta sprawa mocno mi śmierdzi. Nie wiem nawet, czy w ogóle się jutro zabrać.

Umilkł na chwilę, wpatrzył się w magazyn.

- Ale brak kasy ściska. A dziesięć kawałków piechotą nie chodzi.


"In a time before time somebody attacked somebody"

~ Ludzkie dziecko do ludzkiego dziecka.


#55 Blu

Blu

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 82 postów

Napisano 19 March 2016 - 16:37

Zbliżył się do dwóch postaci, stojących przy magazynie i zatrzymał kilkanaście kroków od nich. Przyjrzał się budynkowi oraz mężczyznom, po czym zsiadł z motocykla, prawie się przewracając. Uśmiechnął się jakby sam do siebie, zaciągnął nosem, po czym powoli podszedł w stronę postaci czesząc swoją brodę rozwartymi palcami.


49iIfwc.gif

 ajax_loading.gif 


#56 Tiberian

Tiberian

    Krasnolud - Władca Run

  • Weteran
  • 1529 postów

Napisano 19 March 2016 - 16:38

Grimdal kręcąc głową na boki i przewracając oczami wyciągnął rękę spod fotela. W końcu, wyprostował się ukazując całe swoje oblicze Ansgarowi.

Krasnolud zbyt urokliwy nie był - kilka blizn na głowie, dwa-trzy dość świeże siniaki na twarzy, całość okraszona w większości białymi włosami na głowie. Uwagę przykuwała broda - trudno było określić jej kolor, czarne smugi smaru mieszające się z białymi pasemkami krasnoludzkiego włosia, ozdobiona gdzieniegdzie delikatnie przypalonymi końcówkami - sam zarost wyglądał jednak, jakoby miał dokonać samozapłonu na widok jakiegokolwiek źródła ognia.

Z okna wyłoniła się niewiele mniej brudna ręka Grimdala, ściskając potężnie wystawioną dłoń mężczyzny
- Gotrek Magnusson - odpowiedział - Miło widzieć kogoś innego w tym zadupiu.

Krasnoludowi zaświtało przez chwilę w głowie i spojrzał na magazyn. Wracając wzrokiem do Ansgara, popatrzył na niego przez chwilę i pokręcił głową
- Oni tak na poważnie..? - bąknął pod nosem krasnolud.


Próżno szukać mądrości na drzewach, bowiem rośnie ona na brodach.

#57 Inquernal

Inquernal

    Get out of here, stalker

  • Użytkownik+
  • 175 postów

Napisano 19 March 2016 - 16:40

-Mnie to mówisz, synku? Ja tu byłem tylko przejazdem, ledwo dzien się zatrzymałem i już - powiedział, biorąc kolejny łyczek alkoholu. - Jeszcze nawet się nie param taką robotą... To śmierdzi gorzej, niż miesięczna składownia ryb, które ktoś zapomniał zakonserwować solą.


LhrBkHs.jpg


#58 Furas Berneńczyk

Furas Berneńczyk

    Muminek

  • Weteran
  • 752 postów
  • Bartor#1111

Napisano 19 March 2016 - 16:45

- Brzmiało bardzo poważnie - mężczyzna cofnął rękę po uścisku, drugą zanurkował w głębię wyjątkowo potężnego płaszcza i po chwili wytarł nieco zabrudzoną smarem dłoń o chusteczkę, która przed sekundą zjawiła się przed nim - Jeżeli oczywiście mówimy o tym samym - z kolejnej kieszeni w mgnieniu oka wysunęła się karteczka z tajemniczym tekstem - "w magazynie na zachód od Leszczyny"... - nagle odwrócił głowę, a w oddali dało się słyszeć ryk silnika.


  • Modi lubi to

"A wy, coście szarzyzny uprawiali brzydź

I zbiorową w pyskach złudę srożyli dumnie

Czy zdołacie tym życiem, co was wydrwi, żyć

I w zawrotny przepych słońca wejść bezrozumnie?"
~Bolesław Leśmian, "Marsjanie"


#59 Modi

Modi

    How do you like me now?

  • Użytkownik+
  • 2144 postów

Napisano 19 March 2016 - 16:46

Crimson będąc na tyłach magazynu zauważył kolejne dwie postaci, tym razem jedna znajdowała się w zdezelowanym samochodzie, a druga na zewnątrz.

Nie widząc jednak nigdzie żadnej ciężarówki, uznał, że odwiedzi to miejsce nazajutrz. Obserwując jeszcze przez chwilę rozmawiających osobników zawrócił i zniknął za rogiem.

Tym razem postanowił przejechać obok poprzedniej grupki na pełnej prędkości, niebezpiecznie blisko. Nie był to łatwy teren do jeżdżenia dlatego nie szalał, ale jechał wystarczająco szybko, by minąć Gabriela i grupę zaraz przed ich nosem w mgnieniu oka, ponownie zostawiając za sobą tylko dym.


MODI RULZ!!!! ok


#60 RaTmAnPL

RaTmAnPL

    Artysta - Viking

  • Użytkownik+
  • 118 postów
  • RaTmAnPL

Napisano 19 March 2016 - 16:47

- Kolejny... - Mathias zwrócił się do przybysza

- A może ty jesteś w stanie coś nam powiedzie... - dym znów ogarnął grupkę. Opadając, dostrzec można było jak najemnik zrzuca z siebie przedmiot, który okazał się karabinem, po czym chwytając go mocno w dłonie wyciągnął w geście wściekłości w oddalający się pojazd.

- je***y...


Użytkownik RaTmAnPL edytował ten post 19 March 2016 - 16:50

"In a time before time somebody attacked somebody"

~ Ludzkie dziecko do ludzkiego dziecka.






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: PBF